مغلوب ساختن پیشی جستن به مبارزه با ویروس ها و منفی

لنت نقره ای همراه با فاجعه بار ترین حوادث و یکی از عمده با کروناویروس است قابل توجه راه آمریکایی ها (و افراد در سراسر جهان) گرد هم آمده اند برای مبارزه با این بیماری.

هر چند بازار سهام منعکس شده است یک ملت در وحشت در جهات دیگر آمریکایی در بیشتر قسمت ها باید در واکنش مسئولانه unselfishly و همکاری و من دعا می کنم ما در حال ساخت پیشرفت قابل توجهی نسبت به مسطح منحنی رشد این ویروس.

رئیس جمهور تهمت و تیم فوق العاده ای از ژنرال های برجسته این جنگ تلاش های در حال اجرای یک multipronged رویکرد برای مبارزه با گسترش این بیماری درمان کسانی که مبتلا به آن ارائه کمک های مالی به کسانی که تحت تاثیر آن آرامش کشور و ایجاد ثبات در اقتصاد ما است که blindsided این فاجعه است.

من تعجب حرفه ای از رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس و کسانی که در تراز وسط قرار دارد با آنها در افتا به صورت روزانه مطبوعاتی کاخ سفید جلسات. آنها خوش و دلگرم کننده بدون ارائه نادرست امید و پشتکار به تحصیل این مشکل در سراسر ساعت به کارگیری بهترین ذهن و به دنبال از بین بردن غیر ضروری نوار قرمز اداری به منظور تسریع راه حل.

است وجود دارد یک اشاره از تعصب در هوا تنها یک متحد تعهد به شکست دادن این دشمن و بازگرداندن آمریکا به قوی بدنی و سلامت اقتصادی.

در مقابل, وجود دارد این است که متاسفانه مقدار زیادی از تعصب و تهمت و نفرت از مطبوعات است. از همان ابتدا بسیاری از آنها با تمرکز بر کوچک جز لکه تهمت و رویکرد خود را به از بین بردن ویروس.

به عنوان من تماشا جلسات پیش از آن در هفته من به عقب گرفته شده توسط برخی از آنها “مارپیچ” سوالات طراحی شده بودند که به impugn و شرمسار مغلوب ساختن پیشی جستن به جای تسهیل جریان اطلاعات به مردم است. نمی تواند این افراد تعلیق صفرا برای حداقل مهلت با توجه به ماهیت و شدت بحران ؟

من زده شد خشونت در رفتار از برخی از این کرکسهای که باید حداقل تظاهر به تیم امریکا به جای تیم Anti-مغلوب ساختن پیشی جستن. در حالی که برخی از آنها پرسیدن پرسش های مفید و استخراج اطلاعات مهم از پنل دیگران را متهم به تهمت نژادپرستی برای شناسایی چین به عنوان ویروس در کشور مبدا.

یک خبرنگار پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن اگر ما ممکن است تبدیل به یک ویروس ناشی از رکود اقتصادی و او اذعان کرد که ممکن است. رسانه ها بلافاصله لعنتی تیتر “مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما ممکن است رهبری برای یک رکود اقتصادی” بود که پر شور و التهاب و عمدا گمراه کننده است چرا که آنها ضمنی که تهمت آن را آورده و آن را تقریبا اجتناب ناپذیر است.

به خصوص یکی از نفرت حمله درگیر یک گمراه کننده نیویورک تایمز گزارش که موجود ناقص نقل قول از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در طی یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران دولت. گزارش ضمنی که تهمت بود callously رد فرمانداران’ درخواست ماسک هواکش و دیگر تجهیزات مورد نیاز و به آنها گفت: “سعی کنید آن را به خودتان است.” در واقع تهمت بود به دنبال بیانیه ای که با اطمینان: “ما خواهد بود با حمایت شما اما سعی کنید آن را به خودتان است. نقطه از فروش خیلی بهتر و خیلی بیشتر به طور مستقیم اگر شما می توانید آن را به خودتان.” حتی پس از آن روشن شد این بود که “خبر جعلی” یکی نفرت انگیز خبرنگار در نشست خبری آورده و آن را دوباره با استفاده از ناقص نقل قول.

MSNBC لنگر کتی Tur مبهوت شد که رئیس جمهور تیم ایستاده بود بیش از حد نزدیک به هم در افتا و تهمت و دیگران دست تکان داد و لمس میکروفون تنظیم یک مثال بد اجتماعی فاصله.

دیگران نمی تواند ایستاده است که رئیس جمهور تیم قدردانی کرد او را. چارلز پیرس نوشت: در Esquire که “غم بخشی” از این جلسات این است که “تماشای همه از این انجام, درخشان مردم که اختصاص داده شده اند جان خود را برای حل بیماری های همه گیر در بالاترین سطح ایستاده وجود دارد در پشت مبتذل صحبت یام ستایش او را برای کار درخشان تا کنون.”

من برای پیدا کردن آن جالب است که مردم بیشتر انتقادی از رئیس جمهور تهمت بودن “مبتذل” “بی ادب” و خود جذب صفحه نمایش این ویژگی خود را به عنوان آنها در غلتیدن خود را فلج نفرت قادر به انجام شغل خود را به دلیل سمی وسواس بیش از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حالی که برخی از این رسانه منتقدان hellbent در disgracing مغلوب ساختن پیشی جستن برای غفلت از منافع مردم آنها disgracing خود را به عنوان آنها به ناله در مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بی توجهی به منافع مردم. متاسفانه, آنها بیش از حد تلخ برای دیدن نفاق خود را. خوشحالی مردم آمریکا نیست.


دیوید Limbaugh است همزمان نویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im