برگ برنده دموکرات ها می گویند طرف در $450B مقابله به افزایش coronavirus برای کمک به کسب و کارهای کوچک

یک توافق است “در دست” بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره به صورت یک بسته کمک به $450 میلیارد برای افزایش یک کسب و کار کوچک وام برنامه که از پول را اجرا کنید و اضافه کردن بودجه برای بیمارستان ها و COVID-19 تست.

“ما می خواهیم پول بیشتر برای مردم کسب و کار کوچک و به طور همزمان در بیمارستان های ما نیاز به تزریق پول به عنوان به خوبی و توافق من فکر می کنم که منعکس خواهد کرد” گفت: Rep. ریچارد نیل گفت: در WCVB را “در رکورد” یکشنبه.

“من فکر می کنم یک توافق است که در دست” اسپرینگفیلد دموکرات گفت.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin تکرار نیل نظرات گفت که او امیدوار است از یک معامله است که می تواند با تصویب کنگره به سرعت و مدیریت کسب و کار کوچک برنامه را تا اواسط هفته.

“من فکر می کنم ما بسیار نزدیک به یک معامله است. من امیدوار هستم که ما می توانید دریافت کنید که از انجام,” او گفت:, گفته, او امیدوار است این لایحه را تصویب هر دو شاخه سه شنبه.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یکشنبه شب “بسیاری از چیزهای خوب اتفاق می افتد” در مذاکرات, و اضافه کرد که مقابله با دموکرات ها بر این پیشنهاد شد “بسیار نزدیک است.”

معامله خواهد قیف اضافی $300 میلیارد برای چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک با توجه به Mnuchin. این برنامه شده است هولناک توسط کسب و کار درخواست وام از پول پنج شنبه گذشته پس از تصویب نزدیک به 1.7 میلیون وام.

ماساچوست دریافت کرده است بیش از 1 میلیارد دلار تا کنون از طریق چک حفاظت از برنامه.

بیمارستان را حدود 75 میلیارد دلار. بسیاری از تلاش شده از نظر مالی پس از تعلیق اعمال جراحی الکتیو در طول بیماری همه گیر. حدود 25 میلیارد دلار خواهد بود اضافه شده برای COVID-19 تست چیزی متحده گفته اند که به فوریت مورد نیاز است.

معامله را شامل نمی شود هر گونه کمک به دولت های ایالتی و محلی اما نیل گفت: خانه کارگر برای دریافت بیشتر محرک مالی برای کشورهای در امداد پس از آن بسته است. Mnuchin گفت: این امر می تواند دشوار است برای رسیدن به در این دور از مذاکرات است.

نیل گفت: مردم باید فکر می کنم این آخرین لایحه به عنوان “فاز 3.5 از پیاده سازی.”

“فاز سه مورد امداد و ثبات همانطور که ما حرکت به فاز چهار و من پیش بینی حتی یک فاز 5 — این زمانی است که ما در حرکت به محرک و بازیابی” نیل گفت.

فرمانداران از جمله رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر گفت: فدرال پول مورد نیاز است برای کمک به شناور متحده که در حال دیدن درآمدهای مالیاتی خشک در میان coronavirus خاموش شدن ناگهانی. ماساچوست فرماندار پیشنهاد در ظاهر در CBS “چهره ملت” روز یکشنبه متحده را مجبور به ادامه با اخراج بدون هیچ فدرال امداد.

“اگر ما در حال تخمگذار کردن ده ها هزار نفر از مردم دقیقا در زمانی که آنها می خواهند برای بازگشایی اقتصاد ما در حال رفتن به شنا در برابر زمان آنها در حال تلاش برای ایجاد” او گفت:.

هرالد خدمات سیم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im