مغلوب ساختن پیشی جستن در 1st مرگ و میر ناشی از ویروس در آمریکا: “هیچ دلیلی برای وحشت”

توسط DARLENE SUPERVILLE و ZEKE میلر

واشنگتن (AP) — به دنبال اطمینان دادن به آمریکا, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد گفت: “هیچ دلیلی برای وحشت” به عنوان جدید کروناویروس ادعا کرد اولین قربانی در داخل ایالات متحده آمریکا کاخ سفید همچنین اعلام کرد محدودیت های جدید در مسافرت های بین المللی برای جلوگیری از گسترش آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن, صحبت های روز شنبه تنها لحظاتی پس از مرگ در واشنگتن اعلام شد, زمان بیشتر روش اندازه گیری شده یک روز پس از او شکایت کرده است که این ویروس مخرب که پر از شکوفه و سیاسی خود دشمنان شد تداوم یک “جعل.”

“این بسیار جدی مسائل او گفت:” اما هنوز هم اصرار انتقاد از دولت خود را از دست داده و شیوع ویروس جعل.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در یک عجله به نام کنفرانس خبری در کاخ سفید اتاق جلسه با معاون رئیس جمهور مایک پنس و مقامات بهداشت عمومی اعلام کند که آمریکا ممنوعیت سفر به ایران و اصرار آمریکایی ها به سفر به کشورهای ایتالیا و کره جنوبی که در آن ویروس شایع شده است.

او گفت: 22 نفر در ایالات متحده تا به حال زده شده با جدید coronavirus از یکی از آنها فوت کرده در حالی که چهار تلقی می شد “بسیار بیمار است.” موارد اضافی شد “به احتمال زیاد” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به محدودیت های اضافی از جمله بسته شدن مرز ایالات متحده با مکزیک در پاسخ به این ویروس گسترش یابد اما بعد از آن افزود: “این است و نه یک مرز به نظر می رسد که خیلی از یک مشکل در حال حاضر.”

“ما در حال فکر کردن در مورد تمام مرزها” او گفت:.

سفر به ایران در حال حاضر بسیار محدود است هر چند برخی از خانواده ها مجاز به سفر وجود دارد در ویزا. آن را یکی از هفت اولیه کشورها در مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر لیست که به معنی سفر از ایران نیز در حال حاضر به شدت محدود است.

رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری وجود دارد گفت: “هیچ شواهدی از لینک به سفر” در خارج از کشور در مورد مردی که فوت کرد. بیمار توضیح داده شد که در اواخر 50s و داشتن یک خطر برای سلامتی قبل از ابتلا به ویروس. Redfield گفت: CDC به اشتباه گفته مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل جلسه که قربانی یک زن است.

روز جمعه مقامات بهداشت تایید یک مورد سوم از کروناویروس در آمریکا در یک فرد که تا به حال سفر بین المللی و یا در حال تماس نزدیک با هر کسی که شناخته شده بود به ویروس. ایالات متحده حدود 60 مورد تأیید. مغلوب ساختن پیشی جستن شمارش به نظر می رسد برای حذف موارد از آمریکایی ها عودت از چین و یا تخلیه از الماس شاهزاده کشتی کروز.

واشنگتن مورد اول مرگ و میر در ایالات متحده, اما نه برای اولین بار آمریکا به مرگ: یک زن 60 ساله شهروند آمریکا درگذشت در ووهان در اوایل فوریه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سالم آمریکایی ها باید قادر به بازیابی اگر آنها قرارداد جدید ویروس به عنوان او تلاش برای اطمینان بخشیدن به آمریکایی ها و بازارهای جهانی spooked توسط virus تهدید.

او را تشویق آمریکایی ها به تغییر روال زندگی روزانه خود را و گفت این کشور “فوق آماده” برای گسترده تر شیوع اضافه کردن “وجود دارد هیچ دلیلی برای ترس و وحشت در همه.”

او افزود: نبود تغییر خود را معمول است یا نه. “شما در حال صحبت کردن در مورد 22 نفر در حال حاضر در کل این بسیار وسیع کشور است. من فکر می کنم ما می تواند در شکل بسیار خوب.”

رئیس جمهور همچنین گفت که در ملاقات با شرکت های دارویی در کاخ سفید در روز دوشنبه برای بحث در مورد تلاش برای توسعه یک واکسن برای مقابله با این ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کرد یک روز پس از او را محکوم کرد انتقاد از خود و پاسخ به تهدید به عنوان یک “جعل” پخته سیاسی خود را دشمنان. صحبت کردن در یک رالی در کارولینای جنوبی او را متهم دموکرات “سیاسی” coronavirus تهدید و افتخار در مورد اقدامات پیشگیرانه او دستور داد در تلاش برای نگه داشتن این ویروس که در چین نشات گرفته از گسترش در سراسر ایالات متحده است. این مراحل عبارتند از: جلوگیری از ورود توسط بسیاری از اتباع خارجی که به تازگی به چین سفر.

“آنها سعی کردند استیضاح جعل. … این جدید خود را جعل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دموکراتیک فسخ از دولت خود coronavirus پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه گفت او هنوز در تلاش برای به حداقل رساندن خطر ویروس.

“دوباره, جعل استفاده شد در احترام به دموکرات ها و چه آنها گفت:,” او گفت:.

برخی از دموکرات ها گفته اند تهمت باید عمل کرده و هر چه زودتر به تقویت ایالات متحده در پاسخ به این ویروس. دموکرات و جمهوری خواه مجلس نیز گفت: درخواست خود را برای اضافی $2.5 میلیارد دلار برای دفاع در برابر ویروس کافی نیست. آنها به نشانه های آنها ارائه خواهد شد قابل ملاحظه ای بیشتر از بودجه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دموکرات ها می خواهند او را به شکست و استدلال کرد که گام های او را گرفته اند تا کنون نگه داشته و موارد را به حداقل برساند و مانع از ویروس مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

در شنبه دموکراتیک چلنجر جو بایدن ضربه به عقب و گفت: تهمت استفاده از کلمه “جعل” در هنگام بحث در مورد این ویروس بود “کاملا خطرناک است.” نامزد حزب دموکرات پیت Buttigieg گفت: NBC او به ويژه به شنیدن کلمه استفاده می شود چرا که “زندگی ما بستگی به عقل و حکم رئیس جمهور در یک زمان مثل این.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از خود زبان و تاکید کرد او با اشاره به این ویروس به عنوان یک جعل و گفت که توضیحات خود را با اشاره به “عمل که آنها را امتحان کنید و پین این بر کسی چون ما به انجام یک کار خوب است.”

به عنوان بازارهای جهانی سقوط این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی شده آنها را دوباره و تشویق فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره.

“بازار تمام خواهد شد بازگشت” او گفت:. “من فکر می کنم که تغذیه نقش بسیار مهمی به ویژه روحی و روانی. اگر شما در آن نگاه کنید, فدرال رزرو تاثیر عظیم.”

___

میلر گزارش از ديد کوه, دریاچه, فلوریدا. آسوشیتد پرس نویسنده کوین Freking کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im