مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او تصمیم گیری در کاهش دستورالعمل نمی فرمانداران

توسط ZEKE میلر و جیل COLVIN

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه اظهار داشت که او تصمیم گیرنده نهایی برای تعیین چگونگی و زمانی که به استراحت ملت های اجتماعی فاصله دستورالعمل به عنوان او رشد می کند مضطرب به بازگشایی coronavirus زده کشور را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

فرمانداران و رهبران محلی که باید برقرار محدودیت های اجباری که باید به زور از قانون ابراز نگرانی کرده اند که مغلوب ساختن پیشی جستن طرح برای بازگرداندن حالت عادی هزینه زندگی و تمدید مدت از وقوع.

تحت قانون اساسی بهداشت عمومی و ایمنی در درجه اول دامنه دولت و مقامات محلی و مشخص نیست چه اگر هر گونه مقامات تهمت می تواند با استفاده از ابطال تصمیم گیری کنند. هنوز هم تهمت قرار دادند به بازگشایی اقتصاد است که کاهش یافت به عنوان کسب و کار باید توقیف ترک میلیون ها نفر از مردم از کار و تلاش برای به دست آوردن کالاهای اساسی.

با توجه به توییتر در دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برخی هستند “گفت که این فرمانداران تصمیم به باز کردن متحده نیست که رئیس جمهور ایالات متحده و دولت فدرال است. اجازه دهید آن را به طور کامل درک که این نادرست است…این تصمیم رئیس جمهور و برای بسیاری از دلایل خوب است.”

او افزود: “با این حال گفت: دولت و من در حال همکاری نزدیک با استانداران و این را ادامه خواهد داد. تصمیم من در رابطه با فرمانداران و ورودی از دیگران ساخته خواهد شد به زودی!”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته در جای خود قرار داده در سراسر کشور توصیه هایی برای اکثر آمریکایی ها باقی می ماند خانه و دور از یکدیگر به منظور کند کردن گسترش ویروس. اما دستورالعمل های برنامه ریزی شده به پایان می رسد در پایان ماه باید کمی زور — بر خلاف اقدامات فرمانداران و رهبران محلی که حمل جریمه و یا سایر مجازات های دیگر و در برخی از حوزه های قضایی گسترش به اوایل تابستان است.

تهمت و ادعا می کنند که او می تواند نیروی فرمانداران به بازگشایی کشورهای خود را می آید پس از هفته را صرف این استدلال که او باور نمی کند او باید فشار متحده است که تا به حال تحمیل اقامت در خانه محدودیت به انجام این کار. او اشاره کرد اعتقاد خود را در محلی کنترل دولت است.

برخی از ایالت ها مانند اوهایو و واشنگتن گرفته اند بسیار سختگیرانه تر حمالت بر بستن از کاخ سفید در ابتدا پیشنهاد شده است. دیگران مانند فلوریدا صبر و مقاومت دقیقترین سفارشات. دولت و مقامات محلی در حال قدرت برای ایجاد تماس تلفنی در مورد زمانی که به سهولت هر چند تهمت می تواند تاثیر خود را به خرس.

بحث از راه اندازی مجدد سیستم اقتصاد کشور آمده است به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است bristled در انتقاد که محدودیت های اجتماعی با هدف توقف گسترش coronavirus می تواند زندگی را نجات داد اگر آنها می شده است آغاز شده و در اوایل — و هنگامی که آنها کاسته جدید موارد خاص به وجود می آیند.

دیدگاه توسط ملت بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci, به خصوص به نظر می رسید به رسم رئیس جمهور ire.

وقتی پرسیده شد که یکشنبه در سی ان ان اگر زودتر اقدام اجتماعی فاصله و “ماندن در خانه” سیاست می تواند به نجات زندگی Fauci پاسخ در قسمت: “این بسیار دشوار است برای رفتن به عقب و می گویند که. منظورم این بدیهی است که شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد. بدیهی است که هیچ کس در حال رفتن به انکار آن. اما آنچه می رود به این نوع از تصمیم گیری های پیچیده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلان مجدد یک صدای جیر جیر که اشاره Fauci نظرات و که گفت: “زمان برای #FireFauci.” مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره با اشاره به تصمیم خود در اواخر ماه ژانویه به محدود کردن سفر از چین, نوشته,, “ببخشید خبر جعلی آن همه بر روی نوار. من ممنوع چین قبل از مردم صحبت کرد.”

یک مقام ارشد دولت گفت: تهمت بود نه با توجه به شلیک Fauci اما صرفا در واکنش به آنچه که او تصور می شود از نقد رهبری است. رسمی صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی بحث.

Fauci, 79, حرفه ای, رسمی, پدید آمده است یکی از قابل تشخیص ترین و مورد اعتماد چهره دولت فدرال پاسخ.

در همین حال مقامات فدرال مشغول به کار بودند در حال گسترش و در دسترس بودن تست — که می تواند نشان دهد که آیا کسی که دارای ویروس و یا آنتی بادی نشان می دهد آنها به بهبود است و ممکن است ایمنی به عنوان یک گام ضروری در جهت کاهش اجتماعی فاصله دستورالعمل.

در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه با فرمانداران, معاون رئیس جمهور, مایک پنس و دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی نگرانی در مورد بکر تست ظرفیت تشویق بیمارستان و آزمایشگاه و امکانات به منظور هماهنگی برای بهبود بهره وری از تست.

Birx گفت که بر روی یک پلت فرم ارائه دهندگان تا به حال لوازم برای اجرای 3 میلیون آزمون در طول دو هفته گذشته اما تنها اجرا 200,000.

پنس همچنین گفت: یک اطلاعیه خواهد بود ساخته شده در اواخر این هفته در انتظار تایید برای آنتی بادی آزمایش برای تعیین با دقت که در حال حاضر در معرض شده و بهبود از ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده است به پرده نیروی کار از دولت و مقامات محلی کسب و کار مدیران اقتصاددانان و مقامات بهداشت یکشنبه به عنوان او به بررسی نحوه بازگشایی, کسب و کار بدون جرقه تجدید شیوع.

Fauci گفته بود اقتصاد در بخش هایی از این کشور می تواند یک “نورد هنگام ورود دوباره” در اوایل ماه آینده ارائه شده مقامات بهداشتی می تواند به سرعت شناسایی و منزوی کردن افرادی که به ناچار آلوده شود. اما او گفت که او “نمی تواند تضمین نماید” که آن را امن برای آمریکایی ها به رای دادن در فرد در روز انتخابات نوامبر. 3.

Fauci هشدار داد که هر زمان که محدودیت سهولت “ما می دانیم که وجود خواهد داشت افرادی که آلوده شدن. منظورم این است که فقط واقعیت است. “

“همیشه این احتمال وجود دارد که ما را به آینده سقوط و آغاز زود هنگام فصل زمستان که ما می توانید ببینید ارتجاعی,” او گفت:.

نویسندگان AP, Mark Sherman, Alan Suderman و Darlene Superville کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de