مغلوب ساختن پیشی جستن ‘مانع جنگ آمریکا با کره شمالی

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که انتخابات بود تنها دلیل ما نمی رفته به جنگ با کره شمالی — و او به نام رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش را به حمله به عراق “بدترین تصمیم در تاریخ کشور ما است.”

در طول یک منحصر به فرد دفتر بیضی مصاحبه با این پست وتهمت گفت که او تا به حال معلوم شد که trigger-happy رهبر مخالفان او از او ساخته شده بود.

“به یاد داشته باشید هر کس گفت من می خواهم در یک جنگ در عرض 24 ساعت اول [در] آنجا که از یک شخصیت نوع ؟ آنها درک نمی کنند من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ساعت-گپ طولانی که در طی آن او همچنین پیش بینی اقتصادی قوی دوباره بجای اول برگشتن از coronavirus بحران تا پایان سال و ارائه نظرات خود را در presumptive دموکراتیک چلنجر جو بایدن را بهترین انتخاب برای یک همسر در حال اجرا و تجاوز به اتهامات رو به معاون سابق رئیس جمهور.

“شما نگاهی به کره شمالی — که در آن جنگ است ؟ شما شده اند در یک جنگ در کره شمالی اگر من انتخاب شما خواهد بود در یک جنگ در حال حاضر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و دیکتاتور کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد را توسعه داده اند یک دوستی بعید نوشتن نامه و برگزاری چندین نشست تفریحی یک بار فکر می کردم غیر ممکن است.

President Donald Trump listens in the East Room of the White House in Washington. Picture: Alex Brandon
media_cameraرئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در شرق کاخ سفید در واشنگتن است. تصویر: Alex برندن

خواه رئیس جمهور است که با نزدیک شدن پایان دوره اول و به دنبال یک دوم خواسته شد در مورد امید خود را برای میراث او.

این سوال او را وادار به راه اندازی به یک وحشی انتقاد از بوش تصمیم به رفتن به جنگ با عراق پس از سپتامبر. 11 سال 2001 حملات و گفت: او می خواهم به کاهش تعداد نیروهای نظامی آمریکا مستقر در خارج از کشور توسط هر دو بوش و رئیس جمهور سابق باراک اوباما بوش را جانشین و مغلوب ساختن پیشی جستن سلف.

Kim Jong-un and Donald Trump inside the demilitarised zone (DMZ) separating the South and North Korea on June 30, 2019 in Panmunjom, South Korea. Picture: Dong-A Ilbo
media_cameraکیم جونگ سازمان ملل متحد و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در داخل demilitarised zone (DMZ) جدا جنوبی و کره شمالی در 30 ژوئن 2019 در Panmunjom کره جنوبی. تصویر: دونگ-A Ilbo

“شما نگاه کنید که در آن ما با نیروهای رد پای بسیار متفاوت است. ما را به 8,000 در افغانستان را به 4000 نفر در عراق ما را به صفر در سوریه است. آن را بسیار متفاوت معامله بسیار متفاوت از مردم فکر می کردند.

“این بدان معنی نیست که ما نمی خواهد مبارزه با آن اگر ما به اما ما صرف $8 تریلیون دلار در یکی از بدترین تصمیمات تا کنون ساخته شده برای رفتن به خاورمیانه و احتمالا بدترین تصمیم در تاریخ کشور ما از رفتن به میانه. میلیون ها نفر از مردم کشته شدند در هر دو طرف” او گفت:.

“ما جنگیدند و آن را به عنوان یک نیروی پلیس. ما مثل پلیس های ترافیک. ما نمی توانیم به مبارزه با جنگ راه شما مبارزه با جنگ را به نفع خود. من رای که به عنوان بدترین تصمیم در تاریخ کشور ما است.”

این اظهارات به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه انتقاد از بوش همکار جمهوری خواه برای حمایت او در طول اخیر ریاست جمهوری استیضاح.

President George W Bush holds a turkey platter for US troops at Baghdad International Airport, for Thanksgiving dinner in 2003. Picture: Pablo Martinez Monsivais
media_cameraرئیس جمهور جورج بوش دارای یک صفحه گرامافون ترکیه برای نیروهای نظامی آمریکا در فرودگاه بین المللی بغداد برای شام شکرگزاری در سال 2003. عکس: پابلو مارتینز Monsivais
US President George W Bush greets troops at Al-Asad Airbase in Anbar province, Iraq, 2007.
media_cameraما رئیس جمهور جورج بوش استقبال از افغانستان, Al-Asad هوایی در استان انبار عراق, 2007.

مغلوب ساختن پیشی جستن 73 گفت: میراث او خواهد بود به احتمال زیاد بی سابقه 252 فدرال قضات او نامزد دریافت جایزه به عنوان به خوبی به عنوان دو دادگاه عالی قضات بازسازی ما نظام عدالت در تصویر خود را.

“ما بسیاری از قضات انتظار تایید شود. این یک وضعیت منحصر به فرد. شما می دانید برخی از افراد فقط یک تعداد قضات,” او گفت:.

“من میراث من فکر می کنم این خواهد بود که من یک رئیس جمهور بزرگ. این چیزی است که من می خواهم آن را به. که من یک رئیس جمهور بزرگ من در زمان مراقبت از مردم محافظت کنند.”

تهمت که می خواهد یک 2 تریلیون دلار زیرساخت های بسته بندی در آینده coronavirus بسته تاسف واقع آن را سخت به صندوق ساده رفع به جاده ها و بزرگراه ها و پل ها در ایالات متحده است.

“اگر شما می خواهید به رفع یک پنجره در یک مدرسه و یا اگر شما می خواهید به رفع یک حفره یا یک بزرگراه آن را مانند یک معامله بزرگ را به پول دریافت کنید. این غم انگیز است.”

این داستان در اصل منتشر شد نیویورک پست و با اجازه چاپ

در اصل منتشر مغلوب ساختن پیشی جستن ‘مانع جنگ آمریکا با کره شمالی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im