اگر رئیس جمهور تهمت واقعا یک جنگ رئیس جمهور همانطور که در جنگ جهانی دوم او را هفته پیش دستگیر شده اند کسانی که از جنگ سود در آمریکا.

و پس از آن آنها خواهد بود یک همراه با پل Manafort.

این چهار سناتور جمهوری خواه از جمله سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن کارولینای شمالی, رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا که گفته می شود استفاده می شود خودی coronavirus اطلاعات به پول نقد در بازار سهام است.

دیگران — که ما می دانیم در مورد — در حال دموکرات ایالت و سناتور ” دایان فاینستاین از کالیفرنیا و جمهوری خواه سنسور. کلی Loeffler گرجستان و ایالت جیم Inhofe اوکلاهما.

یک چیز در مورد کنگره است که تعداد کمی که وجود دارد به بازگشت به خانه فقیر از زمانی که آنها وارد شدند. همه آنها دوباره غنی اگر آنها دوباره در همه.

تمام چهار نفر از این سناتورها با یک دلیل دیگر باید هرگونه تخلف حتی اگر آنها تمام شده پول آزادسازی سهام روز پس از طبقه بندی سنا جلسه انجام شده توسط کاخ سفید در خطر از شیوع کروناویروس.

یک زمان وجود دارد برای همه چیز, به عنوان خوب کتاب می گوید: مانند یک زمان برای ایجاد و یک زمان به درو. در مجلس سنا نیز وجود دارد که زمان خرید و زمان فروش و این بار با اطلاعات خودی در مورد جنگ با چینی ها ویروس آن زمان به فروش برساند.

جنگ جهنم است.

این یک چیز خوب در این بازار سهام سناتور بودند در اطراف برای جلسه در حمله نرماندی در سال 1944 و یا رئیس جمهور هری ترومن تصمیم به رها کردن یکی از بزرگ در هیروشیما یک سال بعد.

در غیر این صورت همه ما خواهد بود دو زبانه صحبت کردن هر دو آلمانی و ژاپنی است.

“ما در جنگ هستند, درست است که ما در حال جنگ” رئیس جمهور تهمت است گفت: در coronavirus کاخ سفید جلسات هر چند با توجه به درهم و برهم سبک, سخنرانی, یکی فکر می کنم او در جنگ با زبان انگلیسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر مبارزه با گسترش “چینی ویروس” یک جنگ است که باعث می شود او را یک “جنگ” رئیس جمهور و به همین دلیل او استناد دفاع تولید عمل می کنند.

جالب است توجه داشته باشید که هیچ یک از ویژه مقامات پزشکی و یا سیاستمداران بر روی پلت فرم با مغلوب ساختن پیشی جستن هر گونه حافظه زندگی از جنگ جهانی دوم و یا عمل رئیس جمهور با استناد كرد.

که عمل بر اساس جنگ قدرت عمل از جنگ جهانی دوم است. سپس آن را اعطا رئیس جمهور گسترده قدرت به منظور تولید صنعتی از کالا را برای تلاش های جنگی. مثلا به جای ساخت ماشین شرکت فورد موتور ساخته شده مخازن.

در مغلوب ساختن پیشی جستن مورد DPA اجازه رئیس جمهور به دریافت کنندگان یخچال و فریزر برای مثال به سوئیچ به ساخت کالا برای کمک به مبارزه با ویروس مانند هواکش, ماسک, لباس و غيره.

آن را به خوبی کار می کرد در جنگ جهانی دوم چند کشور متفاوت بود در آن زمان. جمعیت ایالات متحده در سال 1944 در اوج جنگ بود و 149 میلیون دلار در مقایسه با امروز 330 میلیون. و از 149 میلیون و هشت میلیون شد در نیروهای مسلح برای مبارزه با جنگ در دو جبهه در برابر آلمان نازی و ژاپن است.

در مقابل خانه مواد غذایی جیره بندی شد. مردم نیاز به تمبر به خرید — اگر موجود باشد — گوشت و مرغ و کره و تخم مرغ و آرد و…. بنزین برای استفاده غیر نظامی بود و به شدت جیره بندی. چند نفر تا به حال ماشین به هر حال. همه مردان جوان دور بودند در جنگ. هیچ تلویزیون بدون تلفن همراه بدون اینترنت. مردم در گلدان و تابه ذوب می شود برای زمان جنگ استفاده کنید. حکومت مشترک بودند. حمله هوایی نگهبانان گشت محله به بیمه خاموشی. آلمانی, کمین زیردریایی در سواحل منتظر نزول تجاری عرضه کشتی.

وجود سخت بود اما این کشور متحد.

به عنوان یک پسر, من استفاده می شود به جاده خاکی از ما سه طبقه در کنار رودخانه از زمستان تپه در سامرویل به Mystic River که در آن شرکت موتور فورد. تا به حال یک کارخانه مونتاژ. این منطقه در حال حاضر شناخته شده به عنوان مجمع مربع است.

پدر من در آنجا مشغول به کار در سال 1944. من استفاده می شود به خیره از طریق زنجیره ای پیوند حصار به تماشای مخازن آمد خروش کردن خط مونتاژ به لود شود مسطح راه آهن ماشین های رهبری برای کشتی که در زمان آنها را در سراسر اقیانوس اطلس به سربازان ما در جنگ فرانسه و آلمان است.

هیچ صدا وجود دارد در جهان مانند صدای یک مخزن.

کمی من می دانم که 10 سال بعد من خواهد بود در ارتش ایالات متحده در یکی از این تانک ها در مرز چک در آلمان است. من هنوز هم شنیدن صدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de