تهمت تبرئه در مسیر هر چند رامنی برای رای دادن به محکوم

توسط لیزا MASCARO و مری کلر JALONICK

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آستانه تبرئه توسط سنا آوردن پایان دادن به تنها سوم ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در تاریخ آمریکا در یک رای در شروع پر سر و صدا کمپین برای کاخ سفید است.

اکثریت سناتورها در حال حاضر ابراز ناخرسندی با مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین که منجر به دو مقاله از استیضاح. اما به هیچ وجه نزدیک به دو سوم پشتیبانی لازم در جمهوری برگزار شد و مجلس سنا برای قانون اساسی را در نوار بالا جنایات و جنحه به محکوم کردن و حذف رئیس جمهور از دفتر.

یک کلید جمهوری خواه ایالت میت رامنی در ایالت یوتا اعلام کرد در طبقه سنا که او شکستن با حزب خود. رامنی به نظر می رسد به چوک به عنوان او صحبت کرد از ایمان عمیق او و “سوگند قبل از خدا” و خواستار آن است که او رای برای استیضاح.

“رئیس جمهور این است که گناه از یک هولناک سوء استفاده از اعتماد” رامنی گفت: در آمریکا هستند. “آنچه رئيس جمهور هم اشتباه بود, grievously اشتباه است.”

نتیجه نهایی انتظار می رود دوشنبه کلاه نزدیک به پنج ماه از قابل توجه استیضاح راه اندازی بلندگو نانسی پلوسی را به میچ مک کانل را سنا و انعکاسی از ملت بی امان حزبی تقسیم سه سال به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

هیچ رئیس جمهوری تا کنون حذف شده توسط سنا و تهمت وارد در کنگره برای دولت از آدرس اتحادیه در آستانه رای گیری مشتاق به استفاده از شمارش به عنوان دفاع سیاسی سرود در انتخاب مجدد پیشنهاد. متحدان شعار “چهار سال دیگر!”

رئیس جمهور با اشاره نکرده است استیضاح. خلق و خوی بود تنش در مجلس است که استیضاح او. پلوسی, پاره کردن سخنرانی که او انجام داده بود.

چهارشنبه بعد از ظهر رای گیری است و انتظار می رود سویفت. با قاضی جان رابرتز ریاست سناتور سوگند به “بی طرفانه عدالت” را ایستاده در پشت میز خود و به صورت رول تماس و دولت رای خود را — “گناه” یا “گناه نیست.”

در اولین مقاله از استیضاح تهمت است که به اتهام سوء استفاده از قدرت. در دوم انسداد کنگره است.

چند سناتور انتظار می رود به ولگرد از حزب اردوگاه اما اطمینان بسیار حزبی استیضاح بازده عمیقا حزبی تبرئه. هر دو بیل کلینتون در سال 1999 و اندرو جانسون در سال 1868 به خود جلب کرد متقابل حمایت زمانی که آنها در سمت چپ در استیضاح محاکمه. رئیس جمهور ریچارد نیکسون استعفا داد و به جای صورت شورش از خود.

پیش از رای گیری برخی از نزدیک تماشا سناتور در مجلس سنا طبقه به خود بگویید ترکیبات و ملت آنچه را که آنها تا به حال تصمیم گرفت. سنا روحانی شده است افتتاح دادگاه رسیدگی با نماز روزانه برای سناتورهای.

“این تصمیم در مورد اینکه آیا دوست دارید یا دوست نداشتن این رئیس جمهور” آغاز شد اوباما سناتور. سوزان کالینز مین مانده به اعلام او حل و فصل به تبرئه در هر دو اتهامات عنوان شده علیه.

اوباما سناتور. راب پورتمن از اوهایو گفت که در حالی که او نمی پوشی تهمت اقدامات او آماده است برای حذف او از انتخابات نه ماه قبل از انتخابات. “اجازه دهید مردم تصمیم,” او گفت:.

میانه رو دموکرات ایالت Joe Manchin از غرب ویرجینیا شناور است ایده censuring مغلوب ساختن پیشی جستن به جای یک سیگنال از یک امکان رای به تبرئه.

یک کلید دموکرات ایالت آلاباما Doug Jones — شاید بیشتر در معرض خطر سیاسی برای انتخاب مجدد در یک وضعیت که در آن تهمت محبوب است — اعلام کرد پیش از رای گیری که بعد از بی خوابی شبانه او تصمیم به رای دادن به مجرم در هر دو اتهامات عنوان شده علیه.

“سناتور انتخاب می شوند به انتخاب های دشوار” جونز در بیانیه ای گفت. او با اشاره به “ثقل این لحظه” ” و گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اعمال شد “بیش از به سادگی نامناسب است. آنها با سوء استفاده از قدرت است. با استیضاح به عنوان تنها بررسی چنین ریاست جمهوری, تخلف, من احساس می کنم باید رای به محکوم است.”

اکثر دموکرات ها هر چند تکرار این خانه مديران هشدار که مغلوب ساختن پیشی جستن اگر در سمت چپ بدون کنترل ادامه خواهد داد به سوء استفاده از قدرت خود را برای شخصی سیاسی به دست آورید و سعی کنید به “تقلب” دوباره پیش از 2020 انتخابات.

در طول نزدیک به سه هفته محاکمه, آمریکا رسیدگی به پرونده های مورد استدلال کرد که برنده شدید قدرت شبیه هیچ دیگر رئیس جمهور در تاریخ زمانی که او تحت فشار اوکراین به بررسی دموکراتیک رقیب جو بایدن پیش از سال 2020 انتخابات.

آنها جزئیات فوق العاده ای سایه دیپلماسی اجرا تهمت وکیل رودی جولیانی که تنظیم کردن آلارم در بالاترین سطوح دولت. مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از درخواست رئیس جمهور اوکراین است برای “favor” در جولای 25 تلفن تماس به طور موقت متوقف کمک های ایالات متحده به مبارزه متحد مبارزه خصمانه روسیه در مرز خود را.

هنگامی که از خانه جستوجو کرد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات او دستور کاخ سفید و مشاوران به زودی کنگره احضاریه منجر به انسداد شارژ.

سوال از اوکراین موضوع همچنان به چرخش. آمریکا ممکن است در عین حال احضار سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به شهادت در مورد آیات از آینده کتاب است که ارائه یک حساب تازه از مغلوب ساختن پیشی جستن ، دیگر شاهدان عینی و اسناد و مدارک تقریبا مطمئن به سطح.

قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler گفت که دموکرات ها هستند “به احتمال زیاد” به حکم بولتون اما این تصمیم نهایی نشده بود و در عین حال ساخته شده است.

در پایان استدلال برای محاکمه شود دادستان Rep. Adam Schiff, D-کالیفرنیا اعتراض به سناتور’ حس نجابت که “مسائل حق” و “حقیقت مسائل”‘ و تهمت “نیست که شما هستند.”

“شما نمی توانید اعتماد این رئیس جمهور به انجام کار درست نیست برای یک دقیقه نه برای یک انتخابات نه به خاطر کشور ما” شیف intoned. “او نمی خواهد تغییر دهید. و شما آن را می دانم.”

پلوسی در ابتدا تمایلی به راه اندازی استیضاح در برابر تهمت هنگامی که او در زمان کنترل از خانه پس از سال 2018 انتخابات زیرکی گفتن لیبرال تر است که صدای “او ارزش آن را ندارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و ایران با متحدان خود در کنگره استدلال می کنند که دموکرات ها در تلاش بوده اند به تضعیف او را از شروع. مغلوب ساختن پیشی جستن تماس هر دو مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات و استیضاح کاوشگر یک “جعل” و می گوید که او هیچ کار اشتباهی انجام داد.

اما خلاف کاران شکایت خود را از گفتگو با رئیس جمهوری اوکراین ولدیمیر Zelenskiy تنظیم کردن آلارم. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت پلوسی در ماه سپتامبر که تماس کامل بود او حیرت زده شد. “کاملا اشتباه” او گفت:. روز بعد از بلندگو اعلام رسمی استیضاح پرس و جو.

نتیجه یک 28,000-صفحه رکورد از خانه بر اساس شهادت از 17 شاهدان از جمله امنیت ملی از مقامات و سفیران در عمومی و خصوصی و رسوبات و خانه جلسات.

نتیجه این شد سریعترین ترین حزبی استیضاح در تاریخ ایالات متحده با جمهوری خواهان پیوستن به آمریکا برای رای دادن به اتهامات عنوان شده علیه. جمهوریخواهان سنا نگه داشته تا به سرعت با سریعترین دادگاه تا کنون و با هیچ شاهد و یا مشورت.

مغلوب ساختن پیشی جستن افراد مشهور تیم حقوقی با وکیل Alan Dershowitz ساخته فراگیر, اگر خیره کننده ادعا که حتی اگر رئیس جمهور که در عوض به توصیف آن نیست impeachable چرا که سیاستمداران اغلب دیدگاه سیاسی خود را در منافع با منافع ملی است.

مک کانل دستورات 53-47 اکثریت جمهوری خواه و محکم در برابر مخالفان است. برخی از اوباما فاصله خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع و دیگر جمهوری خواهان خار پشت تماس از محافظه کاران به افشای نام ناشناس whistleblower. آسوشیتد پرس به طور معمول نمی کند فاش کردن هویت خبرچین.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز است که به طور کلی در حال ورشکستگی در اواسط به پایین-40s, آمار جدید از 49 درصد در آخرین نظرسنجی گالوپ که انجام شد به عنوان سنا محاکمه رسم بود ، این نظرسنجی نشان داد که 51% از دیدگاه های حزب جمهوری خواه مطلوب اولین بار در ایران با تعداد بیش از 50 درصد از سال 2005.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اریک تاکر لوری tanya warren متی دالی سیتی, Alan فرهم اندرو تیلور و Padmananda راما کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر