ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: ‘ما در حال کمک به شرکت های نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد’ (متن کامل)

در جلسه توجیهی برای مارس 27 سال 2020 PM ستایش اخیر بانک مرکزی کانادا نرخ بهره و اعلام کرد مالی جدید برای حمایت از کوچک و متوسط کسب و کار

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا جایی که او همچنان در انزوا بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19. در اینجا خود را به زبان انگلیسی سخنان به صورت مارس 27 سال 2020 است.

اجازه بدهید شروع با گفتن من خوشحال با حمایت از اقدامات صورت گرفته توسط بانک مرکزی کانادا امروز صبح. سیاست های پولی بسیار مهم است, اما به عنوان فرماندار این بانک بارها و بارها گفت: مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کمک به مردم و اقتصاد در این بحران برای دولت به قوی مالی عمل است. امروز من می خواهم به صحبت می کنند به طور مستقیم به کسب و کارهای کوچک و کارآفرینان.

من می دانم که برای بسیاری از شما چند هفته گذشته شده اند دلخراش. شما تا به حال به کم کردن سرعت عملیات خود را. در برخی موارد شما حتی تا به حال به جلو فروشگاه برای آینده قابل پیش بینی. و از آنجا که پول نیست در آینده شما نمی توانید هزینه برای حفظ کارکنان خود را در حقوق و دستمزد.

این واقعا تصمیم گیری های دشوار. دشوار است چرا که شما نمی خواهید به اجازه دهید مردم بروید که به شما کمک کند اجرا شرکت خود را در زمان نیاز است. دشوار است چرا که برخی از شما ساخته شده است کسب و کار خود و در طول سال های بسیاری اگر نه دهه. و در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد این آب و هوا از عدم قطعیت می تواند تهدید می کند همه چیز شما کار کرده ام.

من می دانم که بسیاری از کانادایی ها در سراسر کشور در حال متاثر, برای دیدن مورد علاقه خود را در محله نقاط بسته شده است. این مکان که ما را جوامع مانند خانه احساس راحتی کنید. دولت ما می داند که شما واقعا احساس اثرات این بیماری همه گیر به خصوص با پایان ماه آینده. بنابراین در اینجا چیزی است که ما قصد داریم به برخی از این فشار.

هفته گذشته ما تا به حال اعلام کرد که ما پوشش 10 درصد از حقوق و دستمزد. اما آن را تبدیل شدن به روشن است که ما نیاز به انجام خیلی بیشتر, بنابراین ما در حال آوردن که درصد تا 75 درصد برای مرحله مقدماتی و کسب و کار.

این به این معنی است که مردم ادامه خواهد داد به پرداخت حتی اگر کارفرمای خود را تا به حال به آهسته یا متوقف کردن عملیات خود را به دلیل COVID-19. ما کمک به شرکت های نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد به طوری که کارگران در حال پشتیبانی و اقتصاد قرار گرفته است برای بهبود یافتن از این است.

که اولویت ما است. ما باید بیشتر به این زودی اما من می توانم به شما بگویم که این یارانه برای کوچک و متوسط کسب و کار خواهد بود backdated تا یکشنبه 15 مارس.

برای افرادی که از دست داده اید کار خود را و یا خود اشتغالی کانادا واکنش اضطراری بهره مند خواهد شد هنوز هم وجود دارد به شما کمک کند.

ما همچنین می دانیم که برای کوچک نمای کسب و کار آنها در حال مبارزه با جریان پول نقد در حال حاضر. آن را سخت به جمع آوری پول و پول در این آب و هوا. بنابراین برای کمک به شما پل به بار بهتر ما در حال راه اندازی کانادا اورژانس حساب کسب و کار. با این اقدام جدید بانک به زودی ارائه $40,000 وام خواهد شد که توسط دولت تضمین شده برای مرحله مقدماتی و کسب و کار. وام بدون بهره برای سال اول و اگر شما با شرایط خاصی $10 ، 000 از آن خواهد شد بخشایش.

دولت ما نیز ارائه اضافی $12.5 میلیارد دلار از طریق توسعه صادرات کانادا و بانک توسعه کسب و کار برای کمک به کوچک و متوسط کسب و کار خود را با جریان نقدی عملیاتی مورد نیاز. این به این معنی است که کسب و کار قادر خواهید بود به درخواست برای وام تضمین شده زمانی که آنها به موسسات مالی خود را برای دریافت کمک به آنها آب و اثرات COVID-19.

در نهایت ما اعلام کرد که ما تسلیم GST و HST پرداخت و همچنین عوارض گمرکی و مالیات بر واردات تا ماه ژوئن. این معادل به 30 میلیارد دلار در بهره وام به کسب و کار. بنابراین اگر شما در حال تلاش برای به دست آوردن در حال حاضر و شما باید پرداخت توجه در پایان سه ماهه, ما قصد داریم به شما زمان بیشتری است. آن را نیز اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن پول است که شما را فرستاده اند به دولت و به جای استفاده از آن برای نیازهای فوری خود را.

با این اقدامات امید ما این است که کارفرمایان که در حال تحت فشار قرار دادند به سمت تخمگذار کردن مردم به دلیل COVID-19 فکر می کنم دوباره. و برای کسانی از شما که در حال حاضر به اخراج کارگران ما امیدواریم که شما در نظر rehiring آنها با توجه به این حقوق و دستمزد پشتیبانی می کند. طی روزهای آینده ما اعلام خواهد کرد اقدامات بیشتری برای کمک به آسیب پذیر ترین—جوانان به حاشیه رانده شده مردم که در فقر زندگی می کنند—ما قصد داریم بیشتر اخبار به اشتراک گذاشتن با شما به زودی.

من می دانم که هفته گذشته شده است واقعا دشوار است. شما نگران در مورد آنچه COVID-19 معنی برای کسب و کار خود و برای آینده خود را. این زمان نامشخص اما پیام من به شما امروز این است: ما قصد داریم در اینجا برای شما.

کوچک و متوسط ستون فقرات اقتصاد ما. شما در مجموع بزرگترین کارفرما در کشور است. شما پشتیبانی از میلیون ها نفر از خانواده شما در خدمت جوامع ما و شما ما را شهرها و شهرستانها مکان بهتر برای زندگی است.

کانادایی ها در حال شمارش را بر شما و من شمارش را بر شما به بازگشت قوی از این مهم نیست که چه می آید بعدی. شما در حال رفتن به دریافت حمایت شما نیاز به کمک به بازسازی بیشتر انعطاف پذیر و مرفه اقتصاد است.

بنابراین برای کسب و کار در سراسر کشور لطفا نگه داشتن کارگران خود را در حقوق و دستمزد و یا فکر می کنم از استخدام آنها را به عقب. در عین حال اجازه دهید نگه دارید گوش دادن به ما مقامات بهداشت عمومی.

بیایید شستن دست ما ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و نگه داشتن یک فاصله امن از هر یک از دیگر زمانی که ما برای پیاده روی بروید و یا ما باید برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی. هم من می دانم که ما در حال رفتن را از طریق این.

Merci beaucoup tout le monde.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de