توسط جیل COLVIN, ZEKE میلر و جاناتان LEMIRE

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راه انداخته خشم خود را در برابر کسانی که سعی در حذف او را از دفتر خود در نماز صبحانه پنج شنبه یک روز پس از تبرئه توسط سنا در استیضاح محاکمه.

صحبت کردن از یک مرحله که در آن او با رهبران کنگره از جمله دموکرات مجلس نانسی پلوسی که منجر به استیضاح اتهام علیه او تهمت شکسته معمول روکش از bipartisanship ملی نماز و صبحانه در واشنگتن است.

“همه می دانند که من و خانواده ما بزرگ کشور و رئیس جمهور شما قرار داده شده است از طریق یک مصیبت وحشتناک توسط برخی بسیار نادرست و فاسد مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این رویداد سالانه است. خود پخش از نارضایتی آمد ساعت قبل از او به ارائه یک پاسخ کامل به این استیضاح رای در کاخ سفید s urrounded توسط هواداران.

“آنها انجام داده اند همه چیز ممکن است برای از بین بردن ما و با انجام این کار بسیار بد صدمه دیده است ملت ما” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که پیروزمندانه برگزار شد تا نسخه هایی از دو روزنامه با بنر “تبرئه” عناوین به عنوان او در زمان مرحله.

سخنان خود w ere به خصوص نامطلوب و شلاق زدن القا آینده پس از یک سری از کتاب مقدس-به نقل از سخنرانی از جمله سخنرانی توسط آرتور بروکس, یک استاد دانشگاه هاروارد و رئیس جمهور محافظه کار اتاق فکر بود که bemoane d یک “بحران تحقیر و قطبش” در کشور و خواست کسانی که جمع شده بودند به “دشمنان خود را دوست دارم.”

“من نمی دانم اگر من با شما موافقم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به عنوان میکروفون گرفت و سپس او اقدام به نشان دادن آن است.

“من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است,” او گفت: در اشاره آشکار به ایالت یوتا رامنی دیرین تهمت منتقد که ذکر ایمان خود را در تبدیل شدن به تنها جمهوری خواه به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف.

“نه من مانند افرادی که می گویند “من برای شما دعا می کنم’ هنگامی که شما می دانید که طوری نیست,” او گفت: در یک مرجع به پلوسی که ارائه کرده است که پیام برای رئیس جمهور زمانی که دو رهبر باید sparred publicly.

مجلس را تکان داد سر خود را در نقاط مختلف در طول تهمت اظهارات b ut به نظر نمی رسد برای ارتباط برقرار کردن با تهمت شخصا. زودتر او تا به حال ارائه شده دعا برای فقرا و مورد آزار و اذیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات یک نشانه روشن است که پس از استیضاح تهمت و جسارت هرگز مانند قبل از او به عنوان بشکه پیش رو در انتخاب مجدد مبارزه با ایالات حزب جمهوریخواه پشت سر او.

سناتور جمهوریخواه رای داده اند تا حد زیادی در قدم اهسته به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه با تکیه بر بسیاری از دلایل برای نگه داشتن او در دفتر: او را به گناه اما رفتار خود نبود impeachable; خود جولای مکالمه تلفنی با رئیس جمهوری اوکراین بود “کامل تماس”; وجود دارد انتخابات در 10 ماه و آن را به رای دهندگان برای تعیین سرنوشت خود.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد یکی از مهم پیام را به منظور جلب از تبرئه: حتی در زمان حداکثر سیاسی خطر آن را حزب جمهوری خواه.

Trum p اجتناب بود صحبت از استیضاح در دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه شب ساعت olding زبان خود را تا زمانی که مجلس سنا به حال از بازیگران رسمی خود را تبرئه رای دادن.

روز بعد او در حال حاضر در حال حرکت به استفاده از استیضاح به عنوان یک 2020 پاره.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پس از رای گیری مجلس سنا که او را علامت خود را تبرئه با بیانیه ای به ملت در ظهر پنجشنبه به “بحث در مورد کشور ما پیروزی در استیضاح جعل!” رئیس جمهور supporte تومان شد دعوت به پیوستن به او در شرق اتاق رویداد.

پرسید که چه تهمت می گویند کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام گفت: Fox News Channel که او را به بحث در مورد “چگونه به طرز وحشیانه ای او تحت درمان قرار گرفت و شما می دانید که شاید مردم باید به پرداخت برای آن است.”

“مردم باید پاسخگو باشند. دموکرات ها باید پاسخگو باشند,” او گفت:. “مردم نیاز به درک آنچه دموکرات ها بود نادرست و آن را فاسد بود.”

رئیس جمهور و متحدان خود را hav الکترونیکی شده است و در پیروزی دامان شنبه پس از ارسال بی توییتهایی سوزن خود شاکیان و دموکرات ها و جشن.

در واقع شب استیضاح رای یکی از خوشگذرانی برای اعضای رئيس جمهور در دایره. در واشنگتن بسیاری از جمله تهمت انتساب, Donald Trump Jr, دوست دختر سابق رادیو فردا, میزبان, Kimberly Guilfoyle و رئیس جمهور سابق مدیر کمپین کوری Lewandowski, جمع آوری رئیس جمهور در هتل چند بلوک از کاخ سفید یکی از چند MAGA مناطق امن در این عمیقا دموکراتیک شهرستان.

خود رئيس جمهور باقی مانده در کاخ سفید کار می کرد اما این تلفن های تماس با چندین خواص به شادی کردن در مورد حکم به تلخی شکایت رامنی و به وعده ای که ظهر پنج شنبه در بیانیه ای نمی خواهم به از دست رفته با توجه به یک فرد آشنا با تماس اما مجاز به صحبت علنی در مورد بحث خصوصی.

تی وی در کاخ سفید و مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان نیز در نوردید بیش از ادامه هرج و مرج در آیووا که در آن دموکرات ها برای اولین بار در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی مسابقه پرتاب شد به بی نظمی توسط یک جدول بندی بدبختی با هیچ مقام رسمی برنده اعلام سه روز پس از قفقاز. تی شرت کلاه محروم هر نامزد از پیروزی روشن و اجازه تهمت به رنگ دموکرات ها به عنوان بی کفایت.

مغلوب ساختن پیشی جستن شکننده رابطه با ایران ایجاد شده است و سازگار با موضوع ریاست جمهوری خود و او بارها و بارها با قرار دادن این مقادیر به آزمون. اما در حال حاضر سرنوشت خود را گره خورده به عنوان قبل از هرگز.

گرفتن نشانه خود را از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل با آنها مغلوب ساختن پیشی جستن یک احترام اگر نه به خصوص نزدیک, رابطه اوباما و سقوط در خط به بلوک جدید شهود و اسناد و مدارک در دادگاه. رای گیری نهایی جمعه بود هیچ تفاوتی ندارد: تنها رامنی دیرین تهمت منتقد رای برای حذف.

رامنی به نظر می رسید به پیش بینی مجازات گفتن فاکس نیوز “من به اندازه کافی گسترده شانه به تحمل عواقب.”

___

دنبال Colvin در توییتر در https://twitter.com/colvinj, Lemire در http://twitter.com/@JonLemire و میلر در http://twitter.com/@zekejmiller

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de