ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: کسب و کار کوچک اجاره می تواند به کاهش 75 درصد (متن کامل)

در مارس 24 جلسه به کانادایی ها در مورد COVID-19 گیر PM معرفی کانادا اضطراری تجاری اجاره کمک و هشدار داد که با وجود آمدن ایران از بازگشایی, ‘ما نه از جنگل’

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا. در اینجا سخنان خود برای مارس 24 سال 2020 است.

سلام به همه.

این شده است یک دلخراش هفته برای نوا Scotians و همه کانادایی ها. در ساعت 2 بعد از ظهر اطلس ما را رعایت یک دقیقه سکوت به افتخار پاسبان هایدی استیونسون و همه قربانیان Nova Scotia تیراندازی.

من همچنین می خواهم به همه یادآوری است که در 7:00 p. m. و اقیانوس اطلس یا 6:00 p. m. شرقی مجازی و شب زنده داری برگزار خواهد شد به یاد داشته باشید کسانی که از ما گرفته شده بیش از حد به زودی و با حمایت دوستان و خانواده خود را در این خصوص در زمان دشوار است. من امیدوارم که بسیاری از شما به ما بپیوندید و قرمز می پوشند امروز در یک همبستگی. بیایید با هم برای حمایت از این جوامع است که دچار بی اندازه از دست دادن. بیایید جشن می گیرند زندگی کسانی که ما را ترک بیش از حد به زودی. و فقط به خاطر خانواده و دوستان و عزیزان که شرایطی را برای سال معطل و زندگی می کند. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در نوا ScotiaRemembers.com.

از آغاز شیوع دولت بوده و کار با آن استانی و ارضی همکاران نه تنها برای دریافت از طریق این بحران اما به موقعیت اقتصاد ما به دوباره بجای اول برگشتن هنگامی که آن را بیش از. و یک بخشی از این کار به معنی گوش دادن به نگرانی های کانادایی و تنظیم به عنوان ما به همراه.

چیزی که ما شنیده ایم این است که کسب و کارهای کوچک داشتن مشکل در ساخت اجاره به دلیل COVID-19. اگر شما تا به حال به جلو فروشگاه به دلیل بهداشت عمومی توصیه اگر شما لازم نیست که مقدار زیادی از پول در آینده از آنجا که مردم نه به عنوان هزینه بسیار این روزها, شما ممکن است نگران از دست دادن فضای دفتر خود را و یا داشتن یک کافی شاپ برای بازگشایی پس از این بحران است.

بنابراین هفته گذشته به ما گفت که ما در حال برنامه ریزی در معرفی کانادا اضطراری تجاری اجاره کمک. و امروز من می تواند اعلام کند که ما به توافق با تمام استان ها و مناطق برای کاهش اجاره 75 درصد برای کسب و کارهای کوچک شده اند که به شدت تحت تاثیر COVID-19 مه و ژوئن. دولت را پوشش 50 درصد از این کاهش با صاحب ملک پوشش بقیه. اگر شما یک کسب و کار کوچک است که به شدت تحت تاثیر COVID-19 و شما پرداخت کمتر از 50000 دلار در هر ماه در اجاره شما واجد شرایط برای دریافت این حمایت است. ما نیز خواهد شد وجود دارد به صورت غیر انتفاعی و سازمان های خیریه که در حال مبارزه در حال حاضر. ما نیز باید بیشتر به می گویند در چند روز آینده در مورد اجاره برای حمایت از کسب و کارهای بزرگتر.

به من گفت: دیروز آنچه که ما شاهد در دراز مدت مراقبت از امکانات در سراسر کشور بسیار نگران کننده است. آن را غیر قابل قبول و دولت ما وجود دارد خواهد بود برای کمک به استان. اعضای نیروهای مسلح کانادا مستقر خواهد شد پس از وزیر امنیت عمومی دریافت و تصویب دو درخواست رسمی از انتاریو و کبک. شناسایی کار در جریان است در هر دو استان. ما در حال شناسایی آنچه باید انجام شود و نقشه برداری از گام های بعدی. به من گفت: چند بار قبل از ما وجود دارد خواهد بود برای Quebecers, ساکنان انتاریو و همه کانادایی ها در طول این بحران است. ما در حال استقرار نظامی برای ارائه حمایت های اضطراری برای کمک به استانهای دست آوردن مجدد کنترل وضعیت. اما همه ما می دانیم که این تنها یک راه حل کوتاه مدت. ما همچنین ارائه میلیاردها دلار برای استان به بالا تا دستمزد کارگران ضروری و مطمئن شوید که افراد مسن کانادایی دریافت حمایت آنها سزاوار است.

بعد امروز من در ملاقات با وزرای برای ادامه کار ما در حمایت از کانادایی ها در طول این زمان. ما همچنین قصد داریم به بحث در مورد بازگشایی بخش از اقتصاد است. کانادا یک کشور پهناور و برخی از مناطق شده است ضربه سخت تر از دیگران در طول این بیماری همه گیر. ما یک فدراسیون بنابراین ما باید برای انطباق با پاسخ ما به واقعیت ها و چالش های هر استان و منطقه.

اما من می خواهم برای روشن است که بازگشت به حالت عادی نمی خواهد یک شبه اتفاق می افتد. آن را به زمان. نمی توان آن را به عنوان ساده و یا به عنوان آسان به عنوان کوه در می رم سوئیچ. آن نیاز به مقدار زیادی از هماهنگی در سطح ملی و دولت ما وجود دارد خواهد بود به انجام این کار است.

ما کار خواهد کرد با استان ها و مناطق برای ایجاد اصول و دستورالعمل شروع به دوباره باز کردن اقتصاد با خیال راحت. طی هفته های آینده شما را بشنود بیشتر بحث در مورد بازگشایی, اما شما باید بدانید که ما از جنگل. آن را کاملا حیاتی است که همه همچنان به دنبال محلی بهداشت عمومی دستورالعمل همانطور که ما حرکت رو به جلو است.

در حال حاضر این دستورالعمل یکسان برای همه کانادایی ها. بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند, شما باید به ماندن در خانه تا آنجا که احتمالا شما می توانید. شما باید شستن دست های خود را به طور منظم و شما باید همیشه نگه داشتن یک فاصله امن از دو متر از دیگران است.

این تنها راهی است که ما آن را از طریق با هم. Merci beaucoup.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de