ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: ساعت می پرسد صاحبخانه به درخواست برای اجاره امداد (متن کامل)

در مارس 20 جلسه به کانادایی PM اعلام کرد که تاریخ راه اندازی برای کانادا اضطراری تجاری اجاره برنامه کمک و مشخص جزئیات وام های جدید برای کسب و کار

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا. در اینجا سخنان خود برای مارس 20, 2020.

بیش از دو ماه گذشته و کانادایی را به شدت به یکدیگر نگه دارید امن و به دلیل این اقدامات و کسانی که انتخاب در بسیاری از نقاط کشور ما در حال گرفتن این ویروس را تحت کنترل. در حال حاضر این بدان معنا نیست که ما می توانیم اجازه پایین گارد ما. آنچه ما پیشرفت کند به این معنا است که آن را امن برای انجام این کار ما می توانیم به تدریج و با دقت راه اندازی مجدد برخی از فعالیت های ما.

برای بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک و کارگران خود را که قادر به بازگشایی خبری خوش آمدید. البته این نه بدون آن چالش است. مردم نیاز به کمک گرفتن روی پای خود بایستند. به همین دلیل ما به ارمغان آورد در هدف جدید پشتیبانی به کسب و کار رفتن دوباره. استفاده از کانادا اضطراری یارانه دستمزد به rehire کارگران خود را. دسترسی به یک وام به کانادا اورژانس حساب کسب و کار برای انطباق با واقعیت های جدید و در منطقه خود تماس بگیرید آژانس توسعه که در آن ما افزایش بودجه اگر شما واجد شرایط برای دیگر پشتیبانی می کند. هزاران نفر از صاحبان کسب و کار در حال حاضر پیمایش مراحل و گرفتن کمک آنها نیاز دارند. و اگر شما یکی از آنها نیست و در عین حال ما در حال ساخت آن را ساده تر برای پیدا کردن آنچه در دسترس است. رفتن به COVID-19 صفحه در کانادا است.ca. شما پیدا کردن یک بخش است که می گذارد از همه برنامه ها بر اساس آنچه شما نیاز دارید این است که از rehiring کارکنان برای دسترسی به اعتبار.

ادامه مطلب: انتظار طولانی برای اجاره امداد و آنچه رفت را اشتباه با اتاوا کسب و کار طرح نجات

کسب و کار شما مسائل مربوط به کارکنان خود و برای کشور ما است. در واقع این مسائل به ما کل اقتصاد است. بنابراین یک نگرانی برای شما یک نگرانی برای ما بیش از حد. و که من به ارمغان می آورد به سوال خود را اجاره. پرداخت اجاره خود را در فضا ممکن است یک مشکل در حال حاضر. ما می شنویم که. بنابراین ما در حال اقدام است. ما در حال ایجاد کانادا اضطراری تجاری اجاره برنامه کمک. این سود را فراهم خواهد کرد بخشایش وام به صاحبخانه به طوری که آنها می تواند به کاهش 75 درصدی اجاره بها برای مستاجران کسب و کار که از دست داده اند و اکثر درآمد خود را به دلیل COVID-19. اگر شما صاحب خانه و شما و مستاجر واجد شرایط لطفا اعمال می شود. رفتن به CMHC.ca برای به دست آوردن جزئیات بیشتر در چه اطلاعات شما نیاز به زمانی که نرم افزار پورتال باز می شود شروع مارس 25. هنگامی که این راه اندازی, شما خود را دریافت امداد به سرعت. دولت ما همراه با استان ها و مناطق را پوشش 50 درصد از اجاره. ما در حال پرسیدن که صاحبخانه جذب 25 درصد و مستاجران پرداخت بقیه با حمایت از برنامه های مانند CEBA. برای بزرگتر خرده فروشان ما نیز در حال کار بر روی پشتیبانی جدید. و ما باید بیشتر جزئیات به اشتراک گذاری به زودی.

این بار به چالش کشیدن اما ما با هم می توانید به حفاظت از مشاغل و مطمئن شوید که اقتصاد ما پرش به عقب. و که خواهد بود خوب برای همه.

کار شما این است که چگونه شما به حمایت از خود و خانواده خود و بدون توجه به آنچه شما انجام دهید مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم دیگر محل کار خود را استخدام ما نیاز به حفاظت از آن است. در علاوه بر این به ما برای حمایت از کسب و کارهای کوچک ما نیز در آورده کمک برای شرکت ها از هر اندازه. هفته گذشته ما راه اندازی شد کارفرمای بزرگ اضطراری تامین مالی تسهیلات به ارائه وام های پل برای این کشور بزرگترین کارفرمایان. از امروز برنامه های کاربردی برای این تامین مالی باز هستند. این وام تحویل داده خواهد شد از طریق کانادا توسعه سرمایه گذاری شرکت در همکاری با نوآوری علم و توسعه اقتصادی کانادا و وزارت امور مالی. اولویت ما این است که این برنامه می تواند منصفانه و موثر است. وام خواهد بود طراحی شده با یک هدف مشخص: حفاظت از مشاغل و کمک به اقتصاد ما دوباره بجای اول برگشتن. کسب و کار آنلاین می توانید بروید برای دیدن cdev.gc.ca برای اطلاعات بیشتر در مورد روند درخواست. من می خواهم برای روشن باشد. ما در حال ارائه به شرکت های اتحادیه اروپا ، ما در حال ساخت وام های در دسترس به طوری که آنها می توانید آب و هوا این طوفان و همچنان به استخدام میلیون ها زحمتکش کانادایی.

من می خواهم برای پایان دادن به این صبح با یادآوری پدر و مادر است که هنگامی که شما خود را دریافت کانادا حق اولاد پرداخت آن را شامل اضافی $300 در هر کودک است. این پول برای کمک به شما از طریق این زمان دشوار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im