مغلوب ساختن پیشی جستن جدید مهاجرت مبارزه: نحوه ترسیم خانه در مناطق

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت امضا تفاهم نامه روز شنبه که به دنبال نوار نفر در آمریکا به طور غیر قانونی از شامل شدن در سرشماری به عنوان کنگره ولسوالی ها دوباره ترسیم یک حرکت که درو فوری نقد و وعده های دادگاه با چالش های در زمینه قانون اساسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از جمله آنها را در شمار “را ایجاد منحرف مشوق ها و تضعیف سیستم ما از دولت است.” کرسی در مجلس نمایندگان ایالات متحده در حال توزیع هر 10 سال بر اساس تغییرات در جمعیت موجود در سرشماری.

دیوان عالی کشور مسدود شده و دولت در تلاش برای اضافه کردن یک تابعیت سوال به 2020 سرشماری فرم با اکثریت گفت: دولت منطقی برای تابعیت سوال — برای کمک به اجرای رأی — به نظر می رسد ساختگی.

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز, که, همراه با حقوق مدنی گروه مبارزه تابعیت سوال در دادگاه قول داد برای به چالش کشیدن نظم است.

“هیچ کس متوقف می شود یک فرد به خاطر آنها فاقد مستندات” جیمز گفت. “بر اساس قانون هر فرد ساکن در آمریکا در طول این آمار بدون در نظر گرفتن وضعیت باید محسوب می شود.”

دیل هو مدیر ACLU رای گیری حقوق پروژه پیش بینی مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش ها همچنین می تواند بر خلاف قانون اساسی.

“قانون اساسی مستلزم آن است که هر کس در ایالات متحده محسوب می شود در سرشماری” هو گفت. “رئیس جمهور تهمت نمی توانید انتخاب کنید و را انتخاب کنید. او تلاش برای اضافه کردن یک تابعیت سوال سرشماری از دست داده و در دیوان عالی کشور … ما او را در دادگاه و پیروزی دوباره.”

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین حرکت در می آید که منجر به انتخابات ماه نوامبر به عنوان او در تلاش است برای ایجاد انگیزه در خود پایگاه هواداران با تازه علیه مهاجرت های غیر قانونی که نقطه اتکاء خود را از کمپین 2016

“وجود دارد استفاده می شود زمانی که شما می تواند با افتخار اعلام کند:” من یک شهروند ایالات متحده است.’ اما در حال حاضر رادیکال چپ در تلاش است برای پاک کردن وجود این مفهوم و پنهان کردن تعدادی از بیگانگان غیر قانونی در کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت. “این همه بخشی از یک گسترده جناح چپ تلاش برای تضعیف حقوق شهروندان آمریکایی و من را نه برای آن است.”

بیش از 92 میلیون خانوار در حال حاضر در پاسخ به 2020 سرشماری با اکثریت آن را انجام می دهند آنلاین. مردم هنوز هم می توانید پاسخ خود را آنلاین از طریق تلفن و یا از طریق پست — همه بدون نیاز به دیدار با یک سرشماری یادداشت برداری. تنها در هفته گذشته درب-سینه عنوان شروع کردن به خانواده های ساکنان که هنوز پاسخ داده شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای اضافه کردن تابعیت سوال درو خشم و واکنش شدید از منتقدان که ادعا شد که در آن در نظر گرفته شده برای تضعیف مشارکت در کشور را سر تعداد نه تنها با زندگی مردم در این کشور به طور غیر قانونی بلکه توسط شهروندان که ترس است که شرکت خواهد افشای غیر شهروندی اعضای خانواده به عواقب.

مالی و سیاسی مخاطرات در سرشماری سال 2020 بزرگ با دموکراتیک متمایل مناطق شهری با جمعیت مهاجر نگران از دست دادن دلار و نمایندگی سیاسی از طریق تهمت تلاش.

پس از دیوان عالی کشور مسدود تابعیت سوال از خواسته تهمت دستور اداره آمار برای جمع آوری تابعیت داده ها از اداری پرونده های فدرال و سازمان های دولتی. دولت امیدوار است که کمک خواهد کرد که آن را تعیین کنید که چگونه بسیاری از مردم در ایالات متحده به طور غیر قانونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de