ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: هزینه های جدید برای محافظت از مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم این مبارزه ” (متن کامل)

در مارس 31 جلسه به کانادایی نخست وزیر اعلام کرد 2 میلیارد دلار را نسبت اقلام مانند ماسک چهره سپر و لباس

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا جایی که او همچنان در انزوا بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19. در اینجا سخنان خود به 31 مارس سال 2020 است.

Bonjour, tout le monde, سلام به همه.

اولین چیزی که من می خواهم به انجام این صبح است که برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی در مورد اوکراین خطوط هوایی بین المللی فاجعه ای است که در زمان بسیاری از مردم بیگناه در اوایل این سال است. حتی به عنوان ما با این بحران جدید خانواده ها و عزیزان در ادامه به غمگین و به دنبال پاسخ. من می خواهم به اطمینان حاصل شود آنها را و همه کانادایی است که ما کار کرده اند سخت به پاسخگویی و عدالت حتی در حالی که ما در مبارزه با این بیماری همه گیر. در همان زمان ما نیز در حال توسعه یک استراتژی با ما و دیگر شرکای بین المللی به مطمئن شوید که چنین فاجعه هرگز دوباره اتفاق می افتد.

امروز من انتصاب محترم رالف Goodale به عنوان مشاور ویژه کانادا در حال انجام در واکنش به سقوط پرواز 752. با چند دهه خود را از خدمات فوق العاده ای به کانادا از جمله به عنوان وزیر امنیت عمومی رالف حق تخصص به راهنمای پاسخ ما به این فاجعه هوایی و ارائه توصیه هایی برای بهترین شیوه رفتن به جلو. او نیز همچنان به فشار برای دیدن خانواده به درستی جبران می شود.

دومین چیزی که من می خواهم به انجام است که به اشتراک گذاشتن یک داستان با شما. چند هفته پیش دیو Caputo صاحب یک استارتاپ به نام Trusscore در منطقه واترلو به نام دیدار با کارکنان خود را. با نصب نگرانی های اطراف COVID-19 دیو خواست تیم خود را چگونه آنها می تواند repurpose ساختمان خود کارخانه مواد را به محصولات بیمارستان مورد نیاز است.

جزئیات: ترس و خشم در خطوط مقدم: چه اتفاقی می افتد اگر وجود ندارد به اندازه کافی ماسک?

چند روز بعد آنها تا به حال چهار نمونه کشیده شده است. آنها تصمیم به ایجاد پانل های بزرگ که بیمارستان ها می تواند با استفاده از طبقه بندی کردن اتاق و منزوی کردن مردم با COVID-19 از دیگر بیماران است. خوب در دوشنبه پانل های ساخته شده به طور کامل از مواد قابل بازیافت—بازیافت مواد—تحویل داده شد بدون هیچ هزینه ای به بیمارستان های مختلف در منطقه از جمله Grand River, St. mary’s و Guelph بیمارستان عمومی.

دیو و تیم او نشان داد آنچه کانادایی ها را در زمان های دشوار است. ما نمی به پایین از یک چالش است. ما رول تا آستین ما و ما را وادار به کار می کنند.

من می دانم که این بیماری همه گیر شده است و فوق العاده به چالش کشیدن برای مردم حق در سراسر کشور, اما ما همچنین شاهد بهترین از آنچه در آن به معنی به کانادا.

از ساحل به ساحل به ساحل, کسب و کار در حال تجهیز نشدن به تولید سپر چهره پنکه دست عفونی و سایر لوازم مراقبت های بهداشتی ما حرفه ای نیاز دارید. به آن را آسان تر برای شرکت ها برای کمک به در طول این زمان بحرانی ما راه اندازی کانادا طرح بسیج صنعت برای مبارزه با COVID-19 کمی بیش از یک هفته پیش. در زمان ما به صحبت به طور مستقیم به تقریبا 3000 شرکت های که رسیده ایم به ارائه کمک به آنها.

قبل از اینکه ما به هر بیشتر من می خواهم برای تشکر از همه صاحبان کارآفرینان و مدیران که جواب ما تماس به عمل است. این پشتیبانی حیاتی می آید در یک زمان بحرانی و راه شما به اطراف نگاه کرد و گفت: “چگونه می توانم خودم را بی خطر است ؟” اما “چگونه می توانم نگه داشتن خودم و کارکنان امن و کمک کردن در این زمان بحرانی?” واقعی است نشانه ای از رهبری و نشانه ای از آنچه کانادایی انجام بهترین. در دوران ما با هم بکشید و ما وجود دارد برای هر یک از دیگر. ما قرار داده تا دست ما و ما بپرسید, “چگونه می تواند به ما کمک کند؟”

من همچنین می خواهم در همین راستا برای تشکر از هر کسی که ساخت حمل و نقل و ارائه این محصولات است. افرادی که کار در بخش تولید در نظر گرفتن مردم موارد آنها باید در خط مقدم این مبارزه است. کشور ما نیاز شما را از طریق این زمان دشوار و ما با تشکر از شما برای همه چیز شما را انجام دهد.

ما گفت که ما نزدیک به رسیدن به توافق با Thornhill پزشکی Medicom و اسپارتان علوم زیستی. امروز ما اعلام کرد که ما باید حرکت رو به جلو با عقد قرارداد با این سه شرکت کانادایی به منابع مانند هواکش های جراحی و ماسک و کیت های آزمایش. من می خواهم به رسمیت شناختن کار بزرگ وزیر Bains انجام داده است به ایجاد این اتفاق می افتد. ما نیز امضا نامه ای از قصد با پنج شرکت دیگر: دقت Biomonitoring مایع, گروه انرژی ایروینگ نفت Calgo و Stanfields. ما می دانیم که تقاضا برای تجهیزات مهم و لوازم رشد خواهد کرد در هفته های آینده, بنابراین ما نیاز به یک پایدار و پایدار عرضه این محصولات است. و این بدان معناست که ساخت آنها در خانه و ما خوشبین است که آنها در دسترس خواهد بود در هفته های آینده.

تقاضا برای این کالا است بنابراین ما مطمئن شوید که کانادا آماده است به نگه دارید تا. به همین دلیل ما این است که دولت نیز تخصیص 2 میلیارد دلار برای خرید محافظ شخصی تجهیزات از جمله برای خرید عمده با استان ها و مناطق. این شامل چیزهایی مانند بیشتر ماسک صورت و سپر و لباس, پنکه, کیت های آزمایش و سواب و ضد عفونی کننده دست.

محافظ شخصی تجهیزات ضروری برای محافظت از ما مراقبت های بهداشتی کارگران که در خط مقدم این مبارزه است. ما می دانیم که بیشتر مورد نیاز است و هر کس کار روز و شب به دریافت لوازم ضروری. ما در حال هماهنگی با استان ها و مناطق این آژانس بهداشت عمومی و کارشناسان را به مطمئن شوید که ما کارکنان مراقبت های بهداشتی دریافت همه چیز آنها نیاز دارید. این یک اولویت برای دولت ما و ما ادامه خواهد داد به منبع راه حل های جدید هر روز است. ما در حال انتظار حمل و نقل به در آمده در روزهای آینده و ما ادامه خواهد داد به کار خستگی ناپذیر برای دریافت این منابع به جایی که آنها مورد نیاز است.

[ترجمه از فرانسوی] تعدادی از شرکت ها نیز اهدا و تجهیزات پزشکی تجهیزات برای مبارزه با COVID-19. راهنمایی ما فرستاده 500,000 فولاد ماسک و 10000 تست کیت به ما کمک کند.

این COVID-19 گروه پزشکی است که به ارمغان می آورد با هم مهندسین و کارآفرینان و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی در حال کار با تعدادی از شرکت ها برای ارائه تجهیزات پزشکی.

تا به حال آنها شده اند قادر به گرفتن یک تعهد از بمب افکن, 3M و Metronic به تولید تجهیزات حفاظت شخصی. و اسباب بازی”R”ما متعهد به ارائه مانیتور کودک به طوری که وجود دارد می تواند ارتباط بهتر بین بیماران و متخصصان مراقبت های بهداشتی. این مانیتور نیز کمک خواهد کرد که به کاهش سفر غیر ضروری در امکانات.

من می خواهم برای تشکر از بسیاری از شرکت ها ساخته اند که کمک مالی خود را برای رهبری و سخاوت. شما در حال انجام خود را به اشتراک بگذارید و همه کانادایی ها را به دنبال خود منجر شود. [ترجمه فرانسوی به پایان می رسد]

هیچ سوالی وجود دارد که ما باید بیشتر ماسک های هواکش و تست کیت. اما چگونه بسیاری از ما نیاز بستگی دارد به طور کامل بر روی شما. اگر شما در خانه بمانند و به دنبال بهداشت عمومی توصیه های شما می تواند به سرعت گسترش یافته است. و این بدان معناست که کمتر از بیماران در بیمارستان های ما کمتر افراد به آزمون کمتر هواکش برای استفاده در حیاتی بیماران است.

بنابراین در حفظ و انجام بخشی خود را و کمک به ما در حفظ کانادا امن است. Merci Beaucoup.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de