ترودو آخرین به روز رسانی در coronavirus در کانادا: متن کامل

نخست وزیر جلسه توجیهی روزانه در روز یکشنبه شامل اخبار مجلس خواهد بود به یاد می آورد در روز سه شنبه به تصویب قوانین اضطراری بروز رسانی در تلاش برای آوردن کانادایی ها در صفحه اصلی — و یک بحث پپ برای کودکان و نوجوانان : Northwest Territories محدودیت های غیر ضروری سفر در حالی که ادامه کار را به کانادایی ها از پرو و اسپانیا و مراکش و در جای دیگر

این یک رونوشت از نخست وزیر جاستین ترودو یکشنبه در جلسه فدرال پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. ترودو انجام یک به روز رسانی روزانه برای خبرنگاران در مقابل خانه اش در اتاوا که در آن او در 14 روز پس از جداسازی همسر خود را آزمایش مثبت برای COVID-19.

[زبان فرانسه] الان چند هفته پس ما کارشناسان بهداشت عمومی خواسته کانادایی به کمک به آنها را جلوگیری از گسترش COVID-19. که به معنای کار از خانه لغو شب خانواده و یا در حال حرکت آنلاین محدود کردن ما حرکات و اجتناب از تجمعات. من می دانم این است که همیشه آسان نیست بنابراین من نیاز به می گویند با تشکر از شما. ما همه فداکاری برای محافظت از نه تنها سلامتی ما اما دیگر سلامت مردم است. این است آنچه مردم انجام و این اطمینان بخش است اما ما باید برای ادامه.

من می خواهم برای تشکر از مردم کار اضافه کاری برای ما امن نگه دارید و نگه داشتن این کشور در حال حرکت است. کارکنان بیمارستان, مرز, عوامل, فروشگاه کارمندان تحویلدار پستی کارگران تحویل مردمی داروسازان تمیز کردن کارکنان اولین پاسخ دهندگان رانندگان کامیون قطار هادی ها و بسیاری دیگر. آنها کار کرده ام هر روز به طوری که ما می توانید از خانه کار و عمل اجتماعی فاصله. با تشکر از شما برای بودن وجود دارد برای ما. می دانم که همه کانادایی ها سپاسگزار برای خدمات خود را.

من می دانم که بسیاری از شما نگران در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد بعدی. شما تعجب کنید که چه مدت این است که به گذشته شما تعجب در مورد کار خود و پس انداز خود را. شما نگران بچه های خود را نه در مدرسه و ما آن را دریافت کنید. این زمان نامشخص و خانواده در سراسر کشور نگران هستند. به همین دلیل این هفته ما در گام های مهمی برای حمایت کانادایی حفاظت از مشاغل و محدود کردن گسترش ویروس. ما پرده برداری از یک $82 میلیارد دلار طرح برای کمک به مردم در کسب و کار است که افتاده ام در زمان های سخت به دلیل COVID-19. به عنوان بخشی از این طرح ما می خواهیم برای افزایش کانادا اولاد معرفی مزایای جدید برای کمک به افرادی که واجد شرایط نیست برای بیمه و استخدام و مکمل GST اعتباری در میان بسیاری از چیزهای دیگر. دولت ما نیز اعلام بودجه جدید برای تحقیق و یک استراتژی جدید برای بسیج صنعت برای مبارزه با COVID-19.

پس از گفتگو با همکاران ما در طرف دیگر راهرو, من در حال حاضر می تواند تایید کند که مجلس عوام خواهد بود به یاد می آورد در روز سه شنبه در ظهر بنابراین ما می تواند با تصویب قوانین اضطراری قرار داده است که ما طرح را به حرکت. توجه داشته باشید که من می خواهم برای تشکر به خانه رهبران خود را برای همکاری و اعضای اپوزیسیون برای تلاش های خود را به عنوان ما با هم کار کنند به سرعت گسترش این ویروس است.

من می دانم که هم می توانیم کانادایی محافظت از صرفه جویی در شغل و زمینه را برای اقتصاد ما به دوباره بجای اول برگشتن پس از این بحران است.

[در زبان فرانسوی] در بالای اقتصادی ما استراتژی ما اعلام محدودیت های جدید برای رفت و آمد و ما به طور موقت بسته مرزهای ما به مسافران بین المللی است. ما همچنین ساخته شده است توافق با ایالات متحده برای منع غیر ضروری حرکات بین دو کشور است و ما در حال تشویق کانادایی که در خارج از کشور به خانه آمده است. اما بسیاری از مردم در سختی برای پیدا کردن یک پرواز به پرواز به کانادا و دیروز (ما) اعلام کرد دولت ما خواهد بود کار با هواپیمایی کانادا برای هدف از ساخت این آسان تر برای کانادایی ها به بازگشت به خانه. و اولین پرواز از مراکش با ایر کانادا وارد کرده است شب گذشته و دیگر پروازها افزوده خواهد شد. و top world news اعلام کرده است که از شنبه تا چهارشنبه بیش از 30 پرواز در حال برنامه ریزی برای هدف گرفتن کانادایی در بازگشت به خانه. Air Transat در حال کار در حال حاضر با امور جهانی به منظور برنامه ریزی پرواز که در آن حریم هوایی بسته است و هزاران نفر از مردم ممکن است به ارمغان آورد بیش از چند روز آینده. هنگامی که وجود دارد این است که لکه های چپ در Sunwing پرواز رایگان برای افرادی که به آن نیاز دارید.

شما می توانید پیدا کردن جزئیات بیشتر از آنچه ما اعلام کرد که تا کنون در وب سایت دولت در کانادا است.ca. و از آنجا که حمایت های بیشتری در آینده در این هفته که در آن شما پیدا کردن همه اطلاعات مورد نیاز شما و کمک به شما سزاوار.

[زبان فرانسه] با آن مواجه هستیم ناشناخته وضعیت بدون سابقه و اگر شما نمی توانید به صحبت کردن با کسی و یا اگر شما در خارج از کشور و شما می توانید یک پرواز خوب البته این دوره trigging اضطراب. من می توانم به شما اطمینان دهم کل ما خدمات مدنی کار 24/7 به شما کمک کند که شما شایسته. و از همان ابتدا ما به شما گفت که ما باید خود را پشت و که دولت هیچ تلاشی برای حمایت از شما. ما را از طریق چند گام مهم در طول چند هفته گذشته اما کار همچنان ادامه دارد. ما به شما اجازه نمی کردن و شما می توانید تعداد ما.

من می خواهم برای تشکر از همه شما برای کمک به ما آهسته گسترش COVID-19. برای کسانی از شما که معمولا خود را صرف روزهای یکشنبه در محل عبادت با تشکر از شما برای ماندن در خانه است. من می دانم آن را آسان نیست, اما آن را عمیقا قدردانی است. و به همه بچه ها در خارج وجود دارد, همه ناگهانی شما شنیده ام شما نمی توانید بروید در playdates یا sleepovers. خود را در زمین های بازی و مدارس را بسته و خود را در مارس شکستن بود قطعا متفاوت از آنچه شما می خواهم برای امید. من آن را از بچه ها به عنوان آنها در حال تماشای یک کل خیلی بیشتر, فیلم, اما آنها دست خود را و در همان زمان آنها نگران در مورد آنچه که در ما وجود دارد در جهان و چه آینده خود را نگه دارید ممکن است. من می دانم که این یک تغییر بزرگ است اما ما باید برای انجام این کار نه فقط برای خودمان بلکه برای پدربزرگ و مادربزرگ ما پرستاران و پزشکان ما و همه مشغول به کار در بیمارستان های ما. و شما بچه ها در حال کمک زیادی. پزشکان و دانشمندان روشن شده است که اجتماعی فاصله — که به معنی ماندن حداقل دو متر از هم جدا و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است بهترین راه برای کمک به هر یک از دیگر. و شما نیاز به شستن دست های خود را در یک مقدار زیادی. پس یک تشکر ویژه از همه شما بچه ها. با تشکر از شما برای کمک به پدر و مادر خود را از خانه کار می کنند. برای فدا کردن خود معمول روز برای انجام ریاضی کلاس در اطراف میز آشپزخانه و اعتماد در علم است. ما قصد داریم برای گفتن به شما به زودی بنابراین در ارتباط باشید.

در عین حال اجازه دهید مطمئن شوید که همه ما انجام بخشی از ما. بیایید مبارزه با این با هم. Merci beacoup tout اجازه موند.

مربوط CORONAVIRUS داستان:

سمت تاریک از کانادا’s coronavirus پاسخ

10 افسانه ای و اسطوره ها در مورد کوروناویروس

تامین امن برای معتادان ممکن است تنها راه برای سر کردن و حتی بیشتر coronavirus تراژدی

کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما به ‘صاف منحنی’ رفتن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im