مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد فدرال نیروی جرقه زنگ در شهرستانها

توسط کالین طولانی بن روباه و جیل COLVIN

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از وزارت امنیت داخلی بی سابقه ای در راه او تلاش می کند برای تقویت خود نظم و قانون اعتبار با ساخت یک دست سنگین نشان می دهد از زور در شهرستانها در سراسر کشور در سرب تا نوامبر انتخابات است.

طرح خود برای استقرار ماموران فدرال به شیکاگو و شاید دیگر دموکراتیک-اجرای شهرستانها که در آن خشونت خونتان نشان دهنده مغلوب ساختن پیشی جستن را آخرین تلاش برای استفاده از یک آژانس که ایجاد شده پس از سپتامبر. حملات 11 برای خنثی کردن تروریست ها به جای مکمل اجرای قانون محلی در راه است که خود را تقویت گروههای شانس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر مستقر میهن ماموران امنیتی به پورتلند در زمینه حفاظت از ساختمان های فدرال از معترضان رسم انتقاد شدید از رهبران محلی که می گویند فدرال حضور تنها تشدید تنش به جای ارتقای ایمنی است.

“این دقیقا نوع استبدادی استقرار قدرت است که پدران موسس بودند و به طور خاص نگران” گفت: Jeffrey A. انگل مدیر مرکز برای ریاست جمهوری تاریخ در دانشگاه متدیست جنوبی.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین طرح هنوز به صورت عمومی اعلام کرد حدود 150 تحقیقات امنیت داخلی عوامل را به شیکاگو برای کمک به اجرای قانون محلی مقابله با افزایش جرم و جنایت, با توجه به رسمی با دانش مستقیم از برنامه ای صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت های عمومی.

آن دسته از عوامل که به طور کلی استفاده می شود به بررسی قاچاق انسان و مواد مخدر و قاچاق هستند انتظار می رود به ماندن در شیکاگو حداقل دو ماه با توجه به رسمی. روشن نیست که دقیقا زمانی که آنها می رسند و یا چگونه ماموریت خود را می بازی اما آنها کار می کنند تحت وزارت دادگستری.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: هیچ کس فرستاده شده بود به شیکاگو نشده است. او افزود: “خط پایین این است که این رئیس جمهور می ایستد و با نظم و قانون که منجر به صلح است.”

در یک صدای جیر جیر یکشنبه تهمت سرزنش رهبران محلی برای رشد موجی از خشونت در شهرهایی مثل شیکاگو است که دهها کشته از جمله کودکان خردسال است. وی افزود وخیم هشدار داد که “چپ رادیکال دموکرات که کاملا کنترل بایدن نابود خواهد شد کشور ما به عنوان ما آن را می دانم” با اشاره به دموکرات رقیب جو بایدن.

تهمت نیز مداخله در دیگر شهرستانها از جمله واشنگتن در تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس تهمت مستقر در ایالات متحده آمریکا گارد ملی نیروهای فدرال و مقامات مجری قانون از سازمان ها از جمله ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی و اداره مبارزه با مواد مخدر به شهر گشت.

این نمایش قدرت به سر آمد و زمانی که مقامات فدرال ضد شورش پراکنده کردن جمعیت از میدان لافایت سراسر از کاخ سفید که در آن رئیس جمهور پس از آن مطرح شده با یک کتاب مقدس در مقابل یک کلیسا.

شیکاگو طرح به نظر می رسد به عنوان یک فرمت از یک عملیات در آن دولت ارسال بیش از 100 فدرال مأموران اجرای قانون به کانزاس سیتی میزوری برای کمک به سرکوب یک رکورد در افزایش خشونت های پس از اثر تیراندازی یک پسر جوان وجود دارد. وزارت دادگستری ندارد نیروی انسانی برای افزایش عوامل به مناطق بالای جرم و جنایت پس از آن است که استقراض از امنیت داخلی.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot در ابتدا بسیار مقاوم اما او تن به تغییر پس از او و اعضای دولت به همراه سرپرست پلیس David Brown صحبت با مقامات در مورد طرح دولت.

“من بسیار روشن است که ما خوش آمدید واقعی مشارکت” Lightfoot گفت. “اما ما نمی آمدید دیکتاتوری. ما خوش آمدید استبداد و ما خوش آمدید خلاف قانون اساسی دستگیری و بازداشت ساکنان ما. این چیزی است که من را تحمل نخواهد کرد.”

نظرات از Lightfoot سابق دادستان فدرال کمی deescalated یک روز طولانی از جنگ با مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از خشونت و جنایت در این شهر است که دیده می شود 414 قتل در این سال در مقایسه با 275 در طول مدت مشابه در سال 2019.

در طول ریاست جمهوری خود مغلوب ساختن پیشی جستن است تکیه بر امنیت داخلی برای انجام اهداف سیاسی خود از جمله جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی و کاهش مهاجرت قانونی برنامه های کاربردی. این 240,000 شخص آژانس مدیریت امنیت مرزی و همچنین بلایای طبیعی و اداره امنیت حمل و نقل.

اما با مرز تا حد زیادی توقیف به دلیل coronavirus و تعداد گذرگاه های غیر قانونی کاهش و تهمت است و در حال حاضر با استفاده از بخش مبارزه با جرم و جنایت و تظاهرات خواستار عدالت و برابری نژادی.

در حالی که اعتراضات باید تا حد زیادی شده است, صلح آمیز, تهمت و متحدان خود را در رسانه های محافظه کار را به تصویر کشیده شهرستانها به عنوان خارج از کنترل به عنوان او تلاش می کند به کنتراست خود را با بایدن و این مورد به رای دهندگان — به خصوص حومه زنانی که علیه جمهوری خواهان در سال 2018 midterms — که عدم انتخاب او برای دور دوم منجر به بی قانونی.

منتقدان می گویند که نیروهای فدرال را دامن زده تنش ایجاد تصاویر جدید از خشونت است که می تواند منجر تماشاگران وحشت زده به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

امنیت برای اولین بار شروع به پریدن کرد به فدرال پاسخ به Floyd تظاهرات در ماه مه به عنوان برخی از تظاهرات فوران پراکنده خشونت در سراسر کشور است. اما تلاش معطوف به دنده بالا بیش از ژوئیه چهارم و آخر هفته به وطن ماموران امنیتی و افسران از حداقل نیم دوجین اجزای آلاینده سازمان بودند که پس از رسیدن در پورتلند.

معترضان شده اند وجود دارد برگزاری تظاهرات شبانه پس ممکن است در یک بخش از شهر که شامل دادگاه فدرال مجبور اکثر کسب و کار در منطقه ،

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: فدرال پرسنل شده اند حمله با لیزر, خفاش ها, آتش بازی, بطری و سلاح های دیگر و “هنوز در شهر پورتلند طول می کشد کمی به هیچ عمل است.”

گرگ گفت: مردم ارتکاب خرابکاری باید در نظر گرفته شود مشروع معترضان. او گفت: DHS افسران پوشیدن استتار چرا که لباس خود را زمانی که آنها کار بر روی مرز. “این افسران پلیس هستند نه سربازان طوفان آنها گشتاپو. که چگونه است که توهین آمیز” گرگ گفت.

اما سابق امنیت داخلی مقامات می گویند آنها دیده می شود هیچ چیز مانند پرتلند استقرار است که شامل استفاده بسیار آموزش دیده ماموران مرزبانی برای مقابله با معترضان در خارج از مرکز شهر دادگاه بدون همکاری و یا رضایت از اجرای قانون محلی و یا مقامات دولتی.

“شهری پلیس و کنترل جمعیت و ناآرامی های مدنی نمی باشد چیزی است که در خود wheelhouse گفت:” گیل Kerlikowske یک کمیسر سابق ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. “این چیزی است که آنها آموزش دیده است. این چیزی است که آنها هر گونه تجربه و یا تخصص در.”

بازداشت شده توسط ماموران فدرال بیش از ژوئیه چهارم آخر هفته و چند روز پس از آزمايش نسبتا جزئی جرائم به طور معمول تحت پیگرد قانونی در دادگاه فدرال از جمله بزه حمله و رفتار آشوبگرانه. مقامات را متهم به برخی از تظاهرکنندگان از زور فدرال افسران و با انداختن لیزر در چشم خود و یا دیگر وسایل و گفت: حداقل یک نفر بازداشت شد با مواد لازم برای یک بمب لوله.

جان کوهن سابق ارشد DHS رسمی تحت اوباما و جورج دبلیو بوش رئیس جمهور گفت: از جمله مشخصات بالا حضور ماموران فدرال بدون پشتیبانی محلی ایجاد خطر تشدید این وضعیت و این که به نظر می رسد آنچه که اتفاق افتاده است.

تظاهرات رشد کرده در روزهای اخیر به خصوص پس از فدرال افسران بینام و کامیون و با نام ژنریک “پلیس” تکه هفته گذشته بازداشت چند نفر در خیابان های مرکز شهر بدون شناسایی خود را — یک حرکت برخی از منتقدان را نسبت به اند.

“اگر مردم شروع به درک که آنها در حال حزبی در آنها چگونه عمل آنها از دست دادن اعتبار و اگر آنها از دست دادن اعتبار آنها از دست دادن اعتماد عمومی” گفت: کوهن. “و برای امنیت و یا اجرای قانون سازمان از دست دادن اعتماد عمومی می تواند کشنده باشد.”

دیوید Lapan بازنشسته دریایی سرهنگ که در خدمت به عنوان امنیت داخلی دبیر مطبوعاتی و همچنین به عنوان یک افسر امور عمومی برای وزارت دفاع گفت که او نگران محو کردن خط بین نظامی و اجرای قانون که “باعث ایجاد این تصور نظامی است که مورد استفاده برای سرکوب مردم است.”

خانه میهن و قوه قضائیه کمیته باید هر دو خواستار بررسی است.

“پایه و اساس قانونی برای این استفاده از نیروی هرگز توضیح داده شده است — و رک و پوست آن است که در همه روشن است که دادستان کل و وزیر مجاز به استقرار فدرال مأموران اجرای قانون در این شیوه” خواندن یک نامه امضا شده توسط دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه جری Nadler قوه قضائیه کمیته و Bennie تامپسون از میهن کمیته امنیت.

___

AP نویسندگان مایکل بالسامو در واشنگتن و کاترین Foody در شیکاگو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de