ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: برخی از پارک های ملی بازگشایی در ماه ژوئن (متن کامل)

در مارس 14 جلسه به کانادایی PM اعلام ماهی جدید برداشت سود وام های بدون بهره برای کسب و کار بومی و مقررات در قایقرانی و اخبار که در برخی از پارک های ملی باز خواهد شد در ماه ژوئن

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا. در اینجا سخنان خود برای 14 مه سال 2020 است.

صبح به خیر. بیش از دو هفته گذشته ما دیده ایم ما زنان و مردان در لباس گام تا بشقاب دوباره و دوباره در خانه سالمندان در شمال جوامع است. آنها وجود دارد که ما آنها را بیشتر نیاز دارید و از آنجا که آنها در پاسخ به ندای وظیفه و بدون تردید هر زمان که آنها بر نامیده می شود. می توان آن را آسان برای فراموش کردن تلفات این کار را می کنند. اعضای نیروهای مسلح کانادا همواره وجود دارد برای انجام سخت, شغل های خطرناک. بنابراین پس از یک عمر خدمات به مراتب بیش از حد بسیاری از جانبازان زندگی با درد مزمن است. امروز ما در حال راه اندازی درد مزمن مرکز تعالی برای کانادا جانبازان در دانشگاه مک مستر. این مرکز را به تمرکز بر روی تحقیقات ملی آموزش و پرورش به ارائه جانبازان با حمایت آنها سزاوار است. هیچ یک حداقل از همه کسانی که پوشیده از برگ افرا باید بدون مراقبت از آنها نیاز است. بعد از امروز من نیز بود در دیدار با پرستاران در اینجا در اتاوا به تشکر از آنها را برای کار برجسته خود را. من می دانم که من صحبت می کنند برای همه کانادایی ها وقتی که من می گویند که ما فوق العاده ممنون از زنان و مردانی که در حال نگه داشتن ما امن در حال حاضر.

[ترجمه از فرانسوی] مردان و زنان ما در لباس همواره وجود دارد برای ما. و ما باید برای آنها وجود دارد و همچنین. امروز ما در حال راه اندازی درد مزمن مرکز تعالی برای کانادا جانبازان در دانشگاه مک مستر. که محور را تمرکز بر تحقیقات آموزش و پرورش در سراسر کشور به ارائه جانبازان ما با خدمات است که آنها نیاز دارند. به همه کسانی که در خدمت کانادا: با تشکر از شما. کل کشور است که قدردان و سپاسگزار شما و ما وجود دارد خواهد بود برای حمایت از شما. [پایان ترجمه از فرانسوی]

بیش از دو ماه گذشته بسیاری از کانادایی ها مواجه اند بسیار موقعیت های چالش برانگیز و بسیار دشوار است را انتخاب کند. فقط کارگران در صنعت شیلات. شما نمی توانید برداشت خرچنگ از داخل خانه خود را. به طوری که برگ شما تلاش برای کشف کردن که چگونه به هر دو فضا افراد در یک قایق ماهیگیری یا لغو عملیات خود را. آن را آسان نیست ، در بالا از آن قیمت و تقاضا رفته اند, قرار دادن فشار مالی بر فیشر و خانواده خود را. این اضافه می کند تا به یک زمان واقعا دشوار. بنابراین من می خواهم شما بدانید که ما در حال گوش دادن است که خود را نمایندگان مجلس محلی در حال ساخت مطمئن شوید که نگرانی های خود را شنیده. و بالاتر از همه که کمک در راه است.

امروز, من می توانم اعلام کنم که ما در حال سرمایه گذاری تقریبا چهار صد و هفتاد میلیون دلار برای حمایت از ماهی برداشت. اول از همه ما در ایجاد این ماهی برداشت بهره مند شوند. اگر شما در حال انتظار 25 درصد کاهش در درآمد این فصل است. شما دریافت پشتیبانی به پوشش 75 درصد از ضرر و زیان خود را تا حدود $10,000. و به عنوان یک یادآوری اگر شما واجد شرایط برای کانادا اضطراری یارانه دستمزد به جای به یاد داشته باشید که ما خواهید بود گسترش آن فراتر از ماه ژوئن است. ما همچنین به معرفی اضافی غیر پس دادنی کمک هزینه تا $10,000 برای ماهی برداشت که خود کسب و کار خود و نیاز به حمایت برای پل به بار بهتر است. و برای کارگران که نگران آینده سال است. ما تغییر خواهد کرد استخدام بیمه قوانین به طوری که ماهی برداشت می تواند درخواست برای مزایای EI بر اساس درآمد سال های گذشته. این همه ایجاد شده در سرمایه گذاری های ما برای ماهی و غذاهای دریایی پردازنده. و برای کشاورزان و آبزی پروری شیلات ما همچنین راه اندازی 100 میلیون دلار کشاورزی و مواد غذایی کسب و کار راه حل های صندوق از طریق مزرعه اعتباری کانادا. این است که هنوز یکی دیگر از گزینه برای کمک به agrifood شرکت ها رو غیر منتظره فشار مالی. این که آیا شما یک فیشر یک پردازنده مواد غذایی و یا یک کشاورز ما باید خود را به عقب و من می دانم که همه کانادایی ها انجام بیش از حد. و هر کسی که می خواهد برای نشان دادن حمایت خود را: خرید کانادا. انتخاب کنید تا برخی از پنیر کانادا برای کمک به یک محلی لبنیات کشاورز باید یک ماهی سرخ یا خرید کانادا خرچنگ. نه تنها آن را به طعم و مزه بزرگ, اما آن را به کمک افرادی که در حفظ و قرار دادن مواد غذایی بر ما صفحات.

[ترجمه از فرانسوی] تعدادی از صنایع در حال رفتن را از طریق بار دشوار در حال حاضر. و شیلات هستند بدون استثنا. نه تنها باید مردم آهسته یا حتی متوقف کردن تمام فعالیت های خود را برای محافظت از کارگران خود را, اما قیمت و تقاضا برای این محصولات نیز کاهش یافته است. به همین دلیل ما در حال معرفی ماهی برداشت بهره مند شوند. اگر شما یک برداشت است که انتظار 25 درصد کاهش در درآمد خود را در این فصل است. این اندازه گیری به شما کمک خواهد کرد. آن را پوشش تا 75 درصد از ضرر و زیان خود را تا $10,000. و برای افرادی که واجد شرایط هستند به اورژانس یارانه دستمزد ما خواهد شد گسترش برنامه فراتر از ماه ژوئن که ما هفته گذشته اعلام کرد. ما همچنین ارائه دیگر غیر پس دادنی یارانه ها از یک مقدار حداکثر از $10,000 به ماهیگیران که همچنین صاحبان کسب و کار خود و نیاز به کمک آمده از طریق این زمان دشوار است.

و برای کارگران که نگران سال آینده ما خواهد بود تغییر اشتغال بیمه قوانین به طوری که ماهیگیران می توانید درخواست برای EI بر اساس درآمد خود را از سال های گذشته است. شما در حال تغذیه خانواده های ما. ما در حال گوش دادن به آنچه شما نیاز به از طریق این بحران است. و ما وجود دارد خواهد بود برای شما از آن است.

من در حال حاضر می خواهم به بحث در مورد آنچه ما انجام می دهیم به حمایت از مردم بومی که دارای مشکلات خاص در این بیماری همه گیر. ما کنار سه صد و شش میلیون دلار به ارائه وام های بدون بهره و غیر پس دادنی کمک به بومی کسب و کار. با احترام به سازمان ملل, Inuit و متیس دانش آموزان ما در حال ارائه هدفمند پشتیبانی از بیش از 75 میلیون دلار به عنوان کمک به افراد جوان برای پیدا کردن کار در جامعه خود در این تابستان. و برای زنان و کودکان بومی زنان و کودکان که در حال فرار از خشونت—ما سرمایه گذاری 10 میلیون دلار در پناهگاه های اضطراری. ما را ساخته اند پیشرفت های قابل توجهی, اما ما می دانیم که هنوز هم وجود دارد بیشتر انجام می شود. [پایان ترجمه از فرانسوی]

پس از یک روز دولت ما شده است و درگیر شدن با سازمان ملل, Inuit و متیس ملت و رهبران در مبارزه با این ویروس. در مکان هایی مانند شمال ساسکاچوان که در برخورد با COVID-19 شیوع آن را تبدیل به بسیار روشن است که جوامع نیاز به این کار ادامه می دهند. به همین دلیل روز گذشته به ما اعلام کرد برای حمایت از میدو لک Tribal Council و متیس ملت-ساسکاچوان برای همه گیر طرح پاسخ. از طریق این برنامه ما در حال همکاری با جوامع به ارائه بیش از 2.3 میلیون دلار برای همه چیز از مواد غذایی به منابع. ما همه می خواهم همان چیزی که برای نگه داشتن مردم در امن و ما همچنان هماهنگی به مطمئن شوید که اتفاق می افتد.

من می خواهم برای پایان دادن به امروز با شناخت که در طولانی مدت ممکن است آخر هفته آینده است. آن را متفاوت از حالت عادی به دلیل بسیاری از مکان ها از جمله پارک های ملی هنوز هم بسته است. اما این برای همیشه نیست. کانادایی انجام شده است که همه چیز درست این گذشته بسیاری از هفته و همین دلیل است که ما می توانیم امروز اعلام برخی از خبر خوب برای هفته پیش رو. از آغاز ماه ژوئن برخی از پارک های ملی خواهد شد بخشی از بازگشایی به طوری که مردم در این منطقه می توانید با استفاده از مسیرهای پیاده روی و فضاهای سبز که فاصله فیزیکی امکان پذیر است. گرفتن هوای تازه مهم است اما همه ما باید مسئول در مورد آن. ما باید آماده برای تنظیم به عنوان مورد نیاز است. همین دلیل است که با آب و هوا بهتر است ما در حال در آوردن مقررات جدید در قایقرانی ژوئن 1 برای محافظت از آسیب پذیر جوامع در شمال. هیچ لذت صنعت خواهد بود و مجاز به کار در کانادا در قطب شمال آب های ساحلی و یا در مناطق ساحلی شمال کبک و لابرادور. البته این ممنوعیت شامل قایق برای استفاده ضروری ماهیگیری و شکار و یا برای جامعه محلی استفاده کنید.

[ترجمه از فرانسوی] پارک ملی باقی خواهد ماند و بسته بیش از آخر هفته اما برخی از خواهد بود بازگشایی در اوایل ژوئن 1. شما خواهد بود قادر به استفاده از مسیرهای پیاده روی در هوای آزاد و فضاهای سبز در حالی که هنوز تمرین فیزیکی فاصله. اما ما باید محتاط باقی می ماند و ما باید آماده برای تنظیم به شرایط جدید. پس از شروع در ژوئن 1, صنایع دستی لذت نمی خواهد بود قادر به کار در آبهای ساحلی کانادا در قطب شمال و یا مناطق ساحلی شمال کبک و لابرادور. این چیزی است که ما باید انجام دهید به منظور محافظت از هر یک از دیگر. این مهم است به یاد داشته باشید که این نمی خواهد برای همیشه لطفا برای. اگر هر کس به سهم خود ما را از این طریق دریافت کنید. با تشکر از شما. [پایان ترجمه از فرانسوی]

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im