مغلوب ساختن پیشی جستن: COVID-19 نیروی کار نه برچیدن فقط تمرکز

توسط ZEKE میلر جیل COLVIN و DARLENE SUPERVILLE

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه معکوس البته در نظر دارد به باد کردن خود COVID-19 نیروی کار در تلاش برای تعادل شور و شوق خود را برای “بازگشایی” در این کشور با افزایش نرخ ابتلا به عفونت در بخش هایی از این کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد قصد متقاعد کردن این کشور به قبول قیمت برخی از زندگی را از دست داده به عنوان محدودیت ها کاسته نگران بالا رفتن سرسام آور بیکاری و قصد تشویق اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن پیش از انتخابات ماه نوامبر.

دموکرات ها انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشایی استراتژی شنبه گفت: بیشتر حمایت دولت فدرال برای تست و تماس با ردیابی مورد نیاز است. مرگ و میر و میزان عفونت در خارج از نیویورک, کانون coronavirus در حال افزایش است و حتی به عنوان بسیاری از کشورهای حرکت به سهولت مستند محدودیت.

یک روز پس از این دولت پیشنهاد کرد که آن کار انجام می شود در سراسر روز یادبود مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که کاخ سفید نیروی کار از کارشناسان و مقامات ارشد دولتی ادامه خواهد داد کار خود را پس از همه, به طور نامحدود با تمرکز خود را تغییر نسبت به راه اندازی مجدد اقتصاد و توسعه یک واکسن.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که کار ویژه نیروی تمرکز در حال حاضر خواهد بود در “ایمنی و باز کشور ما دوباره.”

یک مقام کاخ سفید اذعان کرد که سیگنالینگ در روز سه شنبه که نیروی کار آماده می شد را تعطیل کرده بود ارسال پیام اشتباه و ایجاد یک رسانه گرداب.

در حالی که نیروی کار شده است جلسه کمتر آن کارشناسان پزشکی به خصوص دکتر. Anthony Fauci و دبورا Birx پدید آمده اند به عنوان یکی از مورد اعتماد ترین صدای این ویروس در پاسخ. سه شنبه اعلام پایان دادن به نیروی کار موجب نگرانی است که آنها را کنار می شود که شیوع این بیماری همچنان در میان ترس از یک موج تازه از بیماری در پاییز.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او هنوز هم به دنبال وکیل خود بدون در نظر گرفتن سرنوشت نیروی کار.

رسمی صحبت به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی تفکر گفت: عضویت در گروه تغییر خواهد کرد به عنوان ماهیت بحران تکامل می یابد.

در روز شنبه توییتهایی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “نیروی کار خود ادامه خواهد داد و در به طور نامحدود.” او افزود که کاخ سفید “ممکن است اضافه کردن یا تفریق مردم به آن به عنوان مناسب. نیروی کار نیز بسیار متمرکز واکسن & Therapeutics.”

تهمت خود ساخته شده نمایشگاه برای بازگشایی این کشور با جمعه سفر به آریزونا ماسک صورت کارخانه با استفاده از این سفر برای نشان دادن عزم خود را برای دیدن یک کاهش stay-در-خانه سفارشات حتی به عنوان coronavirus همچنان وخیم تهدید. تهمت نمی پوشیدن یک ماسک با وجود دستورالعمل گفت: آنها باید پوشیده در داخل کارخانه در تمام زمانها.

“مردم کشور ما باید فکر می کنم از خود را به عنوان رزمندگان. ما باید برای باز” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد به عنوان او را ترک واشنگتن در یک سفر که بیشتر در مورد سفر از مقصد است.

به عنوان برگ برنده فشرده ملت به بازگشایی دکتر تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شهادت روز شنبه در کاپیتول هیل که “جنگ علیه COVID خواهد بود طولانی و دشوار است.”

“ما فقط در آغاز این بیماری همه گیر و باید تمرکز بر روی آینده” او شهادت داد پیش بینی وجود خواهد داشت تا 100000 مرگ در پایان ماه. به عنوان بد به عنوان بحران شده است, او گفت:, “این فقط آغاز است.”

در آریزونا تهمت اذعان انسان هزینه بازگشت به حالت عادی.

“من نمی گویم هر چیزی کامل است و بله را برخی از مردم تحت تاثیر قرار? بله. برخی از مردم شود بد است ؟ بله. اما ما باید به کشور ما باز است و ما باید آن را باز کنید به زودی,” او گفت:.

در مصاحبه روز شنبه دموکرات مجلس نانسی پلوسی انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد است. “مرگ یک محرک اقتصادی محرک,” او گفت:. “پس چرا می خواهیم این مسیر?”

“هر کس مشتاق به خارج,” او اضافه شده است. “برای باز کردن قفل است به آزمون ردیابی درمان و همچنین منزوی اجتماعی فاصله.”

پیش از سهشنبه دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود او را به یک ماسک صورت اگر کارخانه “ماسک محیط زیست” اما در پایان میپوشید تنها عینک ایمنی در طول یک تور از Honeywell تسهیلات. تقریبا تمام کارگران کارخانه و اعضای مطبوعات به عنوان به خوبی به عنوان برخی از کارکنان کاخ سفید و راز خدمات نمایندگی عینک ماسک. ارشد کاخ سفید و کارکنان شرکت Honeywell مدیران نیست.

CDC توصيه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک زمانی که آنها نمی تواند به لحاظ اجتماعی فاصله مانند در سوپر مارکت ها به خصوص در مکان های با نرخ انتقال. در منطقه ای که در آن تهمت صحبت زیادی نظارت تصویری ذکر شده در دستورالعمل های ایمنی که یکی از آنها گفت: “لطفا پوشیدن ماسک خود را در همه زمان ها است.”

Pelosi پیشنهاد پنج شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت به پوشیدن ماسک “یک غرور چیز است.”

“ظاهرا رئیس جمهور است و دست خود را شسته و از این به” پلوسی گفت. “این نیروی کار است که در اینجا امروز. بدون ماسک.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس ایجاد یک هم بزنید و به تازگی زمانی که عکس را به او نشان داد maskless در مراجعه به کلینیک مایو احاطه شده توسط مقامات بیمارستان و پزشکان همه با پوشیدن ماسک. او عینک یک ماسک در یک رویداد چند روز بعد.

رئیس جمهور حدود سه ساعت در ققنوس تور Honeywell کارخانه و برگزاری یک میزگرد در, بومیان آمریکا, مسائل است. مشاوران گفت: این سفر به ارزش نزدیک به هشت ساعت از زمان پرواز به عنوان نمادین نشان می دهد که این کشور گام بازگشت به حالت عادی. این سفر همچنین انتظار می رود به عنوان یک نشانگر از مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به یک به طور منظم برنامه سفر او به عنوان امید کشور نیز آغاز خواهد شد به ظهور از هفت هفته از ویروس-تحمیل انزوا.

تهمت می بیند احیای اقتصادی به عنوان یک الزام سیاسی به عنوان متحدان خود اشاره کرده اند فرسايش در حمایت در هفته های اخیر. جمهوری خواهان بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن راه به دور دوم بستگی به درک عمومی از سرعت اقتصاد ریباند از خاموش شدن ناگهانی به معنای به سرعت گسترش ویروس.

به طور جداگانه تهمت خواسته بود روز سه شنبه در مورد اظهارات خود را در ماه فوریه بازی کردن تهدید ویروس. در مصاحبه با ABC او اظهار داشت که کارشناسان پزشکی نیز دست کم گرفته بودند خطر است.

او افزود: “من می خواهم به خوش بینانه است. من نمی خواهم به آقای عذاب و دل تنگی. این یک موضوع بد. من به دنبال این نیست که بگویم مردم آمریکا زمانی که هیچ کس واقعا نمی داند چه اتفاقی می افتد و در عین حال ” آه شما این است که رفتن به بسیار غم انگیز است.'”

___

AP نویسنده لیزا Mascaro کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im