مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار اخراج ناظر در استیضاح کاوشگر یک ‘رسوایی’

توسط مری کلر JALONICK و دب RIECHMANN

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه با انتقاد از رییس بازرس کل که به کار گرفته ناشناس whistleblower شکایت که موجب استیضاح خود به عنوان یک “رسوایی” و پیشنهاد کرد که مستقل ناظر باید در مورد شکایت با او.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع کنگره اواخر جمعه شب بود که او شلیک مایکل اتکینسون گفت: در نامه به مجلس نمایندگان و سنا هوش کمیته که او از دست داده بود اعتماد به نفس در اتکینسون. اتکینسون را حذف بخشی از یک بزرگتر shakeup از جامعه اطلاعاتی تحت تهمت که همیشه هوش حرفه ای با شک و تردید.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شنبه پس از اتکینسون را هم تا به حال با عجله به دفاع از خود. Michael Horowitz, بازرس کل در وزارت دادگستری گفت: اتکینسون برای او شناخته شده بود “صداقت حرفه ای و تعهد به حاکمیت قانون و مستقل نظارت.” او گفت: که شامل اتکینسون اقدامات در دست زدن به اوکراین whistleblower شکایت.

خواسته در طول روزانه coronavirus جلسه در مورد شلیک اتکینسون تهمت بازگشت به حملات خود در حزب دموکرات به رهبری استیضاح و تحقیق و محاکمه و دفاع از خود است که او در تماس تلفنی با رئیس جمهوری اوکراین شد “کامل” اما تا به حال شده است نادرست توصیف شده در whistleblower حساب. در واقع بخشی از متن بعد از آن منتشر شد توسط رئیس جمهور تا حد زیادی به حمایت از افشاگر اطلاعاتی حساب.

“من فکر کردم او وحشتناک یک کار کاملا وحشتناک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از اتکینسون هر چند او با استفاده از نام خود را در حالی که بحث در مورد شلیک. رئیس جمهور افزود: “او در زمان یک گزارش جعلی و او آن را به کنگره با اورژانس OK ؟ نه یک مغلوب ساختن پیشی جستن فن که من می توانم به شما بگویم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین سوال چرا اتکینسون نمی صحبت کردن با او در مورد شکایت هر چند اتکینسون نقش است که به ارائه مستقل نظارت.

“هرگز در آمد به دیدن من هرگز درخواست به من نگاه کنید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او افزود: “آن مرد ننگ به IGs.”

اتکینسون حداقل هفتم هوش رسمی به اخراج سرنگون و نقل و یا به کنار از تابستان گذشته. جامعه اطلاعاتی شده است در آشفتگی به دلیل ثابت گردش مالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع مجلس نمایندگان و سنا هوش کمیته اواخر جمعه از تصمیم خود برای آتش اتکینسون. دموکرات ها به سرعت واکنش نشان داد و گفت شلیک را یک “اثر سرما” و “نامعقول” در طول یک بیماری همه گیر. و برجسته جمهوری خواه مجلس سنا گفت: دولت نیاز به ارائه اطلاعات بیشتر در مورد چرا اتکینسون از کار اخراج شد.

در نامه به کنگره اطلاع آنها از شلیک شد که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که آن را “حیاتی” است که او با اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان به طور کلی “است که دیگر مورد با توجه به این بازرس کل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت اتکینسون می توان از دفتر در 30 روز مقدار مورد نیاز از زمان او باید صبر کنید پس از اطلاع رسانی به کنگره است. او نوشت که او را معرفی فردی “که به من اعتماد به نفس کامل” در تاریخ بعد.

با توجه به دو کنگره مقامات اتکینسون قرار داده شده است در مرخصی اداری, معنی او را خدمت از 30 روز. یکی از مقامات گفت: اتکینسون بود و تنها اطلاع از حذف او در شب جمعه. مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به دلیل اتکینسون اداری ترک نشده بود را اعلام کرد.

اتکینسون برای اولین بار بود برای اطلاع رسانی به کنگره در مورد whistleblower شکایت سال گذشته که توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن فشار بر اوکراین برای بررسی دموکرات جو بایدن و پسرش. که باعث شکایت یک خانه بررسی است که در نهایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

اتکینسون اطلاع نمایندگان مجلس از وجود این شکایت در ماه سپتامبر گفت به اعتقاد او شکایت شد “فوری” و “معتبر.” اما این اقدام مدیر اطلاعات ملی در زمان یوسف مگوایر گفت که او آن را باور نمی کند ملاقات تعریف “فوری” و تلاش برای خودداری و آن را از کنگره است.

شکایت شد و در نهایت منتشر شد پس از طوفان و این نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته بود رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy در ژوئیه تماس به بررسی Bidens. خانه راه اندازی یک پرس و جو در ماه سپتامبر و سه ماه بعد از رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن. خواه به رهبری سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه فوریه است.

اتکینسون شلیک میله رئیس جمهور را استیضاح دوباره به کانون توجه خود را به عنوان دولت می پردازد مرگبار گسترش coronavirus. به عنوان برگ برنده شد از بین بردن اتکینسون تعداد مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به این ویروس در صدر 7,000. آن زمان از سخنان خود روز شنبه آن را به بیش از 8,100.

نماینده دموکرات سنا هوش پنل ویرجینیا ایالت و سناتور ” مارک وارنر گفت: آن نامعقول است که تهمت را آتش اتکینسون در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“همه ما باید عمیقا آشفته حال تلاش برای سیاسی این کشور سازمان های اطلاعاتی” وارنر گفت.

خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff, D-کالیفرنیا که چراغ خانه استیضاح تحقیق گفت: “رئیس جمهور مرده شب تصمیم گیری قرار می دهد کشور ما و امنیت ملی در خطر حتی بیشتر.” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: شلیک “را تهدید می کند به یک اثر سرما در برابر همه مایل به صحبت می کنند حقیقت به قدرت است.” و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر D-n. y. گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “آتش سوزی مردم را برای گفتن حقیقت است.”

سناتور. چاک Grassley جمهوریخواه و رئیس کمیته امور مالی در بیانیه ای گفت که بازرسان عمومی “کمک به تخلیه باتلاق” یک عبارت اغلب مغلوب ساختن پیشی جستن.

“کنگره شده است شفاف که نوشته شده است دلیل باید با توجه به زمانی که IGs حذف می شوند برای عدم اعتماد به نفس” Grassley گفت. “جزئیات بیشتر مورد نیاز هستند و از دولت.”

کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C. گفت: اتکینسون “تبدیل دفتر ICIG در اطراف” و ستایش خود را حرفه ای و پاسخگویی.

“مانند هر سیاسی منصوب بازرس کل خدمت در دستور اجرایی” با مته سوراخ کردن گفت. “به منظور به طور موثر IG باید مجاز به انجام کار خود مستقل داخلی یا فشار خارجی.”

تام Monheim حرفه ای, هوش, حرفه ای تبدیل خواهد شد که بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی, به گفته یک مقام اطلاعاتی که مجاز به بحث در مورد پرسنل تغییرات و صحبت تنها به شرط ناشناس ماندن. Monheim است که در حال حاضر مشاور عمومی از National Geospatial-Intelligence Agency.

اتکینسون اشاره کرده بود از نا امیدی در کار در ماه مارس نامه ای به شومر که در آن او گفت: “از شش ماه گذشته بوده است سوزاننده زمان برای خبرچین.” اتکینسون بود در پاسخ به نامه شومر فرستاده بود به بازرسان آژانس به طور کلی درخواست آنها را به سند و بررسی هر نمونه از اقدامات تلافی جویانه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده بود ناشناس whistleblower.

در نامه ای به دست آمده توسط AP اتکینسون گفت: برای حمایت از خبرچین ارائه شد بی معنی اگر “خبرچین در واقع جلو آمده و در ایمان خوب با اطلاعات در مورد فوق العاده مهم و مجاز به تخطئه و تهدید علنی تمسخر و یا شاید حتی بدتر کاملا رها شده توسط عادلانه آب و هوا whistleblower قهرمانان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im