مغلوب ساختن پیشی جستن به امید دیدن ما اقتصاد بازگشایی با عید پاک در میان ویروس

توسط ZEKE DARLENE میلر و SUPERVILLE

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت او امیدوار است ایالات متحده خواهد شد با عید پاک به عنوان وزن او چگونه به آرامش در سراسر کشور-اجتماعی فاصله دستورالعمل به قرار دادن برخی از کارگران در کار در طول شیوع کروناویروس در حالی که تناقض هشدارهای مقامات بهداشت عمومی در جهت بحران است.

با زندگی و اقتصاد حلق آویز در تعادل و با بسیاری از مقامات بهداشت خواستار سختگیرانه تر — و نه شل تر — محدودیت در تعاملات تهمت گفت: او در حال حاضر به دنبال به سمت کاستن از مشاوره های که کنار کارگران توقیف مدارس و منجر به گسترده رکود اقتصادی.

“من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” او گفت: در طول یک فاکس نیوز مجازی سالن شهر. عید پاک است فقط بیش از دو هفته دور — Apr. 12.

“آیا آن را نمی بزرگ به تمام کلیساها پر است؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آن مصاحبه. “شما باید بسته بندی شده کلیساها در سراسر کشور ما است.”

و به عنوان دانشمندان هشدار داد بدترین و در عین حال به آمده — با بیمارستان سیستم های تست شده فراتر از ظرفیت خود را و سلامت کارگران در کنار قرار گرفتن در معرض — مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به ملت گفت که او در آغاز “برای دیدن نور در انتهای تونل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر آمد و حتی به مقامات کاخ سفید خواست مردم که سمت چپ شهر نیویورک در میان شیوع به خود قرنطینه برای 14 روز پس از خروج آنها با توجه به گسترده میزان عفونت در منطقه مترو. آن را نیز به پیروی از رئیس جمهور تشویق نمایندگان کنگره به تصویب حدود 2 تریلیون دلار بسته محرک — تخمین زده می شود در حدود 6 تریلیون هنگامی که فدرال رزرو اقدامات را شامل می شوند — برای کاهش درد مالی برای آمریکایی ها و سخت ضربه صنایع.

کارشناسان بهداشت و روشن ساخته اند که اگر آمریکایی ها همچنان به طور چشمگیری محدود کردن تعامل اجتماعی — ماندن خانه از محل کار و منزوی خود — تعداد عفونت را پایمال سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان آن را در بخش هایی از ایتالیا منجر به بسیاری از مرگ و میر. در حالی که بدترین شیوع متمرکز در برخی نقاط کشور از جمله نیویورک و کارشناسان هشدار می دهند که شدت بیماری عفونی خاصی به گسترش است.

ایالات متحده در حال حاضر بیش از یک هفته به یک بی سابقه ای 15 روز تلاش برای تشویق همه آمریکایی ها به شدت مقیاس فعالیت های عمومی خود را. دستورالعمل صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری هستند اما بسیاری از دولت ها و رهبران محلی را صادر کرد محدودیت های اجباری در خط و یا حتی سخت تر از آن صادر شده توسط CDC.

روز دوشنبه ایالات متحده شاهد آن پرش بزرگترین و در عین حال در مرگ و میر از این ویروس با بیش از 650 آمریکا مرگ و میر در حال حاضر نسبت به COVID-19. مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات آمده پس از وخیم هشدارهای مقامات در سخت-آمار مناطق. نیویورک. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: دولت سیستم بیمارستان به زودی به یک نقطه شکستن — نتیجه قابل اجتناب مرگ و میر — حتی با محدودیت های در حال حاضر در محل.

“من به آن دو هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول سالن شهر از باغ گل رز. او استدلال کرد که ده ها هزار نفر از آمریکایی ها می میرند هر سال از آنفلوانزای فصلی و در حوادث خودرو و “ما نمی نوبه خود این کشور است.”

وقتی 15-بعد از پایان دوره دوشنبه آینده او گفت: “ما ارزیابی که در آن زمان و ما آن را برخی از زمان اگر ما نیاز به یک کمی بیشتر زمان, اما ما نیاز به باز کردن این کشور است.” او افزود: “ما باید برای رفتن به محل کار بسیار زودتر از افراد فکر می کردم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن عید پاک هدف بود بلافاصله در آغوش توسط دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید نیروی کار نشان داد که هر حرکت را باید هدایت داده هنوز در حال جمع آوری شده است. او پیشنهاد کرد که متخصصان بهداشت عمومی می تواند توصیه کلی کاهش در حالی که هل دادن محدودیت های محلی باقی می ماند در سخت ترین-آمار مناطق.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که برخی می خواهند هدایت به ادامه اما ادعا بدون ارائه مدارک و شواهد است که نگه داشتن راهنمایی در جای خود می تواند منجر به مرگ و میر ناشی از خودکشی و افسردگی است.

“این درمان بدتر از مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در یک نشست خبری سهشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مقامات بهداشت عمومی و اقتصاددانان بودند “کار به منظور توسعه یک طرح پیچیده برای باز کردن اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان زمان مناسب است — بر اساس بهترین علم, بهترین مدل و بهترین تحقیقات پزشکی وجود دارد در هر نقطه بر روی زمین است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شور و شوق برای مردم به کار می آید به عنوان او طول می کشد سهام سیاسی تلفات شیوع مصرف است. این مجموعه تا یک پتانسیل درگیری با متخصصان پزشکی از جمله بسیاری از درون خود دولت که خواهان محدودیت های اجتماعی به سرعت گسترش ویروس و نه کمتر.

Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص در بیماری های عفونی و عضو کاخ سفید را coronavirus نیروی کار به نظر نمی رسد در مجازی تاون هال اما تهمت رد وجود هر گونه تنش بین این دو نفر.

نمایندگان مجلس با پیشنهاد کرده اند که شما نگاه به Fauci برای راهنمایی در زمانی که این محدودیت ها باید برداشته شود.

“من قصد دارم به من منجر شود از Anthony Fauci,” سناتور. Joe Manchin D-W. Va., گفت: در سی ان ان. “این شخص اعتماد کنم که این فرد آمریکایی ها اعتماد.

Fauci گفت WMAL رادیو در واشنگتن در روز سه شنبه که تهمت همواره توجه خود را توصیه.

“رئیس جمهور گوش به من چه گفته اند و چه افراد دیگر در این کارگروه باید گفت:” Fauci گفت. “زمانی که من را ساخته اند توصیه او آنها را گرفته است. او هرگز مقابله یا باطل من ایده فقط سوراخ سوراخ شدن یکی در مقابل دیگری است که فقط مفید نیست.”

لری Kudlow تهمت را بالا مشاور اقتصادی گفت: خبرنگاران گفت “بهداشت عمومی شامل سلامت اقتصادی.”

“این نکته کلیدی. و آن را نمی یا. آن را یا و است که چرا ما در حال گرفتن یک نگاه تازه در آن,” او گفت:.

در طی یک کنفرانس خصوصی تماس بگیرید با حدود 30 رهبران محافظه کار روز سه شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس تقویت تهمت اشتیاق به آسانسور coronavirus مربوط به کار و محدودیت های مسافرتی “در یک ماده از هفته و ماه نیست.”

زمانی که فشار بر روی یک جدول زمانی خاص برای لغو محدودیت پنس گفت: وجود خواهد داشت هیچ تصمیم گیری رسمی ساخته شده تا این زمان 15 روز دوره اجتماعی فاصله بود که با توجه به یک کنفرانس تلفنی شرکت کنندگان صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خصوصی بحث است.

پنس گفت: این گروه که به تسهیلات نیاز می شود ساخته شده برای بالاترین خطر جمعیت در صورتی که محدودیت شروع به برداشته شود.

با وجود تهمت را گلگون بحث دیگر عناصر دولت بودند حفاری برای مسافت های طولانی. دفاع بالا و رهبران نظامی در روز سه شنبه هشدار داد پرسنل گروه است که این ویروس می تواند مشکلات گسترش برای هشت تا 10 هفته و یا حتی به تابستان است.

ژنرال ارتش ، علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: در وزارت دفاع تاون هال نشست که محدودیت می تواند به اواخر ماه مه یا ژوئن احتمالا حتی ژوئیه. او گفت: وجود انواع مدل ها از کشورهای دیگر به طوری که طول دقیق از ویروس ها و محدودیت های لازم هنوز روشن است.

آسوشیتد پرس نویسندگان Lita Baldor در واشنگتن و استیو مردم در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de