ترودو شنبه به روز رسانی در coronavirus در کانادا: متن کامل

نخست وزیر فراهم می کند روزانه خود را در جلسه: Northwest Territories محدودیت های غیر ضروری سفر در حالی که ادامه کار را به کانادایی ها از پرو و اسپانیا و مراکش و در جای دیگر

صبح همگی بخیر, bonjour, tout le monde:

من می خواهم برای شروع با به رسمیت شناختن است که حتی اگر آن را در روز شنبه وجود دارد مردم در سراسر کشور که در نزدیکی این که آیا شما یک کارکنان بیمارستان و یا پاسخ اول یک راننده اتوبوس راننده کامیون یا قطار باری اپراتور, من می دانم که شما در حال کار سخت تر از همیشه در حال حاضر. بنابراین شما تشکر می کنم شما در حال ساخت یک تفاوت واقعی برای افرادی که نیاز شما. من می خواهم شما بدانید که ما می بینیم که ما پشت سر شما ایستاده.

هر چه دولت ما می توانیم برای حمایت از شما به شما در حفظ امن برای محافظت از اقتصاد ما, ما در حال انجام همه چیز ما می توانید آن را به اتفاق می افتد. و که شامل شمال جوامع است. ما در حال کار با شرکای برای کاهش سفر به شمال جوامع برای کمک به محافظت از آنها را از ویروس. امروز مناطق شمال غربی موضوع را به منظور محدود کردن غیر ضروری سفر به این سرزمین است. ما از این گام مهم است. در همان زمان ما در حال تمرکز بر حصول اطمینان از کالاهای اساسی به مردم در این جوامع است. ما ادامه خواهد داد به کار با شرکا و ذینفعان در سفر به شمال. این هفته ما همچنین اعلام کرد اقدامات جدید برای قرار دادن پول بیشتر در جیب مردم برای دریافت از طریق این نامشخص زمان. این به این معنی که همه چیز از تقویت کانادا سود فرزند به افزایش اعتبار GST به دادن مردم به یک استراحت از پرداخت وام های دانشجویی خود را. ما پرده برداری از یک طرح به بسیج صنعت برای تولید چیزهایی مانند ماسک و هواکش. و برای سرعت بخشیدن حیاتی تحقیق و 25 میلیون دلار را به تیم ها در سراسر کشور کار در اقدامات برای شناسایی مدیریت و کاهش گسترش COVID-19.

برای کانادایی که در خارج از کشور هستند ما آنها را ارسال متون با اطلاعات مهم است. ما اعلام بودجه جدید برای کمک به مردم قرض به $5,000 برای بازگشت به کانادا و یا برای پوشش نیازهای خود را در حالی که انتظار برای آمدن به خانه. و خدمتگزاران مردم در حال کار در سراسر ساعت برای کمک به افرادی که رشته هستند. که آخرین مقابل ما همچنان به پیشرفت در چند روز گذشته.

ما در حال کار با کانادا شرکت های هواپیمایی برای برقراری پروازهای تجاری در دسترس برای به عنوان بسیاری از کانادایی ها که رشته به عنوان امکان پذیر است. ما همچنین همکاری با کشورهای دیگر به ما اطمینان حاصل شود که شرکت های هواپیمایی دارای مجوز و دیگر پشتیبانی های لازم برای پرواز. اولین پرواز ترک مراکش در این آخر هفته است و در حال بهرهبرداری هوایی کانادا. ما در حال حاضر در حال همکاری با دیگر شرکت های هواپیمایی در ترتیبات مشابه وجود خواهد داشت و بیشتر پروازها از مکان های دیگر در روزهای آینده. این برنامه به طور بالقوه شامل پرو و اسپانیا. کشورهای دیگر اعلام خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. همانطور که ما را به این تصمیم گیری عوامل مانند تعداد کانادایی ها وجود دارد و فرودگاهی تعطیلی و وضعیت محلی هستند که در نظر گرفته شود. در حال حاضر ما نمی قادر خواهد بود برای رسیدن به همه, اما ما در حال رفتن به انجام بهترین های ما برای کمک به کسانی که ما می توانیم.

به مطمئن شوید که ما می توانیم اطلاعات را به مردم به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است, همه کانادایی ها در خارج از کشور باید ثبت نام با امور جهانی کانادا اگر آنها در حال حاضر انجام شده است. شما می توانید این را با رفتن آنلاین به سفر.gc.ca. همان خط مشی های بهداشت عمومی اعمال خواهد شد این پرواز به عنوان هر کس دیگری که در حال آمدن است به کشور — هر کس در این پرواز برای منزوی کردن برای 14 روز یک بار آنها را به عقب. من همچنین می خواهم به همه یادآوری است که اگر شما در حال نشان دادن علائم COVID-19, شما نمی قادر خواهد بود به هیئت مدیره. این است که در مورد نگه داشتن همه کانادایی ها امن بنابراین ما باید همه را به انجام بخشی خود را.

توجه داشته باشید که من می خواهم به رسمیت شناختن هواپیمایی که در حال کار با ما به مسافران خانه و خانواده پیوست. من به ویژه می خواهم برای تشکر از کارکنان از خلبانان به هوا خدمه برای حرفه ای ها و فداکاری در طول یک زمان بسیار دشوار برای صنعت زمانی که مردم نگران شغل و آینده آنها هنوز پله تا برای کمک به.

این شده است یک هفته دشوار برای بسیاری از کانادایی ها. مردم نگران سلامت خود و اقتصاد است. و امروز روز بین المللی رفع تبعیض نژادی و اجازه دهید فراموش نکنید که مردم نگران هستند در مورد چگونه ترس می سوخت پرستی, بیش از حد. پس بیایید به نوع هر یک از دیگر. و اجازه دهید ایستادن در برابر تبعیض در هر کجا که شما آن را ببینید. در روزها و هفته های پیش رو به عنوان ما همچنان به احساس اثرات این ویروس در آن خواهد بود و مهم تر از همیشه برای مبارزه با ترس و اطلاعات غلط و ننگ. ما باید همچنان به جلو و با هم از آنجا که در زمان نیاز به ما قدرت تعریف شده است که ما چگونه برای مراقبت از یکدیگر — به عنوان همسایگان به عنوان جوامع و به عنوان یک کشور است.

حتی در طول تعطیلات آخر هفته ما باید همچنان هوشیار باشیم. ما باید همچنان به دنبال توصیه از ما بهداشت عمومی سازمان و محدود به حداکثر سفر کنیم. شاید شما را از رفتن به رستوران با خانواده خود و رفتن به سینما با دوستان خود اما برای محافظت از خودتان و ما باید تمام تنظیمات را. و ما باید پس از هر یک از دیگر به عنوان به خوبی. که بسیار مهم است چرا که آن را هم که ما از طریق این بسیار دشوار دوره است.

با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای پهن کردن منحنی رفتن

تامین امن برای معتادان ممکن است تنها راه برای سر کردن و حتی بیشتر coronavirus تراژدی

10 افسانه ای و اسطوره ها در مورد کوروناویروس

سمت تاریک از کانادا’s coronavirus پاسخ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im