مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین سفر بان برجسته شکاف در مهار خالص

7 دقیقه پیش

نیویورک — در هفته قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از دفتر بیضی به اعلام محدودیت های مسافران از بیش از دو دوجین از کشورها در اروپا هزاران نفر از مردم از این منطقه در حال حاضر به پا کردن هواپیما در ایالات متحده فرودگاه ها و ناگفته تعدادی از آنها انجام شده coronavirus.

همان را می توان گفت از پرواز از چین در هفته قبل از آمریکا را پایین نگه داشته روی آن. هزاران نفر که برای بازدید از کشور که در آن بیماری آغاز شد و تا به حال وارد ایالات متحده بدون هیچ نوع درمانی را نقد کنید.

چنین جدی واقعیت برجسته فقط یک عنصر از دولت فدرال کاستی در پیش گرفتن ویروس و توقف گسترش آن از خارج از کشور مسافران است.

یک روز به روز بررسی گسترش ویروس ناآشنا از اولین روز نشان می دهد که مقامات ایالات متحده کرده اند که اغلب به کندی پاسخ و یا مراحل را با بحرانی شکاف در مهار اقدامات از جمله محدودیت های مسافرتی و فرودگاه نمایش است که اجازه بحران به رشد به بیش از 1700 عفونت و مرگ و میر 50.

“شده اند وجود دارد شکاف در راه ایالات متحده با نزدیک شدن به پاسخ آن که شده است به اندازه کافی جامع شامل این ویروس در مراحل اولیه این بیماری همه گیر” گفت: جاش ميشود دانشیار مدیر بهداشت جهانی با سیاست قیصر بنیاد خانواده در واشنگتن است.

که آشکار بود از ابتدای شیوع کروناویروس در آمریکا در ژانویه. 15 35 سال به خانه بازگشت به واشنگتن از طریق سیاتل فرودگاه پس از سفر به ووهان, چین, که در آن ویروس در حال حاضر در حال گسترش است. او را تبدیل به ملت اولین مورد شناخته شده است. مدت کوتاهی قبل از اینکه در ژانویه. 13 یک زن در دهه 60 وارد صفحه اصلی از طریق فرودگاه شیکاگو پس از سفر به ووهان. او خواهد بود شیکاگو اولین مورد شناخته شده است.

هر دو از کسانی که آمد مسافران به ایالات متحده روز قبل از دولت فدرال شروع نمایش برای مسافرانی که سفر از طریق ووهان در ایالات متحده بین المللی فرودگاه کندی نیویورک, سان فرانسیسکو و لس آنجلس. که در لیست گسترش یافت شده در Jan. 21 شامل هاب در شیکاگو و آتلانتا. سیاتل-تاکوما نمی توان به این فهرست اضافه شده تا Jan. 28.

نیز وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد کسانی که نمایش — که درگیر مسافران پر کردن سلامت فرم ها و داشتن درجه حرارت گرفته شده — را گرفتار آن اوایل بیماران که نمی گزارش علائم تا بعد. محققان آمریکایی می گویند نمایش ممکن است از دست نیمی از COVID-19 افراد آلوده از آنجایی که آنها ممکن است علائم برای چند روز.

توسط Jan. 24 هر دو شیکاگو و واشنگتن مرد به دنبال مراقبت های پزشکی پس از احساس بیمار و آزمایشات تایید کرد که آنها تا به حال ویروس. یادگیری از این دو در اوایل موارد بهداشت عمومی کارگران درهم برای رسیدن به صدها نفر از مردم که ممکن است در معرض به آنها در پرواز و روی زمین دانستن آنها قادر نخواهد بود برای پیدا کردن همه آنها را با یقین است.

با عفونت در ووهان ضرب در نرخ هشدار دهنده در کاخ سفید اعلام کرد در ژانویه. 31 که افراد غیر مقیم که اخیرا به سرزمین اصلی چین دیگر نمی خواهد اجازه ورود.

آمریکایی ها از بازگشت از ووهان منطقه خواهد بود موضوع را به اجباری دو هفته قرنطینه. در بوستون, یک مرد که می تواند تبدیل به شهرستان را به حالت اول بازگشته بود پس از سفر به ووهان فقط روز قبل.

توسط اواسط ماه فوریه موارد در چین را تحت فشار قرار دادند گذشته 44,000. اما این تهدید هنوز هم به نظر می رسید کم در آمریکا و میانگین صنعتی داو جونز بسته در بالاترین نقطه آن تا کنون در میان خوش بینی سرمایه گذاران تجارت جنگ آغاز تهمت می شد حل و فصل شود.

سپس در فوریه. 24 یک نوجوان در جکسون دبیرستان در میل کریک, واشنگتن, در خانه مانده با تب و بدن درد و سردرد. او آزمایش برای آنفولانزا در یک درمانگاه که هفته اما آزمون برگشتم منفی است. احساس بهتر او به مدرسه رفت و در فوریه. 28. ورود در محوطه دانشگاه او تماس بگیرید به خانه آمده بلافاصله. آن COVID-19.

روز بعد ترور Bedford, سیاتل, دانشمند, توییتی در مورد “پیامدهای عظیم” پیدا کردن اثر انگشت ژنتیکی شباهت بین نوجوان ویروس و واشنگتن که اول شد ایالات متحده شناخته شده است مورد. “این به شدت نشان می دهد که وجود دارد شده است مرموز انتقال در واشنگتن طی 6 هفته” او در توییتر نوشت.

برای برخی از, مهار هنوز هم به نظر می رسید مانند یک امکان در ایالات متحده که به تازگی به عنوان حدود دو هفته پیش تا به حال هیچ مرگ و میر و فقط 60 مورد شناخته شده بیشتر افرادی که تحت قرنطینه فدرال پس از تخلیه از چین و یا یک کشتی کروز در ژاپن است.

“این ممکن است کمی بزرگتر; دریافت نمی ممکن است بزرگتر در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تلویزیون ملی آدرس ،

با موارد افزایش بالاتر از 1000 در ایتالیا و 3000 در کره جنوبی کاخ سفید اعلام کرد در مارس 1 که ایالات متحده محدود مسافران را تحت نمایش قبل از خروج از این کشورها. اما مسافرانی از ایتالیا بود که در نهایت تست مثبت شد و در حال حاضر در راه خود را.

در مارس 4, کالیفرنیا, مقامات بهداشتی اعلام کرد که سه نفر از آن شش مورد جدید بودند افرادی که تا به حال بازدید, شمال ایتالیا است. یک روز بعد ایلینوی اعلام پنجم آن مورد تایید شده — یک مرد که به تازگی از ایتالیا بازگشت. یک روز پس از آن اوکلاهما اعلام کرد نخستین مورد یک مرد که در حال بازگشت از ایتالیا در حدود دو هفته قبل. و چند روز بعد دولت خود را اعلام کرد مورد دوم نیز سفر به ایتالیا.

زمان مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اروپا ممنوعیت سفر چهار شنبه, موارد, در منطقه از جمله ایتالیا و اسپانیا و فرانسه را به سرعت رشد کرد و به بیش از 17,000. زمانی که مشابه ممنوع اعلام شد و مردم سفر از چین که کشور تا به حال حدود 11,000 موارد است. ایران تا به حال حدود 600 تایید موارد زمانی که ایالات متحده ممنوع مسافران که به تازگی شده است وجود دارد.

“اتحادیه اروپا شکست خورده را به همان هشدارها و محدود کردن سفر از چین و دیگر نقاط” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “به عنوان یک نتیجه تعداد زیادی از جدید خوشه در ایالات متحده آمریکا کشت شد توسط مسافران از اروپا است.”

شنبه تهمت بسته برخی از خودنمایی استثنا به اروپا سفر بان کی مون افزود انگلستان و ایرلند به این لیست و با توجه به اعمال محدودیت های مسافرتی در آمریکا نیز هست. تصمیم خود آمد و به عنوان مرگ و میر در انگلستان دو برابر شده از روز قبل به 21 و عفونت رز از 800 به بیش از 1100.

برخی از کارشناسان سوال اثربخشی هر نوع محدودیت های مسافرتی با توجه به حجم سنگین از سفر جهانی. سال گذشته مثلا 4.2 میلیون مسافر وارد ایالات متحده در پرواز از چین و 2.2 میلیون از ایتالیا.

سوراخ در مهار خالص ممکن است صدای هشدار دهنده به طور کلی اما کارشناسان در کنترل شیوع فرض خالص به شما اجازه برخی از طریق لغزش. نکته این است که به کم کردن سرعت و یا “پهن” میزان عفونت به نگه داشتن تعدادی از شدت بیمار قریب به اتفاق بیماران از بیمارستان که نیست به اندازه کافی بزرگ به جای خروش است.

“ما اساسا گسترش این گسترش بیش از یک دوره طولانی تر از زمان اجازه می دهد تا سیستم های سلامت برای انطباق و پاسخ,” دکتر گفت: Sandro Galea متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه بوستون.

سود متوقف کردن بخشی از عفونت های جدید از ورود, نیز بستگی دارد که چگونه به شدت مقامات به طور همزمان کنترل عفونت در حال حاضر در درون مرزهای خود را گفت: بنیامین Cowling, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ است.

اما نزدیک به دو ماه پس از اولین متحده مورد تایید شد که تداوم عدم تست ظرفیت اتحاد چپ کارشناسان نامشخص در مورد چگونه بسیاری از مردم آلوده نیست شناسایی شود. برخی از محققان می گویند درست است تعداد عفونت در ایالات متحده ممکن است بیش از 14,000.

“این است که عدم اجازه دهید آن را بپذیرد” دکتر گفت: Anthony Fauci از موسسه ملی سلامت در روز پنج شنبه از آزمایش محدودیت.

اکثر افرادی که با این ویروس آلوده تجربه متوسط علائم. و اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. دیگران از جمله افراد مسن و افراد با موجود مسائل بهداشتی می تواند به شدت بیمار است.

پاتریشیا هریک از 89 سال که فوت هفته گذشته در سیاتل-منطقه خانه سالمندان تبدیل شده است که زمین صفر در ایالات متحده شیوع با حداقل 25 مرگ و میر مرتبط با آن گفت: تست باید خیلی زودتر آغاز شده به طوری که بیمار می تواند از هم جدا هست.

“ما اجازه این چیزی پیش تا کنون. ما این را به طور جدی به اندازه کافی” گفت: Herrick که مادر بود و هرگز مورد آزمایش قرار برای COVID-19. “من نمی دانم که او هنوز هم زندگی می کنند. … این غم انگیز است.”

قیصر ميشود اذعان کرد دولت مقامات بهداشتی ممکن است “پرواز کور در ابتدا” اما ناتوانی برای تست و شناسایی موارد قرار داده و آنها را پشت سر گذاشت.

“ما در حال تلاش برای گرفتن. اما ما نمی توانیم گرفتن در این نقطه است.”

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار | سیاست, انتخابات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de