حقیقت در پشت گیج کننده 1 درصد جزئیات

استرالیا دریافت “دلخراش” اخبار که تقریبا 600,000 کارگران از دست داده بود کار خود را فقط در یک ماه گذشته ،

اما در همان زمان نرخ بیکاری تنها به حال شروع به پریدن کرد 104,500 مصرف آن را به 6.2 درصد نسبت به ماه قبل 5.2 درصد است.

در سطح, که صرف یک درصد تفاوت به نظر نمی رسد بیش از حد فاجعه.

اما واقعیت فعلی ما در بازار کار به مراتب پیچیده تر و به مراتب نگران کننده تر.

داده ها

با توجه به اداره آمار استرالیا بطور تطبیقی فصلی اشتغال کاهش یافت 594,300 مردم بین ماه های مارس و آوریل.

که حدود 19,810 مشاغل از دست رفته در هر روز در طول این دوره است.

بیکاری افزایش یافته 104,500 مردم به 823,300 نرخ بیکاری افزایش 1 درصد از 5.2 درصد به 6.2 درصد و مجموع ساعات کار کاهش یافت و حدود 9.2 درصد بین ماه های مارس و آوریل.

مرتبط: ساعت ترس ‘حتی عمیق تر تاثیر’
مرتبط با: شوک فروپاشی امپراتوری جین

حقیقت در پشت 1 درصد پرش

ABS توضیح داد که نسبتا کوچک پرش در بیکاری – حتی به عنوان تقریبا 600,000 شغل از دست داده بودند – در نتیجه یک قطره در مردم به طور فعال به دنبال اشتغال است.

“این افت بزرگ در اشتغال نیست ترجمه به مشابه به اندازه افزایش تعداد بیکاران به دلیل در اطراف 489,800 از مردم در سمت چپ نیروی کار” اظهار داشت: Bjorn جارویس سر آمار اشتغال در ABS.

سنبله در مردم ترک نیروی کار نیز به معنای نرخ مشارکت کاهش یافت 2.4 درصد به 63.5 درصد است.

مهمتر استرالیایی که “شرکت” در “نیروی کار” در نظر گرفته نمی شود بیکار هستند و نه کسانی که “برود” اما که انتظار آنها ممکن است نگه داشتن کار خود را در آینده در نتیجه رانندگی کردن کلی رای دادن.

با توجه به گسترده دولت محدودیت هایی که مجبور کسب و کار به آن اعتقاد بر این است که بسیاری از کار استرالیا ضربه مکث می آید به تلاش برای پیدا کردن یک کار جدید به عنوان وجود دارد به سادگی هیچ نقطه در حال حاضر.

EY اقتصاددان ارشد Jo کارشناسی ارشد گفت: این وضعیت به احتمال زیاد به “بدتر قبل از آن بهتر می شود” با وجود کاستن از محدودیت.

“در حالی که کاهش نرخ مشارکت نسبتا افزایش نرخ بیکاری که شروع به پریدن کرد به 6.2 درصد و زیر انتظارات از 8.3 درصد این رقم خبر خوبی نیست با توجه به آن رانده است مردم ترک نیروی کار” او توضیح داد.

“در واقع این آمار نشان می دهد مردم به شغل خواهد شد و حتی بیشتر به چالش کشیدن به عنوان آنها را برای اولین بار نیاز به ترغیب می شود در بازگشت به نیروی کار و سپس پیدا کردن یک شغل است.”

و Callam Pickering, APAC اقتصاددان در جهانی سایت کار در واقع گفت: “آمار و ارقام “عبور نمی کند میخانه تست” و نه “عدالت اقتصادی تخریب”.

The unemployment rate does not tell the whole story. Picture: William West/AFP
media_cameraنرخ بیکاری آیا تمام داستان نیست. تصویر: ویلیام غرب/AFP

“استرالیا را زیر استفاده رای شروع به پریدن کرد به 19.9 درصد با نرخ بیکاری افزایش به 13.7 درصد در حالی که ساعت کار کاهش 9.2 درصد است. که نشانی از یک کار بهتر از نرخ بیکاری از اندازه گیری های اقتصادی تاثیر COVID-19” او گفت:.

“اشتغال کاهش یافت 594,300 مردم در مارس اما بیکاری شروع به پریدن کرد و تنها 104,300 مردم است. که بدیهی است که عبور نمی کند میخانه تست. با توجه به روش که همیشه نمی نشستن به خوبی با واقعیت 489,800 مردم به سادگی در سمت چپ استرالیا نیروی کار در ماه آوریل است. تا به حال به اندازه نیروی کار برگزار ثابت با هر کس از دست دادن اشتغال تغییر به نرخ بیکاری پس از آن نرخ بیکاری را مشخصی به 9.6 درصد است.

“نرخ بیکاری نیز بسیار بالاتر در شرایطی که JobKeeper یارانه دستمزد. یارانه ناقص است – عدم پوشش آسیب پذیر گاه به گاه کارگران و اما حفظ ارتباط بین کسب و کار و کارکنان.”

JOBKEEPER

در ضمن شش میلیون فرد استرالیایی در حال حاضر دریافت JobKeeper یارانه دستمزد نیز در میان نیست در – حتی اگر آنها در حال کار بر صفر ساعت.

صحبت کردن با ABC News دیروز Grattan موسسه armfield گفت که “به طور قابل توجهی” نقاب میزان واقعی خسارت های اقتصادی ناشی از coronavirus بحران است.

“منظورم این است که قطعا از نظر تعداد افراد بیکار (آن) بسیار بالا با تاریخی استانداردها و رای ما شاهد بیکاری شلیک کنید تا دوباره مثل این است که چیزی که ما تا کنون دیده اند” او گفت:.

“بنابراین در شرایط که تیتر بیکاری رقم قطعا کمی پایین تر از آنچه ما انتظار دارند اما آن را واقعا خانه چقدر مهم و با چه سرعتی این شوک شده است.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از انتشار این ABS ارقام نخست وزیر اسکات موریسون نیز لمس در مورد اینکه آیا محرومیت از JobKeeper مبدل داستان واقعی.

مرتبط: چگونه JobKeeper طرح شکست مواجه

Prime Minister Scott Morrison said the numbers were ‘devastating’. Picture: Sam Mooy/Getty Images
media_cameraنخست وزیر اسکات موریسون گفت: تعداد ‘مخرب’. عکس: سام Mooy/گتی ایماژ

“هنگامی که شما در زیر شماره من فکر می کنم آنچه شما خواهید دید که تخمین می زند که وزارت خزانه داری را با هم زودتر منعکس شده در این شماره” او گفت:.

“در حالی که تیتر نرخ بیش از شش (درصد) زمانی که شما تقریبا 600,000 مردم خروج اشتغال است که ویرانگر است مجموعه ای از اعداد است.

“و هنگامی که شما نگاه در ساعت کار می کرد و همه این مسائل به عنوان آنچه شما می بینید حتی عمیق تر تاثیر است.”

در ضمن خزانه دار جاش Frydenberg گفت این بود: “روز سخت” و این که این اعداد و ارقام “دلخراش” – اما این استرالیا بود “مواجه این جهانی و همه گیر این شوک اقتصادی … از موضع قدرت اقتصادی.”

در اصل منتشر شده به عنوان حقیقت در پشت گیج کننده 1 درصد جزئیات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de