مغلوب ساختن پیشی جستن دستمزد جنگ در ورزش جهان

اگر دو ورزش در امریکا که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن احساس می کند مانند او توازن قدرت آن را نسکار و NFL.

آمریکا فوتبال و سهام ماشین مسابقات بسیار محبوب در بخش هایی از کشور که در آن تهمت برخوردار پشتیبانی به طوری که او تا به حال هیچ افکار دوم در مورد wading را به تفرقه مکالمات اتفاق می افتد در هر دو کد در حال حاضر.

اولین نسکار است که هنوز از وضعیتی وخیم از جنجال های اخیر که ورزش را فقط سیاه و راننده بابا والاس در بر داشت طناب دار حلق آویز در گاراژ خود را در غرفه های پیش از مسابقه.

درب گاراژ کشش طناب از مد افتاده مثل یک طناب دار به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک نماد lynchings در آمریکای جنوبی — موجب خشم زمانی که آن را کشف شد در طول یک دوره در سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس و نژادپرستی.

اف بی آی مورد بررسی قرار گرفته و در آن یافت نمی شده اند به یک جنایت نفرت — طناب حلق آویز شده بود در غرفه ماه قبل از ژوئن 23 مسابقه در Talladege Superspeedway در آلاباما — اما نه قبل از ده ها تن از والاس رانندگان پیوست و او را در راه رفتن از همبستگی تا آهنگ.

در حال حاضر تهمت می خواهد والاس به عذر خواهی به شرکت خود رانندگان است.

Bubba Wallace. (Photo by Chris Graythen/GETTY)
media_cameraبابا والاس. (عکس از کریس Graythen/گتی ایماژ)

“اتحاد بابا والاس عذر خواهی کرد به تمام کسانی که NASCAR drivers & مقامات که آمد به کمک او ایستاده بود کنار او بازی می کردند و حاضر به فدا کردن همه چیز برای او تنها برای پیدا کردن که همه چیز درست شد و دیگر جعل” او توییتی در روز سه شنبه. “که & Flag تصمیم باعث شده است که پایین ترین رتبه بندی تا کنون!”

طناب دار کشف شده بود در مدت کوتاهی پس از والاس بود با موفقیت مبارزه برای ممنوعیت پرواز جنجالی مؤتلفه پرچم در نسکار یک ورزش محبوب با محافظه کار آمریکایی است.

والاس در پاسخ با یک بیانیه به زودی پس از نوشتن: “همیشه در مقابله با نفرت در حال پرتاب شما با عشق! عشق نفرت بیش از هر روز. عشق به طور طبیعی باید به مردم آموزش داده می شود به نفرت. حتی زمانی که آن را نفرت از POTUS.”

او موفق به دریافت فوری حمایت از ستاره NBA LeBron James. “حق در اینجا بیش از حد با شما!!” جیمز پاسخ داد. “را به عنوان به خوبی به عنوان نسل بعدی که به دنبال در قدم به قدم! پادشاهان و ملکه است.”

Donald Trump with the Patriots. (Photo by Samuel Corum/Anadolu Agency/Getty Images)
media_cameraدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با میهن پرستان. (عکس توسط ساموئل کروم/Anadolu Agency/گتی ایماژ)

پس از آن آمد NFL, که در آن یک تصمیم ردسکینز واشنگتن برای راه اندازی یک “بررسی دقیق” از این تیم نام یک اصطلاح برای آمریکایی های بومی است که دیده می شود به عنوان لکه دار کردن — مسلط بحث است.

فشار از حامیان مالی از جمله نایک پپسی و فدرال اکسپرس دیده است حق رای دادن در نهایت پس از سالها دست و پنجه نرم مقاومت از صاحب دن اسنایدر.

مغلوب ساختن پیشی جستن را ؟

“آنها نام تیم ها از قدرت ضعف نیست اما در حال حاضر واشنگتن ردسکینز & Cleveland Indians دو افسانه فرانشیز ورزشی نگاه مانند آنها در حال رفتن به تغییر نام خود را به منظور لحاظ سیاسی درست است. سرخپوستان مانند الیزابت وارن باید بسیار عصبانی در حال حاضر!”

Washington Redskins holding hands as they stand and kneel in unison during the national anthem in 2017. Picture: Patrick Smith/AFP
media_cameraWashington Redskins دست در دست آنها ایستادگی و زانو زدن در صدا در هنگام پخش سرود ملی در سال 2017. تصویر: پاتریک اسمیت/AFP

بیس سرخپوستان کلیولند نیز زیر آتش آمده در طول سال بیش از نام تیم ها و آرم خود را به تصویر می کشد یک کاریکاتور از یک بومی آمریکایی است که به نام رئیس نبراسکا.

کلیولند مدیر تری Francona روز یکشنبه گفت که او به نفع این تیم تغییر نام مستعار خود را با توجه به BleacherReport.com.

— با AFP

در اصل منتشر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دستمزد جنگ در ورزش جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de