مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به قطع فدرال کمک اگر مدارس نمی بازگشایی

توسط COLLIN BINKLEY

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تهدید به خودداری از بودجه فدرال اگر مدارس آمریکا نمی بازگشایی در پاییز با وجود coronavirus و او به شدت انتقاد کرد در مقامات بهداشت فدرال بیش از بازگشایی دستورالعمل که از او شکایت ها غیر عملی و گران است.

به عنوان برگ برنده خود را افزایش فشار بر دولت های محلی و مقامات شهر نیویورک اعلام کرد که بسیاری از دانش آموزان خود را به کلاس های درس فقط دو یا سه روز در هفته و یادگیری آنلاین در میان است. “اکثر مدارس قادر خواهد بود به تمام بچه های خود را در مدرسه در همان زمان گفت:” شهردار, بیل د Blasio.

با توجه به توییتر قبل از نیویورک اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال کرد که کشورها از جمله آلمان و دانمارک و نروژ بازگشایی مدارس “با هیچ مشکلی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صادر شده خود را تهدید به خودداری از بودجه مدارس که نمی بازگشایی در حالی که تکرار سیاسی ادعا می کنند که دموکرات ها می خواهند به نگه داشتن مدارس بسته برای انتخابات سال دلایل و نه به خاطر هر گونه خطرات مرتبط با کوروناویروس.

“این Dems فکر می کنم این امر می تواند برای آنها بد سیاسی اگر ایالات متحده مدارس باز قبل از انتخابات ماه نوامبر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “اما مهم است که برای کودکان و خانواده ها است. ممکن است به قطع بودجه اگر باز نمی شود!”

او نگفت چه کمک های مالی او را بکشد اما معاون رئیس جمهور مایک پنس بعد پیشنهاد کرد که در آینده COVID-19 امداد صورتحساب می تواند به بازگشایی مدارس.

“همانطور که ما با کنگره در آینده دور از حمایت های دولتی ما در حال رفتن به دنبال راه هایی برای به کشورهای انگیزه قوی و تشویق به بچه ها در مدرسه” پنس گفت: در coronavirus نیروی کار جلسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار جلب واکنش شدید از برخی از فرمانداران که گفت او هیچ اختیاری در مدارس’ سقوط برنامه. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو یک دموکرات گفت: مسئولان دوباره باز خواهد شد هنگامی که آن را امن برای انجام این کار.

“مدرسه reopenings دولت تصمیم, دوره,” او گفت: در یک کنفرانس خبری. “این قانون و این روشی است که ما می رویم به ادامه. آن را به رئیس جمهور ایالات متحده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته تهدید خود را یک روز پس از راه اندازی تمام تلاش و فشار دولت و مقامات محلی برای بازگشایی این کشور در مدارس و دانشگاه های این سقوط. در رویداد روز شنبه, بهداشت و آموزش و پرورش مقامات استدلال می کرد که نگه داشتن دانش آموزان برای ترم پاییز را مطرح بیشتر خطرات بهداشتی از هر گره به کوروناویروس.

در میان کسانی که فشار برای کاهش بازگشایی شد رئیس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. اما مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه شکایت آژانس مدرسه باز شد دستورالعمل “بسیار دشوار و گران قیمت.”

“در حالی که آنها می خواهند آنها را باز آنها درخواست مدارس به انجام این کار بسیار غیر عملی همه چیز. من خواهد بود در ملاقات با آنها!!!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

CDC مدیر دکتر رابرت Redfield تأکید کرده است که آژانس دستورالعمل تنها توصیه

“من می خواهم به آن را بسیار روشن است که چیست و نه قصد CDC دستورالعمل است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک منطق برای حفظ مدارس بسته شده,” او گفت: در روز چهارشنبه coronavirus نیروی کار مطبوعاتی که برگزار شد در وزارت آموزش و پرورش.

CDC راهنمایی توصیه می کند که دانش آموزان و معلمان پوشیدن ماسک هر زمان که امکان پذیر است, پخش میز تلو تلو خوردن برنامه خوردن وعده های غذایی در کلاس های درس به جای کافه تریا و اضافه کردن موانع فیزیکی بین سینک حمام.

مغلوب ساختن پیشی جستن روشن نیست که کدام یک از دستورالعمل های او مخالف است. پنس گفت: تجدید نظر در دستورالعمل خواهد بود که از مدت کوتاهی است اما هر دو او و Redfield sidestepped سوال در مورد اینکه آیا آنها در حال تجدید نظر به آدرس مغلوب ساختن پیشی جستن و نگرانی است.

در این جلسه و یک روز پیش از آن در تماس با این کشور فرمانداران وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت: هر چیز کمتر از کامل بازگشایی خواهد بود یک شکست برای دانش آموزان و مالیات دهندگان. اما برخی از این کشور بزرگترین مناطق طرح را به تعداد محدودی از دانشجویان تنها برای چند روز در هفته و گفت این امر می تواند ناامن برای همه برای بازگشت در یک بار.

او با نام بردن از ویرجینیا مدارس عمومی کانتی فیرفکس که در حال درخواست از خانواده ها برای تصمیم گیری بین به طور کامل آموزش از راه دور و یا دو روز در هفته در مدرسه

“انتخاب دو روز در هفته در کلاس درس است نه یک انتخاب در همه” DeVos گفت: با توجه به صوتی از تماس با فرمانداران به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

در اعلام شهر نیویورک برنامه ریزی برای فرد آموزش دو یا سه روز در هفته د Blasio گفت: مدارس نمی تواند جای همه دانش آموزان خود را در هر زمان در حالی که حفظ اجتماعی فاصله. این شهر سیستم مدارس دولتی با 1.1 میلیون دانش آموز است و تا کنون این کشور بزرگترین.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید به رویداد روز سه شنبه “ما بسیار رفتن به تحت فشار قرار دادن فرمانداران و هر کس دیگری برای باز کردن مدارس است.” او گفت که پدر و مادر و کودکان می خواهند مدارس برای بازگشایی و “از آن زمان به آن را انجام دهد.”

اما رئیس جمهور این کشور بزرگترین آموزش و پرورش گفت: اتحادیه تهمت بود بیشتر علاقه مند به نمره امتیاز برای انتخابات ماه نوامبر نسبت به نگه داشتن دانش آموزان امن است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن ثابت کرده است که ناتوان از فهم است که مردم در حال مرگ هستند — که بیش از 130,000 آمریکایی که در حال حاضر مرده” گفت: لیلی Eskelsen گارسیا رئیس ملی انجمن آموزش و پرورش. “مربیان می خواهند چیزی بیش از به پشت در کلاس های درس و در محیط های دانشگاهی با دانشجویان ما, اما ما باید آن را در راه است که نگه می دارد در دانش آموزان, مربیان و جوامع امن است.”

آکادمی اطفال آمریکا به تازگی با صدور دستورالعمل نشان می دهد که مدارس هدف برای شروع سال تحصیلی با دانش آموزان “حضور فیزیکی در مدرسه است.” نگه داشتن دانش آموزان در خانه می تواند منجر به انزوای اجتماعی این سازمان گفت و جلوگیری از مدارس از شناسایی يادگيری فضايی سوء استفاده افسردگی و دیگر مسائل.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان آلن Suderman در ریچموند, ویرجینیا, Carla جانسون در واشنگتن و مارینا Villenueve در آلبانی نیویورک, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im