ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: ‘مردم نشان دادن هر گونه نشانه ای از COVID-19 خواهد بود را تکذیب کرد شبانه روزی در تمام پروازهای داخلی و بین شهری قطار مسافری.’ (متن کامل)

نخست وزیر اعلام جدید داخلی محدودیت های مسافرتی و همچنین به عنوان راهنمایی در مورد چگونه به بودجه دولت تحویل داده شده به حساب بانکی خود را به سرعت

خوشحال شنبه همه. شنبه معمولا زمانی که ما با هم با دوستان صرف برخی از وقت با بچه ها با خانواده. بدیهی است که این یکی دیگر متفاوت شنبه به عنوان ما تا به حال بیش از چند هفته گذشته. ما نیاز شما را به ادامه به ماندن در خانه ما نیاز شما را به ادامه به انجام همه چیز ما می تواند به صاف منحنی. بدیهی است که وجود دارد فداکاری ما همه ساخت اما آن را شروع به کار می کنند. ما امیدوار کننده اخبار از میلاد است که در طول چند هفته گذشته با اقدامات انجام شده در محل توسط بسیاری از کانادایی ها انتخاب است که کانادایی ها ساخته شده اند تا به حال یک تاثیر کلی اعداد, اما ما نیاز به آن را نگه دارید. ما نیاز به ادامه به انجام آنچه لازم است برای جلوگیری از گسترش COVID-19 که به معنی ادامه اجتماعی فاصله ادامه به رفتن نیست مگر اینکه کاملا به ادامه فکر می کنم در مورد مراقبت از هر یک از دیگر تفکر در مورد حفاظت از هر یک از دیگر و تفکر در مورد حفاظت از ما مراقبت های بهداشتی کارگران و کسانی که ضروری کارگران که در حال انجام چنین خدمات فوق العاده ای به نگه داشتن چیزهای رفتن به امن نگه داشتن ما در همان زمان.

[زبان فرانسه] این است که ما مسئولیت مشترک به ماندن در خانه و انجام نهایت ما به منظور جلوگیری از گسترش و یا فطریه از این بحران است. و این فوق العاده است شنبه من می دانم, اما این برای ما مهم است در خانه بمانند. این امر مستلزم ما را به انجام این کار و به هر چیزی که ممکن است به خطر اندازد زندگی ما دوستان و یا بهداشت حرفه ای. در حال حاضر همانطور که می دانید ما تشویق مردم به ماندن در خانه به ویژه اگر آنها در حال توسعه و یا توسعه یافته علائم COVID-19.

…شما نیاز به ماندن در خانه شما نیاز به جدا شما نیاز به سفر نیست. مردم شده اند و پس از آن, اما من می تواند به افزایش است که ما را به رسمیت برخی از مسافرت داخلی قوانین. همانطور که از جمعه در ظهر, مردم, نشان دادن هیچ نشانه ای از آنچه COVID-19 خواهد بود را تکذیب کرد شبانه روزی در تمام پروازهای داخلی و بین شهری قطار های مسافری.

[زبان فرانسه] …ما باید همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله فیزیکی فاصله و ما باید خود را مسئول تصمیم گیری است. و من می خواهم برای تشکر از میلیون ها کانادایی که انجام دقیقا همان است که. این بسیار مهم است برای هدف از ساخت مطمئن شوید که ما در ادامه انجام کار درست به نگه داشتن امن و همچنان به رفتن را از طریق بحران و یک کشور مرفه سالم کشور, اما هر یک از ما به خود را انجام دهد و یا او را در این بیش از چند روز آینده.

تاریخ و زمان آخرین شب من خوش شانس بود به انجام کاری که دوست دارم را انجام دهد. من قادر به صرف برخی از زمان با اعضای نخست وزیر شورای جوانان — البته که نشست آنلاین. اما حتی یک جلسه مجازی به من خیلی انرژی است. من در این شرکت از وزیر Bardish Chagger و دو بیشتر وزیران و ما تا به حال یک گفتگو باز با افراد جوان در سراسر کشور است.

مکالمات … فوق العاده ای بودند. بدیهی است که بسیاری از پرسش ها و نظرات در اطراف COVID-19 و جمعیت های آسیب پذیر از شمال به دسترسی به اینترنت و پهن باند برای دسترسی به جوامع روستایی, سوالات در مورد آنچه که افراد جوان می توانید انجام دهید به سوالات در اطراف آنها چه می توانید به دوستان خود بگویید که به خوبی انجام می دهند و یا به خوبی انجام نمی شود. گفتگو در مورد سلامت روان و همچنین از آنجا که بدیهی است این است که یک لحظه از اضطراب و استرس برای بسیاری از مردم است. این بود که یک گفتگوی بزرگ مانند بسیاری از مکالمات که تا به حال در میان کانادایی ها در سراسر کشور است. ما افراد جوان به طور خاص — بوده ایم شمارش آنها در طول سال های گذشته برای ادامه به مرحله در مبارزه با تغییر آب و هوا در مبارزه با فقر در حمایت از یک دنیای بهتر در سطح بین المللی و در خانه است. و ما همچنان به نیاز افراد جوان می شود که وسیله نقلیه برای ساختن آینده ای بهتر و پیام های.

بدیهی است که افراد جوان مانند هر نسل در حال chaffing در بیت در نظر داشتن به خود جدا شده به خصوص در زمانی که ما بگویید ما افراد جوان در سن که در آن ما می گویند در حال حاضر زمان برای بیرون رفتن و کشف جهان, آیا آن را با یک کوله پشتی و یا در یک آزمایشگاه. را به اکتشافات جدید به چالش خودتان چالش جهان است. و آنها دنبال آن هستید در برنامه های خود را برای بهار و تابستان خود را در شغل و آنها متوجه وجود یک اضطراب و عدم اطمینان وجود دارد. اما این بدان معنا نیست که ما ناتوان است. این بدان معنا نیست که آنها ناتوان است. در مقابل این نسل از افراد جوان است بنابراین متعهد و مشغول به ایجاد یک جهان بهتر است که ما نیاز شما را به نگه داشتن پیشرو در راه شما به ما نیاز به شما برای به اشتراک گذاشتن پیام های خود را با دوستان, ما نیاز شما را به منجر شود به عنوان مثال ما نیاز شما را به چالش و کشف جهان مجازی در راه است. راه وجود دارد که شما می توانید همچنان برای شکل دادن به آینده همه ما در زندگی, هر روز فقط با انتخاب های خود را, اما با رهبری خود را. و این چیزی است که ما نیاز داریم.

[زبان فرانسه] …ما همچنین می خواهم به اینجا برای شما به عنوان افراد جوان ما می خواهیم برای حمایت از شما. و بسیاری از شما خواهد بود واجد شرایط اضطراری کانادا به نفع دیگران کمک خواهد کرد در بخشی خود را-در زمان کار به لطف کمک های ما به کسب و کارهای کوچک و متوسط بنابراین ما مطمئن شوید که شما همچنان به اعتماد به آینده است.

جوان مردم شاید آنها را واجد شرایط برای CERB و کمک از طریق یارانه دستمزد ما در حال ایجاد برای کسب و کار آوردن تا 75 درصد است. اما همیشه وجود دارد رفتن به بیشتر انجام دهید و ما در حال رفتن به نگه دارید گوش دادن و نگاه کردن به چگونه ما می توانیم مطمئن شوید که کانادایی ها از این طریق دریافت کنید در بهترین راه ممکن است با حمایت از آنها در حال حاضر و حصول اطمینان از که ما می توانیم سر و صدا قوی تر پس از این همه انجام می شود. همین دلیل است که ما را به جلو بزرگ اقدامات برای کمک به کسب و کار طی چند روز گذشته افزایش یارانه دستمزد به 75 درصد به معنی کسب و کار در سراسر کشور در حال حاضر تحقق آنها در حال رفتن به قادر به نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد خود را نگه دارید که رابطه بین رفتن آنها و کارگران و حتی دوباره استخدام افرادی که آنها فکر می کنم آنها می شود قادر به پشتیبانی از بیش از دو هفته گذشته.

ما می دانیم که آنچه ما انجام می دهیم در حال حاضر به نگه داشتن همه چیز با هم به مردم این توانایی به ماندن در خانه برای منزوی را نگه دارید از طریق این زمان دشوار است کلیدی برای ما چگونه خواهد دوباره قوی تر پس از آن اما ما باید به هم بچسبند و ما نیاز به آن را انجام دهد.

[زبان فرانسه] …ما در حال ساخت آسان تر از دسترسی به اعتبار را برای مردم به پول بیشتر و بیشتر نقدینگی و سپس آنها می شود قادر به قرض گرفتن. ما را ساخته اند در دسترس $40,000 طریق بانک های بدون بهره برای سال اول و $10,000 ممکن است عفو اگر شرایط ملاقات کرد. ما خواهید بود با هم کار برای هدف از ساخت مطمئن شوید که ما توانایی رفتن را از طریق این بحران است. A $1.07 میلیارد دلار برنامه ریزی شده است توسط مجلس به تصویب رسید و مردم بی تاب برای دیدن نقدی پس از رسیدن به خانه های خود. ما در حال انجام نهایت ما قادر به ارائه به کانادایی ها به سرعت این پول به دلیل این است که یک وضعیت بی سابقه ای…

کانادا واکنش اضطراری بهره مند خواهد به مردم 2000 $در هر ماه برای چهار ماه آینده برای کمک به ما را از طریق این زمان. من می دانم که خیلی افتضاح از مردم نشان داده اند علاقه به آن را در حال حاضر. توصیه من به شما این است که بروید در آژانس درآمد کانادا سایت و ثبت نام در پیشبرد از طریق “حساب من” لینک کلیک کنید. هنگامی که شما انجام این کار در روزهای آینده که در آن ما قادر به شروع در واقع باز کردن برنامه های کاربردی, شما باید شروع به سر. و اگر شما می توانید لطفا برای انتخاب مستقیم سپرده گزینه ای که به شما اجازه دریافت این پول به حساب های بانکی خود را هر چه زودتر و ساده تر است برای هر کس به عنوان به خوبی.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما در حال انجام به مطمئن شوید که ما از این طریق با هم, اما ما نیاز به با هم. هر فرد و هر خانواده تنها نقش خود را بازی در ساخت مطمئن شوید که کانادا و کانادایی ها را به خوبی از طریق این. ما همچنین یک نقش در ساخت مطمئن شوید که جهان می شود از طریق این هر دو را با مدل سازی راه حل و نشان دادن آنچه می تواند انجام شود زمانی که همه ما با هم کار کنند. این است برای رفتن به کلید به خصوص به عنوان نقاط جهان هستند که بسیار آسیب پذیر تر هستند شروع به گرفتن سخت تر رسید. ما باید قادر به دریافت از طریق این طوری که ما می تواند کمک به بازسازی یک جهان که در آن مردم می توانند رستگار و هر کس واقعی و عادلانه فرصت برای موفقیت است.

من می دانم که کانادایی ها به این چالش من می دانم که ما در حال رفتن به انجام این کار با هم.

[زبان فرانسه]… با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم و یک شنبه.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im