تهمت می پوشد ماسک برای اولین بار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

رئیس جمهور تهمت دیده می شد با پوشیدن یک ماسک برای اولین بار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در طول یک شنبه مراجعه به بیمارستان نظامی والتر رید.

مغلوب ساختن پیشی جستن در والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی به دیدار زخمی اعضای و متخصصان مراقبت های بهداشتی مراقبت از COVID-19 بيمار.

او به خبرنگاران گفت: او به عنوان ترک کاخ سفید “زمانی که شما در یک بیمارستان به خصوص … من فکر می کنم این انتظار به پوشیدن ماسک.”

رئیس جمهور خودداری کرده است دیده می شود پوشیدن ماسک در میان همه گیر که آلوده به بیش از 3.2 میلیون آمریکایی و کشته شدن برخی از 134,000 حتی به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی می گویند پوشیدن چهره و پوشش همچنان به عنوان یک کلید روش برای کنترل عفونت و به عنوان متحده موضوع ماسک سفارشات. چند برجسته جمهوری خواهان از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس باید خواست مردم را به پوشیدن ماسک به خصوص به عنوان موارد و افزایش مرگ و میر در سراسر کمربند خورشید.

تهمت را رد کرده است با پوشیدن ماسک در اخبار همایش ها و دیگر رویدادهای عمومی به عنوان ویروس هستند هر چند او گزارش ملبس به یک در طول یک تور خصوصی از یک کارخانه فورد در میشیگان.

پوشش صورت شد و چند دور بین در دوباره رئیس جمهور انتخابات تجمع در Tulsa, Okla., در اواخر ماه ژوئن یک رویداد است که یک مقام بهداشتی در حال حاضر وجود دارد می گوید: “بیش از احتمال” کمک به افزایش coronavirus موارد است.

ماسک نیز نقطه عمده ای از مشاجره اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر اوراق تجمع در پورتسموث, N. H. که در ابتدا برنامه ریزی شده برای روز شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: آن را ارائه ضد عفونی کننده دست و ماسک است که شرکت کنندگان در هوای آزاد, تجمع در اینجا “به شدت تشویق” را می پوشند. اما محلی و مقامات دولت تحت فشار قرار دادند کالیفرنیا ، کریس Sununu به صدور دستور ماسک پیش از این تجمع که او کاهش یافته است به انجام حتی به عنوان او گفت: ماسک-پوشیدن در این مراسم بود که “ضروری است.”

هرالد سیم خدمات کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *