مغلوب ساختن پیشی جستن طبع مقامات قبر ارزیابی با خوش بینی

32 دقیقه پیش

واشنگتن — ایالات متحده جراح عمومی گفت: آمریکایی ها باید بریس برای سطوح تراژدی یادآور سپتامبر. 11 حملات و بمباران پرل هاربر در حالی که ملت های عفونی بیماری ارشد هشدار داد که کروناویروس جدید ممکن است هرگز به طور کامل ریشه کن از جهان است.

کسانی که برخی از تلخ ترین ارزیابی و در عین حال برای آینده و فراتر از آن. اما چند ساعت بعد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس سعی کنید بیشتر خوش تن نشان می دهد که سخت در هفته پیش رو می تواند به معنای شروع به نوبه خود گوشه ای.

“ما در حال شروع به دیدن نور در انتهای تونل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در شب کاخ سفید جلسه. پنس افزود: “ما در حال شروع به دیدن glimmers پیشرفت است.”

رئیس جمهور همچنین اصرار داشت که هر دو ارزیابی از دولت او — آنها آمد و در عرض 12 ساعت از هر یک از دیگر — نبود نمایندگی در مورد چهره و یا حتی “است که متفاوت است.”

“من فکر می کنم همه ما می دانیم که ما باید برای رسیدن به یک نقطه خاص و که نقطه است برای رفتن به یک وحشتناک نقطه نظر مرگ — اما آن را نیز یک نقطه که در آن همه چیز در حال رفتن به شروع به تغییر” نسبت ناروا گفت. “ما در حال گرفتن بسیار نزدیک به سطح است که در حال حاضر است.”

رئیس جمهور افزود که او فکر می کردم دو هفته آینده “در حال رفتن به بسیار دشوار است. در همان زمان ما را در درک آنچه که آنها را نمایندگی کند و چه آن زمان نشان دهنده و امیدوارم ما می توانیم بیش از این با.”

هنوز برگ برنده خود در جلسه نیز زده لحن غم انگیز در زمان. رئیس جمهور ارائه شده برخی از گسترده ترین دیدگاه به تاریخ به خانواده های کشته شدگان توسط ویروس, اصرار ملت به دعا برای آنها و “از خدا بخواهید به راحتی آنها را در خود ساعت از غم و اندوه است.”

“با ایمان خانواده های ما و روح ما مردم و لطف خدا ما ما تحمل” رئیس جمهور گفت:. “ما غلبه خواهد کرد.”

در اوایل یکشنبه جراح عمومی جروم Adams با سی ان ان گفت: “این رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده.”

“این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه تنها آن را نمی توان ترجمه” گفت: Adams, ملت را بالا دکتر. “این رفتن به اتفاق می افتد در سراسر کشور است. و من می خواهم به درک که.”

تعداد افراد آلوده در ایالات متحده بیش از 300000 با مرگ و میر بالا رفتن گذشته 9,000. حدود 4,200 از کسانی که مرگ و میر در ایالت نیویورک اما با روشنایی ضعیف تابیدن از امید وجود آمد و در روز یکشنبه هنگامی که به لیبریا اندرو کومو گفت: دولت خود را ثبت یک شیب در مرگ و میر بیش از یک دوره 24 ساعته. هنوز لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: دولت ممکن است اجرا از هواکش پایان همین هفته.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیشنهاد حزب خود را نامزد ریاست جمهوری کنوانسیون در حال حاضر تحت فشار قرار دادند از ماه جولای به ماه اوت به دلیل شیوع ممکن است مجبور به حرکت می کند به طور کامل آنلاین برای جلوگیری از بسته بندی هزاران نفر از مردم به عرصه در میلواکی است.

بایدن همه اما مسجل خود را از نامزدی ریاست جمهوری برگزار شد و یک آنلاین تاون هال از خانه اش در ایالت دلاور در همان زمان تهمت بود خطاب به خبرنگاران گفت. تن او به مراتب کمتر از مقابله تهمت که در برخورد با خبرنگاران و انتقاد دموکرات فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر به عنوان خواهان و شکایت در حالی که داشتن “انجام نشده است.”

بایدن به دنبال خواهد نشاط بخشی و تقریبا grandfatherly گرفتن سوالات از کودکان با همسر خود. اما او همچنین گفت: رئیس جمهور “بوده است افتضاح آهسته” به استفاده از قدرت خود برای وادار کردن شرکت های خصوصی به تجهیزات حفاظتی برای پزشکان و پرستاران و اضافه کرد که “ما باید خیلی بیشتر تهاجمی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن عصبانیت منحرف سوال در مورد سرعت آهسته از دولت فدرال پاسخ به همه گیر ستایش مقامات فدرال و او هم در هفته های اخیر به هماهنگی توزیع سخت به پیدا کردن منابع.

“مردم است که شما به دنبال در FEMA نظامی آنچه را که آنها انجام داده ام یک معجزه است” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “آنچه را که آنها انجام داده ام یک معجزه است در گرفتن تمام این مسائل. آنچه را که آنها انجام داده اند به صورت متحده باور نکردنی است.”

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

همچنین یکشنبه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: تلفات در هفته آینده است که “رفتن به تکان دهنده برای برخی از, اما این چیزی است که اتفاق می افتد قبل از اینکه آن را دور می زنند تا فقط دست و پنجه نرم کردن.”

Fauci گفت: این ویروس احتمالا نمی تواند به طور کامل از بین برود این است که مگر جهان می شود آن را تحت کنترل آن را “فرض کنیم یک فصلی طبیعت است.”

“ما نیاز به آماده می شود که پس از آن بعید است که خواهد شد به طور کامل ریشه کن شده از این سیاره که به عنوان ما به فصل آینده ما ممکن است آغاز یک تجدید حیات” Fauci گفت. “به همین دلیل ما در حال هل دادن در ما آمادگی بسیار بهتر از آن بود.”

وزارت دفاع منتشر شد, شرایط جدید که همه افراد در آن ملک “را پارچه پوشش صورت زمانی که آنها نمی تواند حفظ شش پا از فاصله اجتماعی در اماکن عمومی یا مراکز کار.” که در انطباق با دستورالعمل های فدرال که آمریکایی ها با استفاده از پوشش صورت که جسارت کردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود قبلا که او انتخاب نه به پوشیدن ماسک صورت و تمسخر در این ایده با استفاده از یک در حالی که پاسخ دادن به سوالات به عنوان او برگزار شد اخبار جلسات مانند یکشنبه شب.

“من می پوشند, یک,” او گفت:, اما تنها “اگر من فکر کردم آن مهم بود.”

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار | سیاست, انتخابات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im