ترودو روزانه coronavirus به روز رسانی: ‘شما اولین پرداخت از CERB در عرض 3-5 روز’ (متن کامل)

در مارس 5 آدرس به کانادایی ها در مورد COVID-19 بحران PM ارائه یک جدول زمانی در کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند و به نام به نظامی ذخیره و کارگران ماهر برای کمک به

نخست وزیر جاستین ترودو نگه می دارد به روز رسانی روزانه در coronavirus بحران هر روز در مقابل خانه اش در اتاوا. در اینجا سخنان خود برای 5 آوریل سال 2020 است.

[زبان فرانسه] برای کسانی که مشغول به کار در این آخر هفته—کامیونداران این فروشنده های داروسازان هیث-مراقبت حرفه ای به عنوان همیشه. با تشکر از شما. امروز من همچنین می خواهم برای تشکر از کشاورزان که در حال تغذیه خانواده های ما. شما در حال رفتن را از طریق به خصوص دشوار است اما آن را با تشکر از شما که ما باید اعتماد به نفس در مورد ماندن در خانه. ما می دانیم که ما می توانیم با تکیه بر شما برای تغذیه خانواده های ما و جوامع ما و ما تا حد زیادی قدردانی همه چیز را که شما انجام می دهند برای ما و ما برای شما وجود دارد.

بیش از چند هفته گذشته همه ما تا به حال به ایجاد تغییرات به نگه داشتن هر یک از دیگر امن و سالم را تنظیم. در حالی که ما هنوز کارهای زیادی برای انجام داریم پیشرفت خوبی در گرفتن شما حمایت شما نیاز دارید به سرعت به عنوان امکان پذیر است. و این چیزی است که من می خواهم برای شروع با امروز. در اوایل این هفته ما اعلام جزئیات بیشتر در مورد چگونه شما می توانید دسترسی به کانادا, واکنش اضطراری بهره مند شوند اگر شما از دست داده و کار خود و یا خود را paycheque. شروع فردا شما قادر به قادر به ثبت نام برای دریافت این حمایت با رفتن به کانادا.ca. اگر شما را انتخاب کنید به طور مستقیم سپرده شما اولین پرداخت در عرض 3-5 روز. اگر شما انتخاب می کنید برای دریافت سود خود را توسط پست الکترونیکی شما دریافت پول در ظرف 10 روز آینده.

من می دانم که می توان آن را سخت به نگه داشتن روحیه خود را تا این روزها اما یکی از چیزهایی است که باید ما تمام امید است راه ما آمده ایم با هم به عنوان یک کشور است. بحران مانند این یکی از محدودیت های ما همبستگی و در این زمان دشوار است ما دیده ایم کسب و کار گام به گام برای کمک به محافظت از ما مراقبت از سلامت کارگران را دیده ایم پزشکان و پرستاران بیرون آمدن از بازنشستگی دیده ایم مردم جمع آوری پول برای مواد غذایی محلی بانک های خود را بررسی و کمک به ما آسیب پذیر. بسیاری از شما ممکن است تعجب چگونه شما می تواند کمک کند و من می خواهم به شما یادآوری است که بهترین کاری که شما می توانید برای مبارزه با این بیماری همه گیر است که به دنبال سلامت عمومی توصیه. شستن دست های خود را و ماندن در خانه به جز چیز مهم مثل گرفتن مواد غذایی یا داروها و سعی کنید به آن سفر تنها یک بار در هفته. و اگر شما مجبور به بیرون رفتن نگه داشتن یک فاصله امن از حداقل دو متر با دیگران است. این است که چگونه شما می تواند در حفظ و انجام بخشی خود را. اما برای کسانی از شما با مهارت های تخصصی به دنبال کمک به ما کارگران خط مقدم ما می خواهیم به شنیدن از شما. بهداشت و درمان کانادا در حال ساخت یک موجودی از کار تخصصی داوطلبان که در استان ها و مناطق مختلف می توانید در قرعه کشی به ارائه پشتیبانی بیشتر به مراقبت های بهداشتی ما کارگران است. این می تواند شامل ردیابی موارد و ردیابی تماس و همچنین جمع آوری و گزارش داده است. اگر شما می تواند کمک کند لطفا ثبت نام آنلاین در کانادا است.ca/coronavirus. برنامه باز خواهد شد تا آوریل 24. ما همچنین ارائه شغل تمام وقت و به تمام ذخیره در نیروهای کانادایی. ما در حال تماس با ذخیره سراسر کشور برای دیدن اگر آنها علاقه مند و ارائه آنها را با همان حقوق و مزایا را به عنوان نیروی منظم پرسنل برای ماه های آینده. توازن نظامی را در رتبه کمک خواهد کرد که جبران برخی از پیامدهای اقتصادی COVID-19 و اطمینان حاصل شود که جوامع ما به خوبی پشتیبانی می کند.

[در زبان فرانسوی] در این بحران هر عمل می شمارد. اگر شما حاضر به دنبال توصیه های کارشناسان شما نه تنها خود را به خطر اندازد زندگی خود و عزیزان خود را, اما شما سازش سلامت تمام اعضای جامعه ما و من نه و گفت که برای اثر دراماتیک — 233 کانادایی ها از دست داده اند و زندگی خود را به COVID-19 و صدها نفر از خانواده ها هستند و بنابراین عزادار. به همه عزیزان که عزادار من صمیمانه ترین تسلیت. ما در حال رفتن را از طریق برخی از بسیار دردناک بار اما ما وجود دارد برای شما. در حال حاضر برای پایان دادن به این بحران همه ما باید آگاه باشید از عواقب اعمال ما. اگر شما نمی فراموش سهم خود را خود شهروندان خواهد پرداخت قیمت. اما آن را نیز کار می کند راه دیگر. اگر شما به دنبال مشاوره از کارشناسان تمام جامعه از آن بهره مند شوند. بنابراین اجازه دهید تمرکز بر روی است که اجازه دهید در ادامه هر فرد به انجام خود را به اشتراک بگذارید و این که چگونه ما را دریافت کنید از طریق این دادگاه با هم.

میخواهم امروز با یک پیام برای کودکان و نوجوانان. با تشکر از همه شما برای ارسال سوالات خود را طی چند روز گذشته. دکتر تام و من تا به حال زمان پاسخ دادن به این سوالات این صبح است. بعد امروز فضانوردان جرمی هانسن و دیوید Saint-Jacques خواهد بود در یوتیوب, بنابراین مطمئن شوید که برای اتصال. دیوید فقط به زمین بازگشت و پس از گذراندن چند ماه در فضا, و او می داند که یک یا دو چیز در مورد ماندن در داخل خانه و تنها صحبت کردن با دوستان و خانواده از طریق ویدئو کنفرانس. من می دانم که این دوران سخت برای کودکان و نوجوانان سراسر کشور و در واقع در سراسر جهان, اما می دانم که حمایت شما در حال دادن به پدر و مادر خود را و همه ما به عنوان ما را از طریق این راه شما در حال کمک به راه شما در حال تمرکز بر انجام مشق شب خود را و نگه داشتن کار مدرسه خود را و راه شما در حال یادگیری به انطباق با این وضعیت جدید است که همه ما به یاد داشته باشید برای بقیه زندگی ما. با تشکر از شما برای همه چیز شما انجام می دهند برای حفظ ما از طریق گرفتن این.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de