مغلوب ساختن پیشی جستن حملات مطالعه دفاع مالاریا با استفاده از مواد مخدر برای COVID-19

توسط ZEKE میلر MARILYNN MARCHIONE و جاناتان LEMIRE

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قاطعانه در دفاع از خود در برابر انتقاد از کارشناسان پزشکی که او اعلام کرد استفاده از دارو در برابر مالاریا coronavirus می تواند جرقه گسترده سوء استفاده توسط آمریکایی ها از اثبات نشده درمان با عوارض جانبی بالقوه کشنده.

مغلوب ساختن پیشی جستن وحی یک روز قبل از آن که او مصرف هیدروکسی کلروکین گرفتار بسیاری در دولت او با تعجب و تنظیم کردن فوری تلاش مسئولان برای توجیه اقدام خود را. اما تلاش خود را به آدرس نگرانی های بهداشت حرفه ای شد تضعیف رئیس جمهور خود را.

وی تصریح کرد: روز شنبه بدون شواهدی وجود دارد که یک مطالعه از جانبازان بالا بردن سطح هشدار در مورد مواد مخدر بود “نادرست” و “دشمن بیانیه” حتی خود را به عنوان دولت خود هشدار داد که این دارو تجویز می شود باید برای COVID-19 تنها در یک بیمارستان و یا تحقیق تنظیم.

“اگر شما نگاهی به یک نظرسنجی تنها بد بررسی آنها پس از دادن آن به مردم است که در بسیار بد شکل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. که اشاره آشکار به مطالعه صدها تن از بیماران تحت درمان توسط وزارت امور سربازان سابق که در آن بیشتر از کسانی که در یک گروه بودند که تجویز هیدروکسی کلروکین درگذشت از میان کسانی که نبودند.

“آنها بسیار قدیمی است. تقریبا مرده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این یک تهمت دشمن بیانیه است.” در جلسه کابینه او بدستآمده دفاع از عمل خود را از مقامات دیگر از جمله VA وزیر رابرت Wilkie که با اشاره به مطالعه در مورد سوال نبود انجام شده توسط آژانس.

اما این دارو نشان داده نشده است برای مبارزه با این ویروس در بسیاری از مطالعات دیگر نیز هست. دو مطالعات مشاهده هر یک شامل حدود 1,400 نفر در نیویورک به تازگی دریافتند هیچ COVID بهره مندی از هیدروکسی کلروکین. دو منتشر شده در هفته گذشته در مجله پزشکی BMJ رسیده و این نتیجه همان بود.

هیچ بزرگ, دقیق, مطالعات نشان داده اند که این دارو بی خطر و موثر برای پیشگیری و یا درمان COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او تصمیم گرفت به هیدروکسی کلروکین پس از دو کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت برای این بیماری, اما او در حال حاضر به حال ماه را صرف ترویج مواد مخدر به عنوان یک پتانسیل درمانی یا پیشگیرانه با وجود احتیاطی مشاوره از بسیاری از دولت او را برتر پزشکی حرفه ای.

“این یک تصمیم فردی را” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در طول سفر به کاپیتول هیل به ملاقات با جمهوری خواهان مجلس سنا. او بعدها ادعا کرد “آن را بدست شهرت بد تنها به این دلیل که من آن را ترویج.”

بسیاری از مطالعات در حال تست هیدروکسی کلروکین برای جلوگیری یا محدود کردن بیماری کروناویروس اما “وجود دارد مطلقا هیچ مدرکی وجود ندارد که این استراتژی کار می کند,” دکتر گفت: Carlos del Rio, عفونی-بیماری متخصص در دانشگاه اموری در آتلانتا.

“نگرانی من این است که رئیس جمهور یک قلدر منبر … شاید مردم فکر می کنم وجود دارد برخی از غیر عمومی شواهد” که آثار مواد مخدر به دلیل تهمت انتخاب کرده است به استفاده از آن دل ریو گفت. “ایجاد این تئوری توطئه که چیزی کار می کند و آنها به من گفتن در مورد آن نشده است.”

جانبازان مطالعه مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان یک تجزیه و تحلیل محققان در چندین دانشگاه از هیدروکسی کلروکین با یا بدون آزیترومایسین در COVID-19 بيمار در جانبازان بیمارستان. آن هیچ نفع و مرگ و میر بیشتر در میان کسانی داده هیدروکسی کلروکین در مقابل مراقبت استاندارد به تنهایی. این کار نوشته شده بود بر روی سایت برای محققان شده است و بررسی توسط دانشمندان دیگر. کمک های مالی از موسسه ملی بهداشت و دانشگاه ویرجینیا پرداخت می شود کار می کنند.

پرداختن به نگرانی های مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال می تواند منجر مردم را به سوء استفاده از مواد مخدر کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: “ده ها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان استفاده می شود این دارو برای مقاصد دیگر” از جمله پیشگیری مالاریا. او تاکید کرد: “شما باید یک نسخه.”

این دارو نیز تجویز شده برای برخی از لوپوس و آرتریت بیماران.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دکتر نمی توصیه هیدروکسی کلروکین به او, اما او آن را درخواست از کاخ سفید پزشک.

که پزشک دکتر Sean کانلی گفت: در بیانیه ای که پس از “متعدد بحث” با مغلوب ساختن پیشی جستن “ما به این نتیجه رسیدند سود بالقوه از درمان هرحال خطر نسبی.”

غذا و داروی آمریکا هشدار داد, بهداشت حرفه ای در ماه گذشته این دارو نباید برای درمان COVID-19 خارج از بیمارستان و یا تحقیقات تنظیمات دلیل گاهی اوقات کشنده عوارض جانبی. تنظیم کننده صادر, هشدار, در, بخش, بر, افزایش, گزارش از عوارض جانبی خطرناک به نام در به ایالات متحده سم مراکز کنترل.

تماس به مراکز مربوط هیدروکسی کلروکین افزایش ماه گذشته به 96 در مقایسه با 49 در مارس 2019 با توجه به داده ها از انجمن آمریکایی کنترل سم مراکز ارائه به AP. این دومین ماه از بالا گزارش مربوط به مواد مخدر پس از 79 تماس در ماه مارس است. مشکلات گزارش شده شامل ریتم غیر طبیعی قلب, تشنج, تهوع و استفراغ.

مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و گزارش از عوارض جانبی این ادعا “آنچه مشخص شده این است که آن را نمی کند شما آسیب برساند. بسیار قدرتمند مواد مخدر, من حدس می زنم, اما آن را نمی کند شما آسیب برساند.”

FDA کمیسر Stephen هان گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه سهشنبه: “این تصمیم را به هر گونه مواد مخدر است که در نهایت یک تصمیم بین بیمار و پزشک است.”

به عنوان تحقیقات شروع به پدیدار شود که هیدروکسی کلروکین بود و نه مفید و حتی مضر در مبارزه با COVID-19 رئیس جمهور حرف های عمومی در حمایت از مواد مخدر در حال پژمرده. اما خود را خصوصی امیدوار بود با توجه به سه مقامات کاخ سفید و جمهوری خواهان به کاخ سفید مجاز به صحبت علنی در مورد بحث خصوصی.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین شدت انتقاد کرد در مجلس نانسی پلوسی خواستار یک “زن بیمار” است که “بسیاری از مشکلات روانی” پس از او سوال تهمت استفاده از مواد مخدر است زیرا او 73 و دروغ او برچسب “چاق.” نظرات او به دنبال رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت که MSNBC که مغلوب ساختن پیشی جستن در حرکت بود “بی پروا بی پروا بی پروا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن presumptive دموکراتیک حریف در سال 2020 انتخابات جو بایدن متنبه رئیس جمهور به صورت غیر مسئولانه بودن در مصرف هیدروکسی کلروکین.

“خدا چه نام او انجام شده است؟” بایدن گفت: در اخبار یاهو تاون هال سه شنبه شب.

پس از دو کارکنان شناخته شده بودند به تست مثبت برای COVID-19 ماه جاری کاخ سفید موظف است که کسانی که در غرب بال سایش پوشش صورت و معرفی روزانه تست برای رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و کسانی که در تماس نزدیک با.

پنس گفت: Fox او نبود, مصرف مواد مخدر, چرا که خود دکتر هم آن را توصیه نمی.

___

Marchione گزارش از میلواکی و Lemire گزارش از نیویورک است. نویسندگان AP متی پرونه خواهد Weissert و Darlene Superville در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im