مغلوب ساختن پیشی جستن به استثنای کسانی که در آمریکا به طور غیر قانونی از reapportionment

توسط KEVIN FREKING و مایک اشنایدر

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا تفاهم نامه روز شنبه که به دنبال نوار نفر در آمریکا به طور غیر قانونی از شمارش در کنگره reapportionment یک حرکت که درو فوری نقد و وعده های دادگاه به چالش.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “احترام به قانون و حفاظت از یکپارچگی فرایند دموکراتیک حکم محرومیت از بیگانگان غیر قانونی از تقسیم پایه تا حد امکان و به میزان حداکثر از رئیس جمهور اختیار تحت قانون است.”

Reapportionment است توزیع مجدد کرسی در مجلس نمایندگان ایالات متحده بر اساس تغییرات در جمعیت موجود در هر سرشماری بمدت ده سال.

دیوان عالی کشور مسدود شده و دولت در تلاش برای اضافه کردن یک تابعیت سوال به 2020 سرشماری فرم با اکثریت گفت: دولت منطقی برای تابعیت سوال — برای کمک به اجرای رأی — به نظر می رسد ساختگی.

دیل هو مدیر ACLU رای گیری حقوق پروژه گفت: سفارش خواهد بود بر خلاف قانون اساسی توسط دادگاه.

“قانون اساسی مستلزم آن است که هر کس در ایالات متحده محسوب می شود در سرشماری” هو گفت. “رئیس جمهور تهمت نمی توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید. او تلاش برای اضافه کردن یک تابعیت سوال سرشماری از دست داده و در دیوان عالی کشور … ما او را در دادگاه و پیروزی دوباره.”

اداره آمار گفت: در ماه گذشته که بیش از 90 میلیون خانوار در حال حاضر در پاسخ به سرشماری سال 2020 با اکثریت آن را انجام می دهند آنلاین. مردم هنوز هم می توانید پاسخ خود را آنلاین از طریق تلفن و یا از طریق پست — همه بدون نیاز به دیدار با یک سرشماری یادداشت برداری. فقط این هفته درب-سینه عنوان شروع کردن به خانواده ها در شش مناطق که ساکنان نشده بود هنوز پاسخ داده شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای اضافه کردن تابعیت سوال درو خشم و واکنش شدید از منتقدان که ادعا شد که در آن در نظر گرفته شده برای تضعیف مشارکت در این بررسی نه تنها با زندگی مردم در این کشور به طور غیر قانونی بلکه توسط شهروندان که ترس است که شرکت خواهد افشای غیر شهروندی اعضای خانواده به عواقب.

پس از دیوان عالی کشور مسدود تابعیت سوال از خواسته تهمت دستور اداره آمار برای جمع آوری تابعیت داده ها از اداری پرونده های فدرال و سازمان های دولتی. که منظور نیز است که در دادگاه به چالش کشیده و اکثریت قریب به اتفاق متحده حاضر به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد گواهینامه رانندگی و ID کارت های.

اما چهار کشور با با فرمانداران جمهوریخواه در حال همکاری با آیووا و کارولینای جنوبی و داکوتای جنوبی به تازگی پیوستن به نبراسکا در موافقت برای به اشتراک گذاشتن دولت گواهینامه اطلاعات با اداره آمار آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن را به حرکت در می آید که منجر به انتخابات ماه نوامبر به عنوان او در تلاش است برای ایجاد انگیزه در خود پایگاه هواداران با تازه علیه مهاجرت های غیر قانونی که نقطه اتکاء خود را از کمپین 2016

‘وجود دارد استفاده می شود زمانی که شما می تواند با افتخار اعلام کند “من یک شهروند ایالات متحده است. اما در حال حاضر رادیکال چپ در تلاش است برای پاک کردن وجود این مفهوم و پنهان کردن تعدادی از بیگانگان غیر قانونی در کشور ما’,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این همه بخشی از یک گسترده جناح چپ تلاش برای تضعیف حقوق شهروندان آمریکایی و من را نه برای آن است.”

این اولین بار نیست که تلاش شده بود برای حفظ کردن مهاجران زندگی در اینجا به طور غیر قانونی از یک بار در دهه سرشماری و پس از آن تخصیص کنگره صندلی. در سال 1979 فدراسیون آمریکا مهاجرت اصلاحات و چند تن از اعضای کنگره شکایت کرد و خواستار آن است که سال 1980 سرشماری رد مهاجران مستند نشده از, apportionment. این مورد را رد کرد و گفت: مارگو اندرسون, یک استاد تاریخ در دانشگاه ویسکانسین-میلواکی.

در آلاباما مقامات دولتی و جمهوریخواه کنگره ایالات متحده سناتور تگزاس تحت پیگرد هستند اداره آمار به حذف مردم در این کشور به طور غیر قانونی از شمارش در هنگام تعیین کنگره صندلی برای هر دولت است.

“روشن است اگر درست مانند تابعیت سوال آن را خورد انرژی از چه اداره در تلاش است به انجام در حال حاضر یعنی دریافت زمینه شمارش رفتن کارآمد” گفت: اندرسون در یک ایمیل.

____

آسوشیتد پرس نویسنده جیل Colvin کمک به این گزارش. اشنایدر گزارش از اورلاندو فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de