در جلسه توجیهی برای مارس 26 سال 2020 PM اعلام کرد سفیر جدید ایالات متحده و صادر استرن جدید هشدار به مسافران بازگشت به کانادا

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا جایی که او همچنان در انزوا بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19. در اینجا سخنان خود برای مارس 26 سال 2020 است.

سلام به همه.

[ترجمه فرانسوی] دیروز ما طرح اضطراری برای کمک به کانادایی ها تصویب شد مجلس با حتی بیشتر سخاوتمندانه اقدامات کمک خواهد کرد که حتی بیشتر کانادایی ها. ما در حال صحبت کردن در حدود 107 میلیارد دلار برای کارگران و خانواده ها و کسب و کار است که در حال رفتن را از طریق بار دشوار به دلیل COVID-19.

ما در حال حاضر معرفی یک واحد بهره مند شوند. کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند برای کمک به کارگران که از دست داده اند درآمد خود را به دلیل بیماری همه گیر. این که آیا شما واجد شرایط برای EI یا نه که سود وجود دارد به شما کمک کند.

مردم را دریافت خواهد کرد $2,000 از دولت فدرال هر ماه برای چهار ماه آینده. ما همچنین راه اندازی یک پورتال آنلاین به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری که مردم می توانند به سرعت دریافت پول و دریافت پول در 10 روز آینده. [ترجمه فرانسوی به پایان می رسد]

طرح ما برای کمک به کانادایی ها-صرفه جویی در شغل و حمایت از اقتصاد ما توسط مجلس به تصویب رسید با بیشتر سخاوتمندانه اقدامات برای کمک به حتی بیشتر کانادایی ها. ما در حال حاضر صحبت کردن در حدود 107 میلیارد دلار برای حمایت از مردم و کسب و کار.

ما راه اندازی جدید کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند که ارائه خواهد شد $2,000 یک ماه تا چهار ماه به افرادی که در حال پرداخت به عنوان یک نتیجه از COVID-19. این را جایگزین این دو منافع ما هفته گذشته اعلام کرد به آن را حتی ساده تر برای شما برای دریافت کمک.

نرم افزار پورتال راه اندازی خواهد شد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و مردم باید شروع به دریافت پول در ظرف 14 روز پس از ارائه درخواست ،

به عنوان بخشی از این طرح ما همچنین تقویت کانادا سود فرزند برای خانواده ها است. پدر و مادر در حال حاضر می دانیم چقدر CCB کمک می کند تا با هزینه بالا بردن بچه ها. با افزایش CCB ما قرار داده خواهد شد و حتی بیشتر پول در جیب خانواده ها برای کمک به آنها حرکت این زمان نامشخص است.

ادامه مطلب: Coronavirus: نمایش اولیه

ما همچنین مکمل GST اعتباری که فرستاده شده است به کم درآمد کانادایی ها هر چند ماه. و برای افرادی که هنوز پرداخت وام های دانشجویی خود را, ما در حال قرار دادن در شش ماه بهره مهلت قانونی خود را وام دانشجویی در کانادا. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چه چیز دیگری ما در حال انجام, و چگونه برای دسترسی به منافع خود در کانادا است.ca.

من متاسفم که می گویند به نظر می رسد یک متن کلاهبرداری رفتن در اطراف در جدید واکنش اضطراری بهره مند شوند. من می خواهم به همه یادآوری است که دولت سایت بهترین مکان برای پیدا کردن اطلاعات قابل اعتماد در همه چیز ما در حال انجام است.

[ترجمه فرانسوی] شما می توانید مشورت کنید سایت کانادا.ca برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آنچه دولت ما انجام شده است برای مقابله با COVID-19 و در این راه برای دسترسی به مزایای. متاسفانه برخی از افراد با دریافت یک پیام متنی که به نظر می رسید از دولت با توجه به جدید اورژانس بهره مند شوند. این یک کلاهبرداری است. من می خواهم به شما یادآوری می کنند که وب سایت دولت است که بهترین مکان برای پیدا کردن اطلاعات قابل اعتماد در مورد آنچه ما انجام می دهیم.

روشن است که این بیماری همه گیر است که با قرار دادن مقدار زیادی از فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی ما, در استخدام بیمه و به خصوص دولت و دستگاه. اما می دانم که ما در حال انجام همه چیز ما می تواند به کوتاه شدن مهلت. من می دانم که صورتحساب ها ستون و فشار نصب و نگرانی بسیاری از خانواده ها است. به درستی. اما ما در حال کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای قرار دادن پول خود را به جیب.

ما همچنین می دانیم که مردم در خارج از کشور هنوز هم با داشتن مشکل پیدا کردن پروازها برای بازگشت به خانه و ما همچنان به کار با شرکت های هواپیمایی به منظور آوردن مردم به خانه. دیروز, Air Transat اعلام کرد دو پرواز ترک از ال سالوادور و گواتمالا برای مونترال. [ترجمه فرانسوی به پایان می رسد]

در همان زمان دولت ما در تماس نزدیک با شرکای بین المللی ما که نیز در مواجهه با این بحران است. ما به دنبال در آنچه که برای آنها کار می کرد و تلاش می کنیم تا ببینید که آیا ما می توانیم با الهام از موفقیت خود را.

من خطاب به رهبران G20. یک چیز روشن است و ما تنها می تواند غلبه بر COVID-19 اگر ما اقدام هم به عنوان یک جامعه جهانی. بنابراین ما در حال رفتن به انجام آنچه در آن طول می کشد. این بدان معناست که مطمئن شوید که سازمان جهانی بهداشت و سلامت در جامعه ما سازمان باید منابع آنها نیاز دارید. به این معنی همکاری با یکدیگر به منظور توسعه یک واکسن, شناسایی, درمان و افزایش تست.

ما نیز در حال گسترش ظرفیت تولید برای بحرانی تجهیزات پزشکی و کار به حفظ زنجیره تامین در حال حرکت که برای دریافت تجهیزات به افرادی که به آن نیاز دارید. دولت ما است که کمک به شرکت ها در کانادا مجددا با ابزار تجهیز امکانات تولید خود را برای تولید چیزهایی که همه ما نیاز دارند.

در اقتصاد G20 نیز سرمایه گذاری قابل توجهی برای کمک به مردم و کسب و کار از طریق این زمان به چالش کشیدن. و ما در حال رفتن به کار از نزدیک با هم به هماهنگی تلاش های ما برای حفاظت از اقتصاد جهانی است. COVID-19 یک بحران جهانی و خواستار واکنش جهانی. در حال حاضر بیش از همیشه ما باید با متحدان ما برای محافظت از مردم و اقتصاد است.

و توجه داشته باشید که در اعلام میکنم امروز صبح که من انتصاب کیرستن هیلمن به عنوان سفیر جدید ایالات متحده است. سفیر هیلمن با استعداد است و درخشان خود بیفزاید. او ابزاری در تامین امنیت یک معامله خوب برای کانادا و کانادایی ها در طول نفتا مذاکرات است. اخیرا سفیر هیلمن نقش کلیدی که ما با همسایگان جنوبی ما به طور موقت به بستن مرز در حالی که تجارت روان است.

همانطور که ما در مبارزه با COVID-19 ما باید حفاظت از زنجیره تامین است که در آن ما برای چیزهایی مانند سبزیجات تازه, پزشکی و لوازم برای ما سیستم مراقبت های بهداشتی. ما در بنادر و راه آهن و کامیون حیاتی برای آوردن چیزهایی که ما نیاز داریم و من می خواهم برای تشکر از همه کارگران که در حال نگه داشتن کشور ما در حال حرکت است.

روزمره ما به نظر می رسد دولت در آنچه که ما نیاز به انجام بهتر به شما کمک کند و شما را امن نگه دارید از این تحول بحران است. بنابراین در پاسخ به این واقعیت است که بیش از حد بسیاری از مسافران هنوز خود منزوی پس از بازگشت به کانادا, ما در حال گرفتن بیشتر عمل. من شده است بسیار روشن ، Premiers دکتر تام و مقامات بهداشت عمومی تمام شده است بسیار روشن ، اگر شما فقط در بازگشت از خارج از کشور شما باید برای رفتن به خانه و ماندن در خانه به مدت 14 روز.

اما برخی از مردم شده اند مصرف این جدی است. آنها توقف توسط فروشگاه مواد غذایی در راه خود را به خانه از فرودگاه آنها در حال گرفتن همراه با دوستان بعد از اینکه دور مارس شکستن. این نوع رفتار نه تنها ناامید کننده این خطرناک است. بنابراین در حال حاضر 14 روز در قرنطینه خواهد بود و اجباری برای همه کانادایی ها از بازگشت به خانه از خارج از کشور. ما در حال اجرای قرنطینه عمل به نگه داشتن همه کانادایی ها امن است.

اگر شما مطابق با این دستورالعمل شما می تواند به صورت جدی به جریمه و حتی زندان زمان.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im