مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت اتاق می افزاید: آمازون به “بازارهای بدنام” لیست

واشنگتن — ایالات متحده آمریکا برای اولین بار اضافه شده پنج تن از آمازون در خارج از کشور عملیات به لیست خود را از “بازارهای بدنام” که در آن سرقت مغازه به فروش می رسد. E-commerce غول را رد کرد و این حرکت به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را “خصومت شخصی” در برابر آن.

دفتر نماینده تجاری ایالات متحده در روز چهارشنبه اضافه شده Amazon.com Inc. دامنه در کانادا, فرانسه, آلمان, هند و انگلستان به آن سالانه لیست سیاه.

USTR ذکر شده شکایت از ایالات متحده کسب و کار است که مصرف کنندگان به راحتی نمی تواند بگوید که فروش اقلام در آمازون سیستم عامل و تجارت الکترونیکی شرکت روش برای از بین بردن کالاهای تقلبی “می تواند طولانی و غم انگیز است.”

آمازون از کار اخراج شدند با یک بیانیه گفت: “ما به شدت مخالف با خصوصیات آمازون در این USTR گزارش. این کاملا سیاسی عمل است مثال دیگری از دولت با استفاده از دولت ایالات متحده برای پیشبرد یک انتقام گیری شخصی در برابر آمازون است.”

سیاتل-بر اساس شرکت گفت: از آن گرفته تهاجمی گام به مبارزه با جعل و به دامپزشک فروشندگان. این شرکت اعلام کرد که در سال گذشته آن را وجین کردن 2.5 میلیون بالقوه بد بازیگران قبل از آنها می تواند شروع به فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im