مغلوب ساختن پیشی جستن بسته نجات اقتصادی می تواند رویکرد $1 تریلیون

توسط لیزا MASCARO و ZEKE میلر

واشنگتن (AP) — در عظیم فدرال تلاش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنگره خواسته به سرعت اورژانس چک به آمریکایی داوطلب خدمت سربازی در ارتش به صورت خمیر مانند بیمارستان ها و التماس مردم عادی — به خصوص فعال اجتماعی millennials — به انجام بخشی خود را با ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

پیشنهاد خود را بسته اقتصادی به تنهایی می تواند رویکرد $1 تریلیون یک نجات ابتکار عمل دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. تهمت می خواهد چک فرستاده شده به مردم ظرف دو هفته است و اصرار کنگره به تصویب چشم ظاهر بسته محرک در یک ماده از روز.

به عنوان تحلیلگران هشدار می دهند این کشور است و قطعا ورود به یک رکود دولت دست و پنجه نرم کردن با عظیم سیاسی انجام با پژواک از بحران مالی 2008.

در کنگره در روز سه شنبه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل قول سنا نمی خواهد تا زمانی موکول کار انجام شد.

“بدیهی است که ما نیاز به قانون” مک کانل گفت. “ما در حال خروج از شهر تا زمانی که ما ساخته شده و تصویب لایحه دیگری.”

اما در ابتدا مک کانل گفت: سنا به رأی در یک خانه-تصویب بسته از بیمار پرداخت اضطراری, مواد غذایی و رایگان, تست قرار دادن آن در مسیر بازگشت برای مغلوب ساختن پیشی جستن امضا — با وجود جمهوری خواه اعتراض. “تهوع و رای آن به هر” او توصیه همکاران.

این یک سیگنال از آنچه در ایران با رهبر به نام “هرکول” وظیفه پیش رو است.

یک شبه کاخ سفید فرستاده نمایندگان مجلس $46 میلیارد دلار بودجه اضطراری درخواست برای افزایش مراقبت های پزشکی برای خدمت سربازی عضو و جانبازان, صندوق, تولید واکسن و داروهای ساخت 13 مراکز قرنطینه در مرز جنوبی برای مهاجران ایجاد ساختمان های فدرال و امن تر و بازپرداخت Amtrak برای 500 میلیون دلار پیش بینی درآمد ضرر و زیان در میان مقاصد دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست نیز معکوس کاهش به مراکز کنترل بیماری و موسسه ملی سلامت که تهمت پیشنهاد شده در فوریه بودجه برای سال آینده خواهد بود و ایجاد یک 3 میلیارد دلار صندوق پیش بینی نشده ،

سناتور جمع آوری و در غیر این صورت shut-down کنگره به عنوان یک آمریکایی در سراسر این کشور شد التماس توجه به مشاوره و جلوگیری از جمعیت. افراد جوان به ویژه در حال خواست به ترک بیرون رفتن از آنجا که حتی به ظاهر افراد سالم می تواند از گسترش این ویروس است که باعث COVID-19 بیماری است.

حتی پس از ریاست جمهوری انتخابات مقدماتی unfolded در فلوریدا و ایلینوی و آریزونا. اوهایو بود به نام ساعت خاموش قبل از انتخابات بودند را به باز کردن.

پس از یک وحشی رها در شروع هفته بازار سهام افزایش یافت به عنوان تهمت و دستیاران ترسیم عناصر اقتصادی نجات بسته در یک جلسه. اقتصاددانان شک است که به اندازه کافی خواهد بود برای متوقف کردن میلیون ها شغل زیان حتی اگر در کوتاه مدت.

بزرگتر از 700 میلیارد دلار در سال 2008 کمک مالی بانک و یا نزدیک به 800 میلیارد سال 2009 بهبود عمل کاخ سفید پیشنهاد با هدف ارائه یک کاهش مالیات برای دستمزد بگیران, $50 میلیارد دلار برای صنعت هواپیمایی و 250 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک. دو نفر آشنا با او بسته آن را توصیف کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت های عمومی.

مقدار است که می تواند فرستاده شده در کنترل آمریکایی ها هنوز افشا می شود. کاخ سفید گفت: آن را دوست داشت GOP بهداشت ، میت رامنی ایده برای $1,000 چک هر چند نه لزوما در مجموع و نه برای ثروتمند مردم است.

“این یک وضعیت منحصر به فرد” گفت: وزیر خزانه داری استیو Mnuchin خروج از یک جلسه خصوصی از جمهوری خواهان مجلس سنا. “ما با قرار دادن یک پیشنهاد در این جدول که جذب یک تریلیون دلار به اقتصاد است.”

یکی GOP رهبر دیابت جان Thune از داکوتای جنوبی به خبرنگاران گفت: پس از آن را “می تواند” به $1 تریلیون.

حزب دموکرات تولید خود را 750 میلیارد دلار پیشنهاد که شامل $400 میلیارد به ساحل تا بیمارستان ها و عملیات اضطراری در پاسخ به جهانی همه گیر و 350 $میلیارد دلار برای تقویت ایمنی خالص با بیکاری چک و دیگر کمک به آمریکایی ها است.

“کمک به کارگران برای اولین بار گفت:” رهبر اقلیت سنا چاک شومر نه آنچه که اتفاق افتاده در سال 2008 زمانی که بانک های بزرگ در اولویت. شومر نیز گفت: از آن زمان به تماس از گارد ملی برای تامین امنیت به عنوان جوامع حلقه از بحران است.

آهسته حرکت کنگره خواسته می شود برای تایید گسترده اقتصادی نجات آن تلاش می کند به افزایش به مناسبت این سریع بار.

فهرستی از امریکا و صنایع — خطوط هوایی و هتل ها و خرده فروشان و حتی قمار — صف امیدوار-برای کمک.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

هنوز مقامات بهداشت اصرار آمریکایی ها برای ماندن در خانه برای جلوگیری از یورش از موارد است که می تواند پایمال بیمارستان ها به عنوان اتفاق افتاده است در ایتالیا در میان کشورهای سخت ترین ضربه.

به عنوان کنگره در نظر گرفته شده کمک پنتاگون روز سه شنبه گفت: این امر با ارائه 5 میلیون ماسک ماسک و 2000 تخصصی هواکش به مقامات بهداشتی فدرال. مدیکر و بلافاصله گسترش پوشش برای پزشکی از راه دور در سراسر کشور برای کمک به سالمندان با مشکلات بهداشتی ماندن در خانه برای جلوگیری از عفونت است.

بیش از دو دوجین حزب دموکرات خواست تهمت به استناد کره ای جنگ دوران دفاع تولید اقدام به افزایش تولید ماسک های هواکش و ماسک و همچنین گسترش بیمارستان ظرفیت برای مبارزه با کروناویروس. مقامات فدرال و گفت: دولت در حال همکاری با سپاه مهندسان ارتش برای دیدن در مورد احداث موقت بیمارستان ها انجام می شود در ارتش برای رسیدگی به انتظار افزایش موارد است.

شومر در مقایسه با دولت پاسخ نیاز به یک بسیج زمان جنگ.

مجلس نانسی پلوسی که marshaled زودتر بسته از طریق دو حزبی رای هفته گذشته به میدان فرستاد یک تماس از Mnuchin در صبح روز سه شنبه یکی دیگر از رئیس فدرال جروم پاول در بعد از ظهر تشویق رئیس فدرال ریزرو دیدگاه که کنگره می تواند فکر می کنم بزرگ با نرخ بهره نزدیک به صفر است.

در تماس با Mnuchin او و تشکر. پیتر DeFazio D-سنگ., رئیس خانه حمل و نقل کمیته “تاکید کرد که حفاظت از حقوق کارگران و منافع خود را در اولویت قرار داده و اقدام فوری مورد نیاز بود گفت:” پلوسی سخنگوی جلب Hammill در توییتر.

بحث این است که مطمئن شوید که برای احیای شارپ بخش بیش از هزینه کمک مالی بانک و بهبود اقتصادی از اوباما و بوش اشاره کرد.

بسیار مورد پیشنهاد چک شناخته شده نیست مانند اینکه آیا مقدار را متفاوت با درآمد گیرنده و یا اینکه آیا هر کس که دریافت همان مبلغ. Mnuchin گفت: “روشن است ما نیازی به ارسال افرادی که 1 میلیون دلار از یک سال و چک باشه؟”

اقتصاددانان از هر دو طرف تایید پستی چک حداقل $1000 به تمام خانواده های آمریکایی به عنوان سریعترین راه برای جبران کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی است.

“ما نیاز به پرداخت مردم برای ماندن در خانه و گفت:” هایدی Shierholz ارشد سیاست تحلیلگر در موسسه سیاست اقتصادی لیبرال فکر می کنم تانک. این گروه پیش بینی کرد که بدون یک بسته محرک اقتصاد ایالات متحده می تواند از دست دادن سه میلیون شغل توسط این تابستان.

هنوز هم برخی از اوباما شد و شک و تردید در مورد عظیم کمک های روی میز. “من رفتن به بسیار leery از انجام کاری مانند در سال 2008 گفت:” ایندیانا جمهوری خواه ایالت مایک براون.

“در حال حاضر این طرح در اینجا این است که اساسا فقط شروع به پارو کردن پول از یک هلیکوپتر” گفت: سناتور. بن Sasse, R-Neb. “این یک ایده بد است. … ما نمی نیاز به یک سیاست که در آن واشنگتن دی سی handpicks برندگان و بازندگان.”

با وجود دستورالعمل های فدرال در برابر بسیاری از مردم جمع آوری سناتور به حال هیچ چاره ای اما برای تشکیل. وضع نمی تواند از خانه انجام می شود.

اما اواخر روز سه شنبه یکی دیگر از نماینده مجلس دیابت کوری گاردنر, R-Colo., اعلام کرد او را به خود قرنطینه پس از تماس با تشکیل دهنده که بعد از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اندرو تیلور متی دالی مارتین Crutsinger بور, طولانی, Chris Rugaber مری کلر Jalonick و کوین Freking در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im