ترودو یکشنبه coronavirus به روز رسانی: ‘بیش از حد بسیاری از مردم خانه نیست یک مکان امن می شود” (متن کامل)

در اعلام بودجه جدید برای کودکان و سالمندان نخست وزیر به یاد کانادایی به دنبال نشانه ای از همبستگی

[زبان فرانسه] ماه گذشته بوده است واقعا دشوار است برای بسیاری از مردم من را در درک که, و دولت ما در حال انجام همه چیز ما می تواند به شما کمک کند. فقط این هفته ما اعلام کرد اقدامات جدید برای خانواده های کارگران و کسب و کار. حتی با کمک من می دانم که همه چیز باقی می ماند دشوار است و برای کسانی که در حال حاضر در حال تجربه مشکلات من می دانم آن را حتی سخت تر است. و باقی مانده در خانه نیست چیزی که آسان به انجام است.

فیزیکی فاصله به معنی دستکاری مراقبت از بچه ها در حالی که تلاش برای گرفتن برخی از کار انجام شده در روی میز آشپزخانه. اما رک و پوست کنده نیست که همه واقعیت است. برای بیش از حد بسیاری از مردم خانه نیست یک مکان امن می شود. برای دیگران آن است که در جایی که آنها جدا شده و به تنهایی. و برای بیش از حد بسیاری از آنها هیچ جایی برای رفتن. همه در همه ، بار دشوار سقوط اولین و سخت ترین آسیب پذیر در جوامع ما. اما ما می توانید تغییر دهید که ما می توانید مطمئن شوید که هیچ کس بدون کمک کند.

اجازه بدهید یک لحظه به صحبت می کنند به طور مستقیم به بچه ها. من می دانم که این هفته گذشته دشوار بوده است. شما دیده نمی شود دوستان خود را به شما را قادر به رفتن به مدرسه شما بوده ام ماندم, به, با پدر و مادر خود را و شما در حال تماشای جهان شما می دانید تغییر اساسی. این یک منبع اضطراب آن را به یک منبع تنش و شاید اضافی تنش در خانواده. اما مردم وجود دارد که می تواند کمک کند. رسیدن به بچه ها کمک تلفن. شما می توانید با آنها تماس بگیرید و یا متن آنها در متن 686868 یا تماس 1-800-668-6868 و یا به صورت آنلاین به kidshelphone.ca. آنها وجود دارد به گوش دادن آنها وجود دارد برای حمایت از آنها وجود دارد به مطمئن شوید که شما می دانید که شما تنها نیستید و به شما کمک کند و همه ما از این طریق بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته در فرانسه و به زبان انگلیسی. در واقع به مطمئن شوید که شما به کمک شما نیاز دارید ما در حال سرمایه گذاری $7.5 میلیون برای اطلاعات بیشتر مشاوران و داوطلبان آموزش دیده با کودکان و نوجوانان کمک به تلفن. افرادی هستند که در گوشه ای خود را, مطمئن شوید که شما خوبید. و بچه ها من می خواهم به صحبت با پدربزرگ و مادربزرگ خود را در حال حاضر.

سالمندان ما به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 همه ما می دانیم که آن را برای آنها است که بسیاری از ما در حال اقامت در خانه خود منزوی, هستند, پیروی از قوانین. اما حتی اگر آنها در حال امن و جدا شده این است که آسان بر روی آنها. شاید آنها با داشتن مشکل گرفتن به دریافت مواد غذایی, شاید آنها احساس به خصوص به تنهایی شاید آنها در حال حاضر جدا شده اند و این فقط یک درجه اضافی از استرس در آنها است. خوب ما باید برای کمک به آنها را به عنوان به خوبی. وزیر سالمندان Deb Schulte, است, اعلام کرد 9 میلیون دلار از طریق افق های جدید برای سالمندان برنامه به ایران راه را برای همه چیز از سلامت check-ins به تحویل مواد غذایی. در واقع راه متحده است که در حال حاضر پله بالا است. در اینجا در اتاوا آنها در حال کمک به مردم خواهم شما را با چیزهایی مانند تحویل غذا.

ما قول می دهم برای کمک به دریافت از طریق این زمان دشوار است. اگر شما نمی توانید به صفحه اصلی به دلیل آن است که امن نیست و یا اینکه شما لازم نیست که یک خانه, ما در حال رفتن به شما را فراموش کرده ام. ما با سازمان شما تکیه می کنند و ما باید خود را به عقب. در اوایل این ماه ما متعهد 200 میلیون دلار برای پناهگاه است. اگر شما نیاز به دور از خشونت خانگی یا خشونت به دلیل جنسیت خود را اگر شما نیاز به جایی برای اقامت وجود دارد مکان شما می توانید بروید و امن است. این بودجه جدید است که در حال حاضر با داشتن یک تاثیر عظیمی در حمایت از شما. فقط سرپناه در تورنتو است که می تواند در حال حاضر اجاره فضای اضافی برای منزوی کردن ساکنان با COVID-19 و نگه داشتن هر کس امن است. در حال حاضر ما در حال رفتن به نگه داشتن کار با سازمان های خیریه و غیر انتفاعی در این. توجه داشته باشید که من می خواهم به رسمیت شناختن باور نکردنی افرادی که کار می کنند و داوطلب در جوامع خود را از طریق این گروه است. من می دانم آن را سخت است به تازگی — و نه فقط به این خاطر که بیشتر و بیشتر مردم به کمک شما نیاز دارند اما از آنجا که شما در حال تلاش برای نگه دارید انجام این کار برای به حاشیه رانده شده و آسیب پذیر مردم در طول یک بحران بهداشت عمومی در یک مقیاس که کانادا پیش از این هرگز دیده می شود.

به زودی من را به گفتن بیشتر در مورد چگونه ما می تواند مطمئن شوید که شما پشتیبانی می کند و می تواند کمک به نگه داشتن کمک کانادایی که به آن نیاز دارید. اما خط پایین این است: هر کس به شما هر آنچه که شما نیاز دارید ما برای شما در اینجا. و اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به یک کمی اضافی برای لوازم یدکی در حال حاضر من از شما درخواست برای پیوستن به در می شود و بخشی از راه حل است. لطفا کمک به مورد علاقه خود را سازمان و یا پیدا کردن چگونه شما می توانید داوطلب در جامعه خود را. حتی کار از خانه شما می توانید یک تفاوت واقعی در تاثیر یک سازمان می تواند داشته باشد. به عنوان یک فرد و یک خانواده, یک, شرکت, فکر می کنم چگونه شما می توانید به قرض دادن یک دست کمک به دیگران را از طریق این زمان دشوار است.

[زبان فرانسه] همه ما نقشی برای اطمینان از سلامت و ایمنی. به عنوان ما در حال تکرار اغلب آن را بسیار مهم است که مردم در حفظ فاصله از دو متر بین خود و دیگران است که آنها از مکان های شلوغ به منظور صاف منحنی به سرعت به عنوان امکان پذیر است. من می دانم که آن را حتی سخت تر به ماندن در خانه در طول تعطیلات آخر هفته. گاهی اوقات مردم احساس می تواند کاملا به تنهایی. فراموش نکنید که همه ما در حال رفتن را از طریق این مشکلات با هم. اگر شما نگاه کنید در اطراف شما را ببینید بسیاری از نشانه همبستگی. در سراسر کشور و در سراسر جهان مردم در حال دادن رنگین کمان به یاد همسایه که روزهای بهتری هستند و در عین حال آمده است. اگر شما در مونترال در این شب نگاه Samuel de چاپلین پل. آن را روشن خواهد شد تا با رنگ های رنگین کمان.

من می دانم که این بار سخت است اما من نیز می دانم که ما در حال رفتن را از طریق آنها را با هم.

Merci beaucoup tout le monde.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im