مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی watchdog که به کار گرفته شده اوکراین شکایت

توسط مری کلر JALONICK و دب RIECHMANN

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به طور ناگهانی اخراج بازرس کل هوش جامعه sidelining مستقل ناظر که نقش اساسی در استیضاح حتی به عنوان او در کاخ سفید با تلاش تعمیق coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع کمیته اطلاعات مجلس سنا در اواخر جمعه از تصمیم خود برای آتش مایکل اتکینسون با توجه به نامه ای به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. اتکینسون رفتار خلاف کاران شکایت که باعث تهمت را استیضاح سال گذشته است.

اتکینسون شلیک, که بخشی از یک shakeup از جامعه اطلاعاتی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن میله رئیس جمهور را استیضاح دوباره به کانون توجه خود را به عنوان دولت می پردازد مرگبار گسترش coronavirus. به عنوان برگ برنده شد از بین بردن اتکینسون تعداد مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به این ویروس در صدر 7,000.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این نامه که آن را “حیاتی” است که او با اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان به طور کلی “است که دیگر مورد با توجه به این بازرس کل.”

او نداد جز به می گویند که “این بسیار مهم است که ما ترویج اقتصاد و بهره وری و اثربخشی برنامه های فدرال و فعالیت ها” و این که بازرسان به طور کلی انتقادی به آن اهداف است.

اتکینسون برای اولین بار بود برای اطلاع رسانی به کنگره در مورد ناشناس whistleblower شکایت سال گذشته که توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن فشار بر اوکراین برای بررسی دموکرات جو بایدن و پسرش. که باعث شکایت یک خانه بررسی است که در نهایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

در نامه به نمایندگان مجلس در ماه اوت و سپتامبر اتکینسون گفت به اعتقاد او شکایت شد “فوری” و “معتبر.” اما این اقدام مدیر اطلاعات ملی در زمان یوسف مگوایر گفت که او آن را باور نمی کند ملاقات تعریف “فوری” و تلاش برای خودداری از شکایت از کنگره است.

شکایت شد و در نهایت منتشر شد پس از طوفان و این نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته بود رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy در ژوئیه تماس به بررسی دموکرات. خانه راه اندازی یک پرس و جو در ماه سپتامبر و سه ماه بعد از رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن. خواه به رهبری سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه فوریه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نامه ای به مجلس سنا که اتکینسون می توان از دفتر در 30 روز مقدار مورد نیاز از زمان او باید صبر کنید پس از اطلاع رسانی به کنگره است. او نوشت که او را معرفی فردی “که به من اعتماد به نفس کامل” در تاریخ بعد.

با توجه به دو کنگره مقامات اتکینسون قرار داده شده است در مرخصی اداری, معنی او را خدمت از 30 روز. یکی از مقامات گفت: اتکینسون بود و تنها اطلاع از حذف او در شب جمعه. مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به دلیل اتکینسون مرخصی اداری اعلام نشده است.

دموکرات ها به سرعت واکنش نشان داد به اتکینسون را حذف. نماینده دموکرات سنا هوش پنل ویرجینیا ایالت و سناتور ” مارک وارنر گفت: آن را “نامعقول” است که تهمت را آتش اتکینسون در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“همه ما باید عمیقا آشفته حال تلاش برای سیاسی این کشور سازمان های اطلاعاتی” وارنر گفت.

خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff, D-کالیفرنیا که چراغ خانه استیضاح تحقیق گفت: “رئیس جمهور مرده شب تصمیم گیری قرار می دهد کشور ما و امنیت ملی در خطر حتی بیشتر.”

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر D-n. y., در بیانیه ای گفت که “رئیس جمهور تهمت آتش سوزی مردم را برای گفتن حقیقت است.”

تام Monheim حرفه ای, هوش, حرفه ای تبدیل خواهد شد که بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی, به گفته یک مقام اطلاعاتی که مجاز به بحث در مورد پرسنل تغییرات و صحبت تنها به شرط ناشناس ماندن. Monheim است که در حال حاضر مشاور عمومی از National Geospatial-Intelligence Agency.

اتکینسون شلیک بخشی از یک بزرگتر shakeup در جامعه اطلاعاتی. مگوایر سابق اقدام مدیر اطلاعات ملی بود نیز حذف شده توسط تهمت و جایگزین توسط یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار ریچارد Grenell.

جامعه اطلاعاتی که مغلوب ساختن پیشی جستن است و همیشه با شک و تردید شده در آشفتگی در میان ثابت گردش مالی. اتکینسون حداقل هفتم هوش رسمی به اخراج سرنگون و نقل و یا به کنار از تابستان گذشته.

دفتر مدیر اطلاعات ملی که ایجاد شده است به منظور بهبود هماهنگی کشور 17 سازمان های اطلاعاتی پس از 9/11 بوده و در تحولات پس از مدیر سابق دن کت که تا به حال مملو رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژوئیه اعلام کرد 2019 که او پله پایین.

مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد Rep. جان Ratcliffe, R-تگزاس به جای کت, اما انتخاب خود جلب کرد انتقاد شدید از حزب دموکرات و یک ولرم پاسخ از برخی از جمهوریخواهان به دلیل فقدان تجربه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خارج Ratcliffe نام از نظر مدت کوتاهی پس از او نامزد دریافت جایزه بود اما پس از آن دوباره نامزد او را دوباره در ماه فوریه است. سنا هنوز به حرکت در نامزدی.

تحت فدرال جای خالی اصلاح قانون Grenell تنها می تواند خدمت در پست خود تا مارس 11 مگر اینکه رئیس جمهور به طور رسمی نامزد شخص دیگری برای این کار است. بنابراین با انتخاب Ratcliffe دوباره Grenell می توانید اقامت تا 210 روز در حالی که Ratcliffe بافت راه خود را از طریق مجلس سنا تایید روند و برای یکی دیگر از 210 روز اگر سناتور رد Ratcliffe را نامزدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de