نیجریه را تبدیل به مرکزی ارقام بیشتر به شدت گزارش کانادا مهاجرت در سال های اخیر به عنوان بزرگترین گروه جریان از طریق کانادا بیشترین بحث ورود-نکته: خندق در Roxham جاده در شهر کبک است که تبدیل به یک آهنربا برای پناهجویان.

بیشتر بی سر و صدا هر چند نیجریه نقش قابل توجهی در این کشور به طور کلی مهاجرت داستان: این تعداد افراد از ورود از طریق کانال های معمولی—عمدتا به عنوان کارگران ماهر باید مشخصی نزدیک به سه برابر از سال 2016. کانادا در حال حاضر به ارمغان می آورد در بیشتر ساکنان دائمی از غرب کشور آفریقایی از آن از عمده منابع سنتی مانند پاکستان و ایالات متحده; در سال 2019 پرواز از بالای طبقه متوسط حرفه ای مانند پزشکان و تکنولوژی کارگران همراه با خانواده های خود کمک کرد نیجریه پس از هند و چین و فیلیپین و به عنوان منبع کشورها برای مهاجرت به کانادا فدرال داده ها نشان می دهد.

در حال حاضر این روند به نظر می رسد مطمئن شوید که برای سرعت بخشیدن به لطف که کلید disrupter جهانی مهاجرت الگوها و هنجارهای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مرتبط با: وحشتناک اعماق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جهل در یک نقل قول

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش ایالات متحده سفر ممنوعیت عمدتا کشورهای اسلامی برای جلوگیری و یا محدود کردن مهاجرت ویزا از کشورهای آفریقایی—نیجریه و اریتره تانزانیا و سودان—و همچنین قرقیزستان و میانمار. طبق معمول وزارت امنیت داخلی لباس این ممنوعیت در زبان اداری در مورد بررسی صلاحیت و امنیت ملی است. اما آن را از دست داده است بر کسی است که در میان بسیاری از او خصمانه عمومی , مطالب در مورد خارجی رئیس جمهور بیدارم به مشاوران که ده ها هزار نفر در نیجریه بازدید کنندگان هرگز “خود را از بازگشت به کلبه” در آفریقا است.

این محدودیت های جدید هنوز هم اجازه می دهد نیجریه و دیگران برای آمدن به ایالات متحده در صنعت گردشگری و یا ویزای دانشجویی—بر خلاف تمام سرکوب مردم در ایران از سوریه و دیگر کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن هدفمند در سال 2017—اما منع اتباع خارجی از اخذ دائمی ایالات متحده وضعیت از طریق کارت سبز. این جدی ترین اثر موج دار شدن است که اتفاق می افتد در نیجریه به شدت پرجمعیت و در عین حال غنی از نفت با رشد حرفه ای کلاس. “جدید ایالات متحده ممنوعیت سفر خاموش درب در آفریقا بزرگترین اقتصاد” یک نیویورک تایمز تیتر یادداشت ها.

جانسون Babalola نیجریه متولد شریک مدیریت از تورنتو مهاجرت شرکت حقوقی می گوید او دریافت تیز چشم انداز مثبت در استعلام از نیجریه این هفته است. اما آنها همه از آفریقا است. تعدادی هستند که از نیجریه زندگی می کنند که در جنوب مرز از جمله دانش آموزان و حتی حرفه ای که در حال حاضر ایالات متحده آمریکا کارت سبز.

چرا نیجریه که در حال حاضر ایمن مهاجرت به ایالات متحده به طور ناگهانی با احتیاط? دلیل این ممنوعیت جدید خاموش درب به الحاق به خانواده. “اگر من یک دارنده کارت سبز و من حتی نمی توانم را در همسر و یا فرزندان و یا بستگان دیگر پس از آن که به سختی می گوید:” Babalola. “پس شما را از خودتان بپرسید این است که جایی وجود دارد من می توانم به آن را بیشتر باز کنید ؟

“کانادا کاملا رک و پوست کنده انتخاب قطعی و بدیهی است.”

مرتبط با: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کانادا است که بهترین امید برای حل آن مرز بحران

کانادا Express Entry برنامه کارگران ماهر که دولت هارپر در راه اندازی 2015, روشن و قابل پیش بینی سیستم امتیاز است که در حال حاضر کمک به آن را آسان تر برای تحصیلکرده و با تجربه و تازه واردان به مهاجرت در اینجا. تعداد نیجریه که مهاجرت به کانادا افزایش یافت و از حدود 4000 نفر در سال 2014 به 12 ، 000 سال گذشته, اعداد, از, مهاجرت, پناهندگان و شهروندی کانادا نشان می دهد. تعدادی اعطا اقامت دائم در ایالات متحده در طول مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی کاهش پیدا کرد و حتی قبل از زمان ممنوعیت طول می کشد تا اثر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط رابرت Falconer یک سیاست مهاجرت محقق در دانشگاه کلگری دانشکده سیاست عمومی. در طول دو سال گذشته کانادا پذیرش بیشتر نیجریه مهاجران از آمریکا انجام داد.

سیستمعامل نیز ردیابی تازه واردان به کانادا از کشورهای تحت پوشش تهمت اولیه سفر بان کی مون: ایران, سوریه, یمن, سومالی و لیبی. در اغلب موارد, کانادا مصرف دائم از آن کشورها افزایش نشان می دهد که این کشور را دوباره انتخاب کنید تا تازه واردان که همسایه خود انتقاد درب های دیگر.

هر چند گزارش ها نشان می دهد دولت نیجریه در تلاش است برای حفظ روابط خوب با ایالات متحده و برای اصلاح این مسائل دولت ادعا می کند در حال وادار کردن آن برای قرار دادن این ممنوعیت در محل و کارگران ماهر ممکن است هنوز هم ترجیح می دهند کانادا Falconer پیش بینی کرد. “اگر من یک نیجریه ای حرفه ای با توجه به حرکت به شمال امریکا, من می خواهم ارزش یقین در این فرایند بیش از هوی و هوس برخی از mercurial ریاست جمهوری,” او می گوید. چاد است که نیجریه آفریقای مرکزی همسایه بود در مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه ممنوعیت سفر آمد اما یک سال بعد. کانادا شاهد افزایش مهاجرت از چاد در طول این ممنوعیت و کاهش پس از آن سیستمعامل یادداشت (هر چند مصرف از چاد باقی مانده است بیشتر از قبل از ممنوعیت سطح). در این مدت از نیجریه به ممنوعیت تعیین خواهد کرد که آیا کانادا می شود کوچکتر یا بزرگتر ضربت او می افزاید.

مرتبط: دیوان عالی کشور تا حدی آسانسور دستور در مقابل تهمت سفر بان کی مون

حرفه ای را از بقیه جهان در حال توسعه نیز ممکن است به هدایت روشنی از ایالات متحده, مبادا برنامه های کاربردی خود بود ناگهان پاره پاره تا به دلیل استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست. فقط به عنوان frustratingly آنها می تواند به این کشور تنها به طور ناگهانی از دست دادن فرصت را در همسران و فرزندان. “مردم دیگر از کشورهای دیگر خواهد شد در حال حاضر درخواست خود را: آیا ما بعد؟” Babalola می گوید.

افزایش متعارف مهاجرت هر چند نمی خواهد تنها اثر جدید ممنوعیت. برای برخی از, آن را به نظر می رسد خیاط ساخته شده برای وادار نیجریه که زمین در ایالات متحده برای ورود به کانادا را با استفاده از Roxham جاده روش—راه رفتن و به دنبال پناهندگی. آنها قادر نخواهد بود برای مهاجرت به مغلوب ساختن پیشی جستن کشور, اما آنها می توانند ویزای توریستی برای پرواز به نیویورک و سر راست به کبک-نیویورک مرز به عنوان هزاران نفر از نیجریه در حال حاضر. این سیاست جدید را سلب گزینه خود را به دنبال پناهندگی در ایالات متحده است.

اما ادعای پناهندگی توسط نیجریه غوطه ور سال گذشته پس از تلاش های کانادا و مقامات آمریکایی برای جلوگیری از الگو و بسیاری از کسانی که هنوز انتخاب مسیر محدود برای ناامیدی. تنها یک سوم از نیجریه ادعای پناهندگی پذیرفته شده توسط کانادا adjudicators به مراتب پایین تر از معمولی میزان موفقیت برای پناهجویان با توجه به های اخیر مهاجرت و پناهندگان دادهها با دانشگاه استاد حقوق شان Rehaag. بیش از 10 ، 000 بیشتر متقاضیان از نیجریه در انتظار جلسات خود را در بد backlogged سیستم.

متخصصان واجد شرایط را به مراتب بیشتر یقین در آینده از طریق بیان مطلب Babalola می گوید. آنها و بستگان خود را بیشتر از تعداد نیجریه در تلاش برای حرکت در اینجا به عنوان پناهنده شد. و به لطف آخرین بیت از مهاجرت تحول رئیس جمهور آمریکا به شکل دراورده شده ما می توانیم انتظار بیشتری از آفریقا بهترین و درخشان برای تقویت اقتصاد کانادا و وصل ما کمبود مهارت.

اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de