مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه شلاق در دانشمندان که coronavirus یافته ها در تضاد با او

واشنگتن (AP) — “برگ برنده دشمن در بیانیه ای گفت:” از یک مطالعه است.

“سیاسی کار ضربه,” او گفت: از دیگر.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هل به بازگشایی این کشور با وجود هشدارهای از پزشکان در مورد عواقب ناشی از حرکت بیش از حد سرعت در طی coronavirus بحران است و شلاق دانشمندان که نتیجه گیری های او ندارد.

دو بار در این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن نه تنها اخراج نتايج مطالعات اما پیشنهاد — بدون شواهد که نویسندگان آنها بودند با انگیزه های سیاسی و به تضعیف تلاش های خود را به رول coronavirus محدودیت.

ابتدا آن را بررسی بودجه در بخش توسط دولت خود را به موسسه ملی سلامت که مطرح هشدار در مورد استفاده از هیدروکسی کلروکین پیدا کردن کلی بالاتر مرگ و میر در coronavirus بیمارانی که در زمان مصرف دارو در جانبازان اداره بیمارستان ها. مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از متحدان خود شده بود trumpeting این دارو به عنوان یک درمان معجزه و مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته نشان داد که مصرف آن را به سعی کنید به دفع ویروس — با وجود FDA هشدار در ماه گذشته که در آن فقط باید در بیمارستان تنظیمات و یا آزمایش های بالینی به دلیل خطر عوارض جدی از جمله تهدید کننده زندگی مشکلات قلبی است.

“اگر شما نگاهی به یک نظرسنجی تنها بد بررسی آنها پس از دادن آن به مردم است که در بسیار بد شکل است. آنها بسیار قدیمی و تقریبا مرده” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “این یک تهمت دشمن بیانیه است.”

او ارائه شده مشابه مقاومت مواجه شنبه یک مطالعه جدید از دانشگاه کلمبیا پستچی دانشکده بهداشت عمومی. آن را یافت که بیش از 61 درصد از COVID-19 عفونت و 55 درصد مرگ و میر گزارش شده — حدود 36,000 مردم — می توانست مانع شده است تا به حال اجتماعی فاصله اقدامات قرار داده شده است در محل یک هفته زودتر. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها در دفاع از دولت خود از دست زدن به این ویروس در این صورت مداوم نقد که او عمل بیش از حد به آرامی.

“کلمبیا یک موسسه که بسیار لیبرال” مغلوب ساختن پیشی جستن پنجشنبه به خبرنگاران گفت. “من فکر می کنم این فقط یک سیاسی کار ضربه, شما می خواهید به حقیقت را می دانم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است شک و تردید از جریان اصلی علم — رد بشر ساخته شده و تغییر آب و هوا به عنوان یک “جعل” نشان می دهد که سر و صدا از توربین های بادی باعث سرطان می شود و این ادعا که ورزش می تواند نایاب بدن مقدار محدود از انرژی است. این بخشی از یک بزرگتر شک و تردید از تخصص و واکنش در برابر “نخبگان” است که تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب در میان تهمت محافظه کار پایه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im