مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش ویروس دستورالعمل, پرانتز, ما برای بزرگ مرگ و میر

توسط ZEKE میلر و جیل COLVIN

واشنگتن (AP) — نیروبخش ملت برای مرگ و میر است که می تواند بیش از 100 ، 000 نفر رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه تمدید محدود اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق آوریل رکوع عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان ارائه نمود که او را حتی بیشتر وخیم برنامه ریزی برای گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

این یک استارک تغییر در تن توسط رئیس جمهور که تنها چند روز پیش mused در مورد کشور بازگشایی در چند هفته. از باغ گل رز به او گفت: عید پاک احیای امید تنها شده بود “aspirational.”

اولیه 15 روز دوره اجتماعی فاصله خواست توسط دولت فدرال منقضی دوشنبه و تهمت به حال ابراز علاقه در آرامش دستورالعمل کشوری حداقل در بخش هایی از کشور کمتر دچار این بیماری همه گیر. او به جای آن تصمیم گرفت به گسترش آنها از طریق 30 آوریل یک اذعان ضمنی او شده است می خواهم بیش از حد خوش بینانه است. بسیاری از ایالت ها و دولت های محلی باید سنگین تری کنترل در محل در تحرک و تجمعات.

مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه به بازگشایی این کشور ملاقات هوشیار بررسی واقعیت یکشنبه از دکتر Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت که ایالات متحده می تواند تجربه بیش از 100000 کشته و میلیون ها نفر از عفونت های ناشی از این بیماری همه گیر. که هشدار سخت به رسمیت شناختن در واشنگتن که مبارزه با کروناویروس را نمی توان حل و فصل به سرعت حتی به عنوان برگ برنده ابراز اشتیاق برای عادی.

“من می خواهم زندگی ما دوباره گفت:” رئيس جمهور به خبرنگاران گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که تا حد زیادی اجتناب شود صحبت از پتانسیل مرگ و عفونت نرخ های ذکر شده در مدل های طرح ریزی است که گفت: به طور بالقوه 2.2 میلیون نفر و یا بیشتر می تواند فوت کرده اند تا به حال اجتماعی فاصله اندازه گیری شده در محل قرار داده. و او گفت: این کشور می تواند به خوبی انجام می دهند و اگر آن را “می توانید نگه دارید” تعداد مرگ و میر “را به 100,000.” او گفت: بهترین مورد برای این کشور خواهد بود برای مرگ و میر به قله در حدود دو هفته.

“این وحشتناک شماره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت اما افزود: “ما همه با هم باید انجام شود یک کار بسیار خوب است.”

جلو آورده مغلوب ساختن پیشی جستن در هوای آزاد, جلسه Fauci گفت: طرح یک پتانسیل 100,000 تا 200,000 مرگ است “به طور کامل قابل تصور” اگر به اندازه کافی انجام شده است برای کاستن از این بحران است. او گفت که کمک به شکل دادن به گسترش این دستورالعمل که او به نام “عاقلانه و محتاطانه تصمیم گیری است.”

آمریکایی ها در حال حاضر به نام به آماده شدن برای یکی دیگر از 30 روز شدید اقتصادی و اجتماعی اختلال به مدارس و کسب و کار بسته و زندگی عمومی است طرح میتوانست. یکی از 3 آمریکایی ها باقی می ماند تحت دولت یا دولت های محلی دستور به ماندن در خانه به سرعت گسترش ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که او ممکن است مجبور به تمدید دستورالعمل های دوباره در پایان مارس اما ابراز امیدواری کرد که در ماه ژوئن 1 “ما باید به خوبی در راه ما را به بهبود است.”

فدرال دستورالعمل های توصیه در برابر گروه تجمعات بزرگتر از 10 و اصرار افراد مسن و هر کسی با مشکلات بهداشتی موجود در خانه بمانند. مردم را ترغیب به کار در خانه زمانی که ممکن است و اجتناب از رستوران ها, میله, غیر ضروری سفر و سفرهای خرید.

برای بیش از یک هفته مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود بمباران توسط تماس از خارج از رهبران کسب و کار که خواست او را به شروع دوباره باز کردن اقتصاد کشور و هشدار از عواقب فاجعه بار است که می تواند آسیب و انتخاب مجدد او شانس اگر آن باقی مانده توقیف برای بسیاری دیگر.

“به رئيس جمهور است. درمان نمی تواند بدتر از این بیماری و ما قصد داریم تا به برخی از مشکل تجارت آف” مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاور اقتصادی لری Kudlow گفته بود دوشنبه گذشته بازتاب تفکر اقتصادی خود تیم.

که بحث نگران کارشناسان بهداشت که خواست تهمت به خاطر تشویق مردم به ماندن در خانه. این ویروس هنوز پخش كردن, با اوج هنوز هفته دور از کارشناسان هشدار داده است.

در پایان مغلوب ساختن پیشی جستن در صورت وخیم پیش بینی و به طور فزاینده ای نگران کننده تصاویر از نیویورک طرفه با کارشناسان بهداشت و درمان و حمایت کردن این ایده از شل شدن توصیه می شود محدودیت در کمتر نهفته نقاط کشور.

“آنها بهترین در این حرفه و آنها نمی مانند که ایده او گفت:” از Fauci و دکتر دبورا Birx سر از کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح منتقل صحنه از نیویورک خصوص سخت ضربه المهرست بیمارستان در زبان مادری خود ملکه است.

“من شده است به تماشای آن برای آخر هفته در تلویزیون,” او گفت:. “کیسه های بدن بیش از همه در راهرو. من به تماشای آنها را در تریلر کامیون — فریزر کامیون آنها فریزر کامیون به دلیل آنها نمی تواند تحمل بدن وجود دارد بنابراین بسیاری از آنها را. این است که اساسا در جامعه در کوئینز Queens, New York,” او ادامه داد. “من دیده ام چیزهایی که من دیده ام هرگز قبل از.”

توقف تدریجی توصیه شده اند نمادین اشاره ای به کسب و کار و توهین به کارشناسان بهداشت عمومی اما ممکن است تا به حال کمی عملی تاثیر است. متحده در سراسر کشور در حال حاضر خود را محدودیت در محل است که در بسیاری از موارد به مراتب سختگیرانه تر از دولت است و آن را در محل باقی مانده است.

Birx و Fauci گفت: حتی در این مناطق هنوز به صورت قابل توجهی شیوع باید آماده برای این احتمال که آنها خواهد شد.

“این اتفاق می افتد در هر نقطه” Fauci گفت. “و این است که واقعا یکی از مسائلی که ما در مورد و به همین دلیل ما تمایلی به جلو و عقب در یک زمان هنگامی که ما نیاز به قرار دادن ما پا بر روی گاز به عنوان مخالف به روی ترمز.”

ایالات متحده تا به حال بیش از 139,000 COVID-19 مورد گزارش یکشنبه شب با بیش از 2400 مرگ و میر. در طول این دوره از باغ گل رز توجیهی گزارش مرگ و میر رشد چند ده و تعداد موارد توسط چندین هزار نفر است.

بسیاری از افرادی که قرارداد COVID-19 خفیف یا متوسط علائم است که می تواند شامل تب و سرفه بلکه در موارد خفیف تر از پنومونی گاهی نیاز به بستری شدن در بیمارستان. خطر مرگ بیشتر است برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر. بیمارستان در اکثر مبتلا مناطق در حال زور زدن برای رسیدگی به بیماران و برخی از بحرانی منابع.

Fauci را پیش بینی می کنند مرگ و میر به خوبی گذشته است که از متوسط آنفولانزای فصلی. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها ذکر شده آنفولانزا را در مقایسه با هزینه بسیار بالاتر در زندگی در حال بازی کردن شدت این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر در تن بود و پیش نمایش شنبه زمانی که رئیس جمهور پیشنهاد شده و سپس حمایت از سازماندهی یک “اجرا” قرنطینه سخت ضربه نیویورک, کانکتیکات و نیوجرسی. کاخ سفید نیروی کار توصیه می شود یک سفر مشورتی برای ساکنان این کشورها به حد غیر ضروری سفر به سرعت گسترش ویروس به سایر نقاط ایالات متحده

قرنطینه مفهوم بود و به شدت مخالف توسط فرمانداران از این کشورها که استدلال آن وحشت می کند.

حتی به عنوان او تصمیم گرفتند در برابر قرنطینه مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه پیشنهاد بدون شواهد که در بیمارستان ها و بیمارستان سیستم “احتکار” هواکش و سایر لوازم پزشکی که مورد نیاز در مناطق دیگر از دولت است. او همچنین تشویق غذا و دارو برای ساده کردن مصوبات برای شرکت به دنبال پاکسازی بد ماسک مورد نیاز به طوری که آنها را می توان مورد استفاده مجدد قرار.

برای هفته مغلوب ساختن پیشی جستن به حداقل برسد گرانش همه گیر و مجلس نانسی پلوسی روز یکشنبه متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از “انکار” در بحران و نام آن را “مرگبار.”

پرسید که آیا او معتقد است که نگرش هزینه آمریکا زندگی پلوسی با سی ان ان گفت: “بله من هستم. من میگم که.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به احتمال زیاد دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت که او نمی خواهد تا آنجا که به وضع مقصر مرگ بر رئیس جمهور است. “من فکر می کنم که کمی بیش از حد سخت” او گفت: NBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im