ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: ‘ما در حال دادن این مبارزه همه چیز ما رو’ (متن کامل)

در مارس 2, آدرس کانادایی در COVID-19 بحران ظ گفت او را به ملاقات با premiers به بحث های از coronavirus داده که این کشور در مجموع تعداد موارد عبور 10,000 خوانده شده را علامت

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا. در اینجا سخنان خود برای آوریل 2 سال 2020 است.

[ترجمه از فرانسوی] صبح به خیر به همه.

روشن است که در چند هفته گذشته شده است بسیار دشوار است برای بسیاری از مردم است. شما تعجب که چگونه شما می توانید از خانه کار می کنند و چگونه شما قادر به پرداخت صورتحساب خود را پس از از دست دادن کار خود را. که می تواند سخت به ماندن مثبت و عادی است شما را نا امید. اما اگر شما در حال رفتن را از طریق به خصوص دوره تاریک برای کمک بخواهید. مردم وجود دارد خارج وجود دارد که می تواند به شما کمک کند. و اگر شما فکر می کنم که یک دوست یا یکی از اعضای خانواده نیاز به کمک به آنها را با یک تماس سریع.

به او بگویید که شما وجود دارد به گوش دادن. ما در حال رفتن را از طریق یک زمان دشوار است اما در حال حاضر ما در حال رفتن را از طریق این کمک در حال آمدن است. [پایان ترجمه]

در این شب من اول ریاست وزرای جلسه با premiers. ما قصد داریم به بحث در مورد نحوه ادامه کار با هم برای نگه داشتن مردم در امن و پشتیبانی می کند. در طول چند هفته گذشته در مواجهه با یک چالش بی سابقه را دیده ایم تمام سطوح دولت همکاری در یک پاسخ. و رفتن به جلو است که همکاری تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر مهم است. ما وجود دارد خواهد بود برای حمایت از استان ها و مناطق با هر آنچه که آنها نیاز دارند.

این شامل ارسال تجهیزات حفاظت شخصی و دیگر پشتیبانی از سیستم مراقبت های بهداشتی. شب گذشته ما با دریافت یک محموله بیش از یک میلیون ماسک به همیلتون انبار. من می دانم که مردم در آنجا کار کرده اند یک شبه به اعتبار این منابع.

دفعات بازدید: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای صاف منحنی’ در جریان است

این است که در علاوه بر این به 10 میلیون ماسک که آمده اند در بیش از روز گذشته و در حال توزیع به استان ها و مناطق مختلف به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

و این تیم کانادا تلاش فراتر از دولت است. حدود دو هفته پیش ما راه اندازی کانادا طرح بسیج صنعت برای مبارزه با COVID-19. از آن پس ما به صحبت تقریبا 3000 شرکت ها به ما کمک امن میلیون ها قطعه از تجهیزات حیاتی.

من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک اصل کانادا نمونه ای از این همکاری. دولت ما دستور داده است تا صدها هزار نفر از چهره سپر از Bauer مردم را که هاکی دنده. آنها در حال ایجاد سپر برای محافظت از پرستاران و پزشکان در برابر COVID-19. این دقیقا همان نوع از نوآوری مشارکتی تفکر ما باید در حال حاضر, و من می دانم که ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر از آن را در روزهای آینده.

در مکالمه ما امشب premiers و من نیز بحث ما ادامه داد: هماهنگی و اشتراک گذاری داده ها و مدل سازی. ما نیاز به کار با هم به دانستن آنچه مورد نیاز است که در آن و زمانی که برای جوامع در سراسر کشور است. استان شده است پیشرفت های قابل توجهی در تست افتاده است که به کارشناسان داده های مهم برای تجزیه و تحلیل. و ما دائما در حال شدن و اعتبار بیشتر داده است. این بدان معناست که ما می توانید به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر با شما. شما می توانید رفتن به کانادا.ca/coronavirus برای آخرین اطلاعات در مورد موارد رشد و گسترش است.

اما من می دانم که بسیاری از مردم هنوز هم تعجب که این بهتر خواهد شد یا چقدر بدتر از آن ممکن است تبدیل به. شما می خواهید برای دیدن اعداد و پیش بینی است. شما می خواهید به از خواب بیدار در صبح و به دنبال آنلاین برای آخرین معتبر تر داده ها شما می توانید پیدا کنید. شما می خواهید برای برنامه ریزی. شما می خواهید به آماده شدن برای بدترین; شما می خواهید به دانستن آنچه که بود و امیدوار. من می دانم. و ما باید اطلاعات بیشتری در نگه داشتن به آینده را به شما آن را به زودی.

اما بزرگترین متغیر در شکل دادن به این پیش بینی ها این است که شما و رفتار شما. شما باید به گوش جهان-کلاس پزشکان که در حال حاضر به اشتراک گذاری بهترین اطلاعات در دسترس و مشاوره. نادیده گرفتن آنها قرار می دهد زندگی در خطر است. آن را تا به شما برای انجام کار درست است.

در حالی که بسیاری از شما را به ماندن در خانه و محدود کردن سفر به فروشگاه مواد غذایی بیش از حد بسیاری هنوز هم نیست.

بخوانید: یک نقشه حرارتی از coronavirus موارد در کانادا

آنچه کارشناسان می گفتن ما این است که ما باید همه چیز را ما می توانیم امروز و فردا به ما در مسیر درست برای هفته آینده و ماه آینده.

در آن طول می کشد زمان برای اثر اعمال ما احساس می شود بنابراین اگر ما نمی خواهیم ما بیمارستان ها به ضعف در هفته های آینده ما نیاز به ایجاد حق انتخاب و ما نیاز به آنها را در حال حاضر.

ما سیستم مراقبت های بهداشتی قوی است و ما مراقبت های بهداشتی حرفه ای قابل توجه است. اما آنها در مواجهه با یک تهدید. اگر هر یک از ما گام های ما در حال حاضر ما می تواند به آنها کمک کند. اگر شما گوش دادن به پزشکان و اگر شما اقامت در خانه اگر شما دور ماندن از دیگر مردم ما نمی خواهد ما پایمال بیمارستان. ما را محافظت می کند ما پزشکان و پرستاران; ما از دوستان و همسایگان.

آن را به فاصله و زمان به پهن کردن منحنی اما این که چگونه ما از این طریق دریافت کنید. پس بیایید زندگی را نجات دهد با هم ماندن از هم جدا. ما نگه داشتن کار در سراسر ساعت به شما کمک شما نیاز به انجام درست آن.

[ترجمه از فرانسوی] برای محافظت از خود و شغل خود را کسب و کار و دستمزد خود را, ما به ارمغان آورد در سه نقطه برنامه که به شما کمک خواهد کرد تا همه چیز بهتر شود. با تشکر از اورژانس یارانه دستمزد ما در حال کمک به کارفرمایان خود را به نگه داشتن شما را در حقوق و دستمزد. با وام های تضمین شده برای همه کسب و کار ما صاحبان کسب و کار که هم اکنون می توانید دریافت اعتبار به منظور به آمده از طریق این زمان دشوار است. و با کانادا اضطراری به نفع ما خواهد شد کمک به مردم تا زمانی که همه چیز بهتر است اگر شما از دست داده و کار خود و یا خود را paycheque. [ترجمه به پایان می رسد]

من می خواهم شما بدانید که ما در حال دادن این مبارزه همه چیز را داریم. فقط دیروز به ما اعلام کرد این کشور اقدامات در طول عمر ما. دولت از تمام سفارشات در حال سازماندهی مهم ترین مدنی بسیج پس از جنگ جهانی دوم. پزشکان و پرستاران و کامیونداران و حمل و نقل هوایی اپراتورها در حال پوسته پوسته شدن تا عملیات به سطح ما هرگز قبل از دیده می شود در تاریخ ما است. اما در اینجا حقیقت است. هیچ کدام از آن خواهد شد به اندازه کافی و بدون کمک شما.

[ترجمه از فرانسوی] این ایده در خدمت یک کشور تغییر از یک نسل به نسل بعدی است. پدر بزرگ خود را ممکن است در خدمت این کشور با رفتن به خارج از کشور و مبارزه با جنگ. مادر خود را ممکن است مبارزه برای برابری. اما در حال حاضر از آن نوبت خود را. آن نوبت خود را برای کمک به به طور کلی تلاش است.

شما می توانید خود را در خدمت کشور با ماندن در خانه و زیر قوانین. من می دانم که ممکن است به نظر می رسد ساده اما آن را تنها راه برای از طریق این دادگاه.

هر یک از ما به انجام بخشی خود را. همه ما باید قربانی معمول ما به طوری که زندگی به حالت عادی بازگشت در برخی از نقطه.

من می دانم که ما می توانیم و ما را با هم.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net