مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار متحده را در نظر بگیرید باز شدن مدارس قبل از تابستان

توسط COLLIN BINKLEY

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید متحده باید “به طور جدی” خود را بازگشایی مدارس عمومی قبل از پایان سال تحصیلی حتی اگر ده ها تن در حال حاضر گفت: این امر می تواند نا امن برای دانش آموزان به بازگشت تا تابستان یا پاییز.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده نظر دوشنبه در یک تماس با فرمانداران بحث در مورد نحوه بازگشایی اقتصاد خود را در میان موضوعات دیگر.

“برخی از شما ممکن است شروع به فکر کردن در مورد مدرسه دهانه چرا که بسیاری از مردم مایل به مدرسه دهانه. این یک موضوع بزرگ, کودکان خردسال انجام داده اند بسیار خوبی در این فاجعه است که ما همه را از طریق رفته,” او گفت:. در حالی که پرداختن به معاون رئیس جمهور مایک پنس تهمت اضافه شده است که آن چیزی است که “آنها می توانند به طور جدی در نظر بگیرید و شاید در جریان است.”

هیچ یک از استانداران در تماس در پاسخ به این پیشنهاد با توجه به ضبط به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده و از نظر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مشغول به کار برای نهایی کردن دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد است. برای مدارس که شامل قرار دادن دانشجويان میز 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا سرو غذا در کلاس درس به جای کافه تریا و بسته شدن زمین بازی.

بازگشایی مدارس در نظر گرفته شده است کلید برای گرفتن اقتصاد در حال حرکت دوباره. بدون یک مکان امن برای کودکان بسیاری از والدین را مشکل بازگشت به کار.

اما برخی از مقامات آموزش و پرورش می گویند باز شدن مدارس به سرعت به ارمغان بیاورد عمده ریسک و پاداش کمی به خصوص پس از پایان سال تحصیلی نزدیک است.

“آنها به بازگشایی دو هفته ؟ سه هفته است ؟ ” گفت: Daniel Domenech مدیر اجرایی انجمن آمریکایی مدیران مدرسه “آن را درست انجام دهید. به خصوص زمانی که ما مربوط به ایمنی و رفاه دانش آموزان ما.”

در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز شنبه تهمت اذعان کرد که با وجود زمان کمی به سمت چپ در سال تحصیلی حتی به عنوان او گفت: بسیاری از کشورهای در حال فکر کردن در مورد گرفتن بچه ها را به کلاس درس.

“من فکر می کنم شما خواهید دید بسیاری از مدارس باز کردن حتی اگر آن را برای یک دوره بسیار کوتاه از زمان,” او گفت:. “در شرایط از آنچه که این باطل ویروس می رود پس از, جوان به نظر می رسد مردم به خوبی انجام دهد. افراد جوان به نظر می رسد به خوبی انجام دهد بنابراین من می دانم که وجود دارد برخی از فرمانداران که لزوما آماده برای باز کردن متحده, اما آنها ممکن است آماده برای باز کردن سیستم مدرسه.”

مدارس سراسر کشور بسته شده اند در طول coronavirus همه گیر و ده ها تن از کشورهای دستور داده اند که خود را به مدارس بسته باقی می ماند از طریق بقیه از این سال تحصیلی. تنها چند باید علنا قبلا مورد بحث دهانه از جمله مونتانا که می گوید: مدارس می توانند رزومه کلاس درس در مارس 7.

در بسیاری از ولسوالی ها گفته اند این هنوز مشخص نیست که آیا دانش آموزان خواهد بود قادر به بازگشت به کلاس های بعدی قرار می گیرند. و حتی اگر آنها بسیاری از در حال برنامه ریزی برای اجتماعی فاصله اقدامات است که می تواند به مدرسه نگاه کاملا متفاوت از گذشته است.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: در سی ان ان که آن را “راه خیلی زود” به بازگشایی شهرستان خود را در مدارس و اضافه کرد که “شما نمی توانید مقدار زیادی از اعتبار برای حرکت بیش از حد به سرعت به بازگشایی شده است.”

پاسخ به تهمت نظرات یکی از بزرگترین کشور اتحادیه های معلمان گفت: هنوز کارهای زیادی باید انجام شود قبل از اینکه مدارس باز می توانید با خیال راحت. این فدراسیون معلمان آمریکا گفت: باید برای بهتر تست و ردیابی برای ویروس ها و مدارس باید دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی.

“این خوب است رئیس جمهور می داند که بازگشایی جامعه و اقتصاد بستگی با موفقیت و با خیال راحت بازگشایی مدارس گفت: Randi واینگارتن اتحادیه رئیس جمهور. “اما سوال نباید که آیا ما باز مدارس, اما چگونه ما آن را انجام دهد با خیال راحت. COVID-19 یک ویروس وحشتناک است که در حال حاضر گرفته شده بیش از حد بسیاری زندگی می کند و در صورت عدم وجود یک واکسن وجود ندارد گرز سحر و جادو و یا اکسیر سحر و جادو به عنوان رئیس جمهور می خواهم که ما را بر این باورند.”

اگر بازگشایی مدارس بیش از حد به سرعت و در نهایت گسترش coronavirus مدارس برگزار می شود از نظر قانونی مسئول گفت: Francisco Negrón رئیس امور حقوقی ملی انجمن ها انجمن. و در حالی که coronavirus موارد خفیف بوده اند در میان کودکان آمریکا بسیاری از مدارس دانش آموزان با شرایط پزشکی که می تواند آنها را آسیب پذیر کرد.

“مهمترین نگرانی برای مدارس در حال رفتن به ایمنی دانش آموزان و ایمنی کارکنان خود را” Negrón گفت.

در CDC پیش نویس دستورالعمل برای مدارس آژانس پیشنهاد سه فاز روند بازگشایی مدارس در جوامع با “سطح پایین COVID-19 گسترش و کسانی که با اعتماد به نفس است که بروز عفونت است واقعا کم است.”

راهنمایی مدارس را تشویق می کند برای ایجاد جداسازی مناطق برای دانش آموزان که دچار علائم. و اگر کسی با COVID-19 یافت شده در ساختمان آن توصیه مدارس تعطیل برای یک یا دو روز برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن.

دومنک از مدیران مدرسه ارتباط گفت: این دستورالعمل مطرح لجستیکی قابل توجهی از موانع. تلاش برای نگه داشتن دانش آموزان جوان 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا می تواند به اثبات می شود غیر ممکن است, او گفت:, و بسیاری از مدارس بسیاری از دانش آموزان آنها را نقض می کنند پیشنهاد محدودیت در اجتماعات بزرگ.

هنوز مدارس به دنبال راه هایی برای محدود کردن تعاملات و ارتباطات به عنوان آنها بازگشایی از جمله برنامه ای را به تنها بخشی از دانش آموزان در یک بار. مدارس ممکن است نیمی از دانش آموزان در صبح برای مثال و چرخش در نیم دیگر را برای بعد از ظهر. در حالی که آنها در خانه دانش آموزان می تواند در حفظ و در نظر گرفتن کلاس های آنلاین دومنک گفت.

“هر کس می خواهد به بچه ها بازگشت,” او گفت:. “ما درک می کنیم که این تاثیر در اقتصاد است. شما باید کار پدر و مادر است و آنها باید کودکان خود را به امن و در یک محیط مدرسه به طوری که آنها می توانید به بازگشت به کار. دیر یا زود مدارس را مجبور به بازگشایی شده است. سوال این است که چگونه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net