مغلوب ساختن پیشی جستن کست ایالتی coronavirus پیمان به عنوان ‘شورش’

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با شمال شرقی فرمانداران جمع و جور است که شامل ماساچوست به یک “شورش” و بعد اصرار داشت که او را اجازه متحده زمانی که آنها می توانند بازگشایی — یک اطلاعیه است که می تواند آمده در این هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز سه شنبه “بگویید فرمانداران دموکرات که به ‘شورش در بونتی’ یکی از من تمام زمان های مورد علاقه ، خوب قدیمی از مد افتاده شورش در هر حال حاضر و پس از آن است که هیجان انگیز و نیرو چیزی که به خصوص زمانی که mutineers نیاز خیلی از کاپیتان. بیش از حد آسان است!”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در مقایسه با خود را به کاپیتان که در فیلم ستوان ویلیام Bligh است که تبه کار در نسخه های مختلف در این فیلم که بر اساس یک داستان واقعی است.

این به نظر می رسد اشاره به هفت دولت جمع و جور است که ماساچوست پیوست روز دوشنبه به عنوان فرمانداران نگاه به هماهنگی استراتژی برای بازگشایی اقتصاد خود را پس از coronavirus همه گیر را برطرف می کند.

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات گفتن خبرنگاران او “نمی گوش دادن به سر و صدا.”

“برای ماساچوست به نونهالان اینجا بدون گیریم که ما در حال رفتن به گفتگو با ایالات متحده هستند که در اطراف ما در مورد آنچه که هستیم و آنچه ما به طوری که ما مطمئن شوید که هیچ کس چیزی است که باعث ایجاد آسیب ناخواسته برای کسی دیگری — آن را فقط می تواند یک ایده بد” بیکر گفت.

بیکر وعده داده شده برای باز کردن اقتصاد “با خیال راحت و به انجام آن را در راه است که نمی شود ایجاد یک جهش” و یا یک دوم سنبله در coronavirus موارد است.

“باز کردن قبل از ما در حال آماده خواهد شد و تنها مسائل بدتر” بیکر گفت.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در باغ گل رز در روز سه شنبه تهمت قول داد که ایالات شدند “بسیار نزدیک” به باز کردن و او معتقد است که فرمانداران باید “یک ارتباط بسیار خوب است.”

“شما می توانید بحث در مورد قانون اساسی, شما می توانید بحث در مورد فدرالیسم شما می توانید بحث در مورد آنچه شما می خواهید, اما بهترین — من صحبت کردن در حال حاضر از نظر مدیریتی — است که اجازه به حکام اجرا فردی متحده آمده و به ما در صورتی که مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او افزود: “من خواهد بود اجازه هر فرد فرماندار هر فرد به پیاده سازی یک بازگشایی و بسیار قدرتمند بازگشایی — برنامه دولت خود را در یک زمان و شیوه ای است که مناسب ترین.”

او گفت که او می تواند نهفته با فرمانداران اواخر این هفته به احتمال زیاد روز پنج شنبه.

اقتصادی و کارشناسان بهداشت و درمان از هر دولت خواهد بود بخشی از یک گروه کار بر روی یک چارچوب برای ایالات بازگشایی برنامه گفت: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیویورک.

جمهوری خواه مشاور پت گریفین گفت هرالد او را شگفت زده کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت و موضوع را با پیمان.

“من فقط تعجب است که رئیس جمهور این است که در این جزیره به طور ناگهانی اعلام شود که فدرالیسم مهم نیست” گریفین گفت: با اشاره به کلید آمریکایی اصل, رزرو قدرت های بسیاری برای آمریکا و نه دولت فدرال. “اگر من دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن من خواهد بود به دنبال فرمانداران و بیشتر و بیشتر … خوب مدیر عامل جهات دیگر مدیر عامل.”

دموکراتیک مشاور اسکات Ferson اشاره کرد که بین ایالتی موافقت نامه های مشترک هستند و گفت: این فقط یک سفر نفس برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او حق ندارد به خداوند آن را بیش از ایالات متحده را در این راه” Ferson گفت.

هرالد خدمات سیم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im