سهشنبه دبیرستان دوره از مسابقات رتبه بندی و برجسته

پسران بسکتبال

بخش 1 شمال

دور اول – دوشنبه

بوستون لاتین 60, Chelsea 43

کمبریج 54, Peabody 36

مرکزی کاتولیک 64, هورهیلل 47

اورت 66, متوئن 34

لین فارسی 81, لین کلاسیک 73

دور اول – شنبه

لارنس 60, Andover 54

والتهام 90, ریور 49

یک چهارم نهایی – جمعه

کمبریج در اورت 7

مرکزی کاتولیک در لوول, 7

یک چهارم نهایی – TBA

لارنس در لین فارسی

بوستون لاتین در والتهام

بخش 2 شمالی

دور اول – دوشنبه

بلمونت 87 خواندن 45

بیلریکا 66, سامرویل 47

Burlington, 61, ووبورن 50

گلاستر 83 ویکفیلد 71

لاتین آکادمی 68, North Andover 44

وینچستر 58 Salem 45

دور اول – شنبه

Malden کاتولیک 59 Melrose 44

یک چهارم نهایی – جمعه

بیلریکا در بلمونت 7

گلاستر در آمریکای لاتین آکادمی 7

Malden کاتولیک در بورلی, 7

وینچستر در برلینگتون 7

بخش 3 شمالی

دور اول – دوشنبه

نیوبوریپورت 67, دراکات 57

ریدینگ شمالی 69 بیشتر لارنس 54

دور اول – شنبه

همیلتون-Wenham, 59, سوامسکات 57

Watertown, 56, 45 ساگوس

وستون 63, Shawsheen 43

دور اول – شنبه

آرلینگتون کاتولیک در بمحض احضار حاضر بخدمت, 7

چهارم – پنج شنبه

ریدینگ شمالی در ماساچوست, 7

چهارم – شنبه

آرلینگتون کاتولیک/بمحض احضار حاضر بخدمت در سنت مری, 4

یک چهارم نهایی – TBA

همیلتون-Wenham در واترتاون

وستون در نیوبوریپورت

بخش 4 شمالی

دور اول – دوشنبه

عارف دره 76 لاول کاتولیک 74

دور اول – شنبه

Cristo Rey 63 جنوب بوستون 55

جورج تاون 76 سنت جوزف 66

ابن میمون 60 اسقف فنویک 48

یک چهارم نهایی – جمعه

جورج تاون در منچستر-Manchester, 7

ابن میمون در, اسنودن, 7

عارف دره در Austin دبستان 7

چهارم – شنبه

Cristo Rey در KIPP 5

بخش 1 جنوبی

دور اول – شنبه

اتلبارو 50, Brookline 49

سال قبل از میلاد بالا 73, ماساچوست-رایهام 63

کاتولیک یادبود 95 سال قبل از میلاد بالا 62

Needham 60 پلیموت شمال 57 (ot)

نیوتن شمالی 70 پادشاه فیلیپ 48

تاونتون 64, Marshfield 44

یک چهارم نهایی – جمعه

اتلبارو در منسفیلد, 6:30

کاتولیک یادبود در سال قبل از میلاد بالا 6:30

نیوتن شمال Needham, 6:30

تاونتون در برککتن, 6:30

بخش 2 جنوبی

دور مقدماتی – دوشنبه

الیور ایمز (Ames) 62 هانوفر 51

سامرست برکلی 93, Dartmouth 78

دور مقدماتی – سه شنبه

میلتون 64, Nauset 47

دور اول – شنبه

اسقف Feehan در Randolph, 6:30

فاکسبرو در Hingham, 6:30

میلتون در Dennis-Yarmouth, 6:30

شمال کوئینسی در Dighton-Rehoboth, 6:30

الیور ایمز (ames) در وستوود, 6:30

سامرست برکلی در ویتمن-Hanson, 6:30

استوتون در سکیتوات, 6:30

تکنولوژی بوستون در ماموریت جدید 6:30

بخش 3 جنوبی

دور اول – شنبه

تاکستان مارتا در اسقف اعظم Williams, 4:30

اسقف Stang در برک 6:30

کاردینال Spellman در ددهام, 6:30

نورول در فیرهاون, 6:30

پیر روچستر در Monomoy, 6:30

ساندویچ در نورتون, 6:30

بخش 4 جنوبی

دور مقدماتی – سه شنبه

نانتاکت 72, هالبروک 54

دور اول – شنبه

آتلانتیس منشور در مستعمره 6:30

آبی تپه در ابینگتن, 6:30

کیپ کاد آکادمی در غرب ماساچوست, 6:30

ماشپی در وستپرت, 6:30

جنوب شرقی در بالا کیپ 6:30

Sturgis غرب در کوهست, 6:30

Sturgis شرق در جنوب ساحل Voke, 7:30

دور اول – شنبه

نانتاکت در اسقف Connolly, 3

بخش مرکزی 1

یک چهارم نهایی – شنبه

Algonquin در سنت جان (S), 6:30

فرانکلین در ناتیک, 6:30

شروزبری در لئومینستر, 6:30

Wachusett در جنوب, 6:30

بخش 2 مرکزی

چهارم – پنج شنبه

Hopkinton در Grafton, 6:30

یک چهارم نهایی – جمعه

Nashoba در مدوی, 6:30

Wayland در گروتون-دانستیبل, 6:30

Westboro در میلفورد, 6:30

بخش 3 مرکزی

دور اول – شنبه

بلینگهام 54, Bromfield 38

بیشتر لوول 67, Auburn 51

Nipmuc 51, کلینتون 47

Oakmont 70, نورتبریج 48

تاینسبرو 58, Littleton 28

Whitinsville مسیحی 78 آکسفورد 40

یک چهارم نهایی – جمعه

بیشتر لوول در Bartlett, 6:30

Nipmuc در ساتون 6:30

Oakmont در Bellingham, 6:30

تاینسبرو در Whitinsville مسیحی 6:30

بخش مرکزی 4

دور اول – شنبه

میلیس 70, مینارد 62

دانشگاه پارک 62 پارکر منشور 57

Worcester با تکنولوژی 65, Southbridge 43

یک چهارم نهایی – جمعه

میلیس در مقابل AMSA, 6:30 (Marlboro)

نوتردام (F) در استون دره 6:30

دانشگاه پارک در بتانی مسیحی 6:30

Worcester تکنولوژی در Hopedale, 6:30

بسکتبال دختران

بخش 1 شمال

دور اول – دوشنبه

Andover, 51, Arlington 39

دور اول – شنبه

بیلریکا 64 Lexington 52

کمبریج 65, Belmont 52

مرکزی کاتولیک 45 بورلی 31

چلمزفورد 58, هورهیلل 36

ووبورن 54, North Andover 32

دور اول – شنبه

Masconomet در لین زبان انگلیسی 7

خواندن در اورت 7

یک چهارم نهایی – TBA

اندوور در مرکزی کاتولیک

بیلریکا در ووبورن

اورت/خواندن مقابل کمبریج

چلمزفورد در مقابل لین فارسی/Masconomet

بخش 2 شمالی

دور اول – دوشنبه

توکسبری 50, Danvers 17

دور اول – شنبه

دراکات 60, Burlington, 58 (ot)

نیوبوریپورت 66, لین کلاسیک 36

دور اول – شنبه

همیلتون-Wenham در ریدینگ شمالی, 7

سامرویل در ویلمینگتون 7

چهارم – پنج شنبه

توکسبری در Pentucket, 7

چهارم – جمعه

نیوبوریپورت در ساگوس, 7

چهارم – شنبه

همیلتون-Wenham/ریدینگ شمالی در ماربلهد, 7

چهارم – TBA

ویلمینگتون/سامرویل در مقابل دراکات, 7

بخش 3 شمالی

چهارم – پنج شنبه

وهیتیر در Winthrop, 7

یک چهارم نهایی – جمعه

Austin دبستان در سنت مری, 7

لیننفیلد در اسقف فنویک, 7

واترتاون در ماساچوست, 7

بخش 4 شمالی

دور اول – شنبه

Fenway 67, PMA 34

عارف دره 66, KIPP 44

Rockport, 53, لین Tech 36

چهارم – پنج شنبه

اسنودن در ملدن کاتولیک 7

یک چهارم نهایی – جمعه

Fenway در شمال TBA

عارف دره در Matignon, 7 (Medford)

چهارم – یکشنبه

Rockport در ابن میمون TBA

بخش 1 جنوبی

دور اول – شنبه

اتلبارو در Needham, 6:30

Braintree در Plymouth, شمالی, 6:30

پادشاه فیلیپ در اسقف Feehan 6:30

جدید بدفورد در نیوتن جنوبی, 6:30

کوئینسی در نیوتن شمالی, 6:30

Walpole در Oliver Ames, 6:30

ویتمن-هانسون در برنستبل, 6:30

بخش 2 جنوبی

دور اول – شنبه

سامرست برکلی در Falmouth 5

وستوود در ماموریت جدید 6

کانتون در روچستر 6:30

Dighton-Rehoboth در Foxboro, 6:30

هانوفر در Norwood, 6:30

Nauset در دارتموث, 6:30

نوتردام در پمبروک 6:30

O’Bryant در Hingham, 6:30

بخش 3 جنوبی

دور اول – شنبه

اسقف اعظم ویلیامز 76 اسقف Stang 46

بورن 52, سیکانک 38

ددهام 47 ساندویچ 37

Fontbonne 36, بریجواتر 24

Middleboro 44, Apponequet 37

نورول 57 مورد 28

راکلند 55, ابینگتن 32

Ursuline 73 برک 30

بخش 4 جنوبی

دور اول – شنبه

رندولف در ساحل جنوبی Voke, 6

دور اول – شنبه

نانتاکت در سنت جان پل دوم, 4

آبی تپه در Carver, 5:30

کیپ کاد آکادمی در وستپرت, 6:30

Monomoy در کلیسای جامع, 6:30

ساحل جنوبی مسیحی آکادمی در هالبروک, 6:30

Sturgis شرق در مستعمره 6:30

West Bridgewater در بریستول-Plymouth, 6:30

بخش مرکزی 1

یک چهارم نهایی – جمعه

کنکورد-کارلایل در نام مقدس 6:30

فرامینگهام در فرانکلین, 6:30

شروزبری در ناتیک, 6:30

وستفورد آکادمی در Wachusett, 6:30

بخش 2 مرکزی

یک چهارم نهایی – شنبه

گروتون-دانستیبل در Marlboro, 6:30

هادسون در مدوی, 6:30

Nashoba در سنت پیتر-ماریان, 6:30

Wayland در Medfield 7

بخش 3 مرکزی

یک چهارم نهایی – شنبه

Bromfield در Leicester, 6:30

میلیس در تاینسبرو, 6:30

ساتون در پل شمالی, 6:30

چهارم – جمعه

Lunenburg در Millbury, 6:30

بخش مرکزی 4

دور اول – شنبه

استون دره در Abby کلی 6:30

بیشتر لوول در Quaboag, 6:30

مونتی تکنولوژی در AMSA, 6:30

پارکر منشور در نوتردام (T) 6:30

بویلستون غربی در Tri-County, 6:30

Whitinsville مسیحی در قلب معصوم, 6:30

دور اول – شنبه

Tahanto در Hopedale, 6:30

هاکی پسران

سوپر هشت مسابقات

دور اول – روز چهارشنبه در لرینگ

St. john’s دبستان در مقابل Xaverian, 5

برلینگتون در مقابل BC بالا, 7:10

دور اول – روز پنج شنبه در لرینگ

کاتولیک یادبود در مقابل پاپ فرانسیس 5:15

فرامینگهام در مقابل Arlington 7:30

بخش 1 شمال

دور اول – شنبه

اسقف فنویک در مقابل وستفورد, 5 (چلمزفورد)

مرکزی کاتولیک در مقابل سنت مری, 6 (استونهام)

بلمونت در مقابل Andover, 7 (ووبورن)

Melrose در مقابل سنت جان (S), 7 (چلمزفورد)

Austin دبستان در مقابل ووبورن, 8 (استونهام)

بخش 2 شمالی

دور اول – شنبه

بوستون لاتین 15 اورت 0

گلاستر 5 ویکفیلد 1

لینکلن-سودبوری 5, Danvers 3

Masconomet 2, استونهام 0

اندرور شمالی ، 5, 2 لیننفیلد

توکسبری 4, ریدینگ شمالی 0

تریتون 1 Winthrop 0

Wilmington 3, ماربلهد 1

بخش 3 شمالی

دور اول – شنبه

همیلتون-Wenham در مقابل نیوتن جنوبی, 6 (ووبورن)

سوامسکات مقابل, Essex, Tech, 6 (استونهام)

غرب در مقابل لاتین, آکادمی 7 (واترتاون)

لوول در مقابل سامرویل, 8 (استونهام)

Rockport/منچستر اسکس در مقابل واترتاون. 8 (ووبورن)

بخش 1 جنوبی

دور اول – شنبه

ماساچوست-رایهام در مقابل اسقف اعظم ویلیامز 6 (گالو)

ناتیک در مقابل میلتون (رایان), 7

دور اول – شنبه

Duxbury مقابل منسفیلد 4 (گالو)

پادشاه فیلیپ در مقابل فرانکلین, 5:20 (کانتون یخ خانه)

Marshfield مقابل Wellesley 6 (گالو)

Braintree مقابل Walpole, 7:20 (کانتون یخ خانه)

برنستبل مقابل Falmouth 8 (گالو)

بخش 2 جنوبی

دور اول – شنبه

Medfield, 3, Dighton-Rehoboth/سیکانک 0

مدوی 7, Apponequet/اسقف Connolly 0

وستوود 3, Norwood 2 (2 ot)

ویتمن-هانسون 8, ورهم/کارور 2

دور اول – شنبه

جنوب شرقی/West Bridgewater مقابل سکیتوات, 4 (گالو)

ددهام مقابل Brookline, 5 (کانتون یخ خانه)

تاونتون مقابل کانتون 7 (کانتون یخ خانه)

پلیموث شمال در مقابل اسقف Feehan 8 (گالو)

بخش 3 جنوبی

دور اول – شنبه

سنت جان پل دوم در مقابل بیشتری New Bedford, 5:20 (راکلند)

نورول مقابل آبی تپه 7:40 (راکلند)

دور اول – جمعه

نانتاکت در مقابل اسقف Stang, 4 (گالو)

فاکسبرو مقابل Abington 5 (کانتون یخ خانه)

دریاچه نقره ای در مقابل Hopkinton, 5:20 (کانتون یخ خانه)

سامرست برکلی در مقابل تاکستان مارتا 6 (گالو)

هانوفر در مقابل شمال کوئینسی, 7:20 (کانتون یخ خانه)

دارتموث در مقابل Rockland 8 (گالو)

دختران هاکی

بخش 1

دور مقدماتی – دوشنبه

خواندن 3, Wayland/وستون 0

دور مقدماتی – سه شنبه

Braintree, 4, وستفورد آکادمی 1

Duxbury 2, Masconomet 0

دور مقدماتی – شنبه

کیپ کاد در ووبورن, 5

فرانکلین در Austin دبستان 5 (هودسون)

Winthrop در بلمونت 5

برنستبل در Andover, 5:15 (مبارکه)

پلیموث در Peabody/لیننفیلد, 5:15

لینکلن-سودبوری در شروزبری, 6 (ستاره شمال)

مدوی/اشلند در آرلینگتون 6

Hingham در HPNA, 7 (هورهیلل)

Longmeadow در متوئن/توکسبری, 7

منسفیلد/OA/فاکسبرو در بوستون لاتین, 7 (مورفی)

سنت پیتر-ماریان در Needham, 7 (بابسون)

لکسینگتون در سنت مری, 8 (کانری)

دور مقدماتی – شنبه

ویتمن-هانسون/Silver Lake در خواست 6

بخش 2

دور مقدماتی – دوشنبه

ددهام 6, Pembroke 1

Medfield/نورتون 5 اسقف Stang 0

دور مقدماتی – سه شنبه

Burlington, 5, کوهست/هانوفر 4 (ot)

ناتیک 13, لئومینستر 0

Norwood 2 ویکفیلد 1 (2 ot)

وینچستر 5 اسقف فنویک 2

دور مقدماتی – شنبه

ویلمینگتون در فلموته, 6:30

پسران بسکتبال

Malique Bodden گل 24 امتیاز به عنوان شماره 17 نانتاکت (11-10) سرنگون 16-بذر هالبروک 72-54 در یک Div. 4 جنوبی در دور مقدماتی مسابقه.

تایلر استوارت 23 امتیاز و 20 ریباند به عنوان شماره 10 تونتن (15-6) نورد به یک 64-44 پیروزی شماره 7 Marshfield. … مایک Loughnane به ثمر رساند 35 امتیاز گود پنج کمک و برداشت پنج ریباند به عنوان شماره 3 سال قبل از میلاد بالا (17-4) کشیده و دور از شماره 14 بریج-Raynham 73-63. … برایانت Ciccio به ثمر رساند و 12 امتیاز در هدف قرار دادن دو پرتاب آزاد با 3.2-ثانیه های باقی مانده برای بلند کردن شماره 8 اتلبارو (17-6) به 50-49 برنده بیش No. 9 Brookline.

رایان قدرت را به ثمر رساند 21 امتیاز به عنوان شماره 6 والتهام (17-4) cruised به 90-49 پیروزی شماره 11 ریور در یک Div. 1 شمال دور اول مسابقه.

ارل تاکر شمارش 23 امتیاز در حالی که Daylon Trotman (15) و Lateef پاتریک (12) همچنین آمار برای دو چهره به عنوان شماره 16 میلتون (12-9) شکست No. 17 Nauset, 64-47 در یک Div. 2 جنوبی در دور مقدماتی مسابقه.

شماره 4 واترتاون (16-5) شکست 13-کشت Saugus 56-45 در دور اول از Div. 3 شمالی, مسابقات, دادن سر مربی استیو Harrington خود 400th حرفه ای برنده شوید.

جسی نیزه به ثمر رساند 24 امتیاز و دنی Saloukis 21 اضافه شده به عنوان شماره 7 ابن میمون (9-4) را شکست داد و شماره 10 اسقف فنویک, 60-48 در یک Div. 4 شمالی در دور اول مسابقه.

در یک Div. 2 شمال دور اول مسابقه دوم تونی Felder جونیور زده برای 20 امتیاز و هفت کمک پیشرو شماره 8 Malden کاتولیک (13-8) به 59-44 برنده بیش No. 9 ملروز (12-9).

بسکتبال دختران

جکی ولز به ثمر رساند 14 امتیاز و 12 بازیکن به ثمر رساند به عنوان شماره 12 Ursuline (12-8) را شکست داد و پنجم-کشت برک 73-30 در یک Div. 3 جنوبی در دور اول مسابقه.

Ashlyn Pacheco و Carley Dangora هر گل 14 امتیاز به عنوان شماره 1 ووبورن (20-1) پیشرفته به Div. 1 شمالی یک چهارم نهایی با یک 54-32 برنده بیش از 16-کشت North Andover. … سیدنی سارتل بریده 26 امتیاز برای شماره 8 بیلریکا (14-7) در یک 64-52 پیروزی بر No. 9 Lexington. … Kizziah Ruff به ثمر رساند 27 امتیاز به عنوان شماره 5 کمبریج (17-4) را شکست داد 12-کشت بلمونت 65-52. … مگان گود به ثمر رساند 26 امتیاز و برداشت نه ریباند به عنوان شماره 2 چلمزفورد (19-2) شکست No. 15 هورهیلل, 58-36.

در Div. 3 جنوبی در دور اول اقدام مگ مارسل کاهش یافته و 19 امتیاز در حالی که کامیل جزئی بریده 13 امتیاز و 10 تخته برای شماره 8 ویلیامز اسقف اعظم (14-7) در 76-46 برنده بیش No. 9 اسقف Stang (13-8). … کایا Fernandes زده برای 18 امتیاز و هفت تخته و هشت کمک می کند در حالی که همکار ارشد کاپیتان بروک مک کالوم tallie 15 امتیاز و هشت ریباند برای شماره 4 بورن (15-6) در یک 52-38 برنده بیش از 13-کشت سیکانک. … اردن پیبلس به ثمر رساند و 20 امتیاز به عنوان شماره 3 Middleboro (16-5) شکست شماره 14 شرق Bridgewater, 46-37. … Bridget فلدمن به ثمر رساند 13 امتیاز به عنوان شماره 10 Fontbonne (14-7) ضرب و شتم هفتم-کشت شرق Bridgewater, 36-24.

مرید St. Clair تا به حال 19 امتیاز و 17 ریباند به عنوان شماره 8 عارف دره (12-9) ضرب و شتم شماره 9 KIPP 63-44 در یک Div. 4 شمالی در دور اول مسابقه.

هاکی پسران

مایک Tyer به ثمر رساند و دو بار به عنوان شماره 9 Medfield (12-5-4) شکست شماره 8 Dighton-Rehoboth/سیکانک, 3-0 در یک Div. 2 جنوبی در دور اول مسابقه. … Declan مک کارتی به ثمر رساند یک جفت از اهداف به عنوان شماره 6 مدوی (13-3-5) coasted به 7-0 برنده بیش از شماره 11 Apponequet/اسقف Connolly.

کمپبل پیرس تا به حال دو گل و کمک به عنوان شماره 3 توکسبری (15-3-3) شکست شماره 14 شمالی خواندن 4-0 در یک Div. 2 شمال دور اول مسابقه. … E. J. زمینه و جرمی آبرو هر گل دو بار در حالی که کانر Vittands ساخته 44 موجب صرفه جویی در به عنوان شماره 7 گلاستر (13-5-3) را شکست داد و شماره 10 Wakefield, 5-1. … پل نیکولز و ریچارد Guarino به ثمر رساند به عنوان شماره 1 Masconomet (17-3-1) ضرب و شتم 16-کشت استونهام, 2-0. … سام هاچینسون تا به حال یک کلاه ترفند در حالی که اون اوبراین نیک پاپاس و رایان کوین هر یک از شمارش دو بار به عنوان شماره 8 بوستون لاتین (12-6-3) نورد به یک 15-0 برنده بیش No. 9 اورت.

دختران هاکی

کایلی و آنی فلاهرتی ثبت نام اهداف و علی McArdle ثبت shutout به عنوان شماره 17 Duxbury (11-7-3) شکست شماره 16 Masconomet, 2-0 در یک Div. 1 دور مقدماتی مسابقه. … ارشد به جلو متحد Decoste یافت خالص دو بار برای شماره 3 برینتری (18-2-1) در یک 4-1 برنده بیش از شماره 30 وستفورد آکادمی (8-9-4).

ماریسا Cataldo بریده بازی-پیروزی در دوم اضافه کاری دوره را به شماره 14 نوروود (12-7-2) 2-1 برنده بیش پلاک 19 ویکفیلد در یک Div. 2 دور مقدماتی مسابقه. … Niki Micciche و ویتنی Kramer هر گل دو بار به عنوان شماره 22 وینچستر (7-10-2) حذف 11th-کشت اسقف فنویک, 5-2. … شیا مک دونالد به ثمر رساند برنده در وقت اضافه به عنوان شماره 18 برلینگتون (11-8-2) شکست No. 15 کوهست/هانوفر 5-4.

اسکی نوردیک

دوور-Sherborn را لوکاس Bodkins اسیر MIAA دولت پسران فردی اسکی نوردیک عنوان در زمان 21.41. Mt. Greylock برنده این تیم عنوان با 47 امتیاز به دنبال لنکس (57), ولزلی (87), وستفورد آکادمی (98) و کنکورد-کارلایل (111).

Wellesley را سوفیا Sirica برنده دختران فردی عنوان (23:27) در حالی که لنکس برنده این تیم عنوان (19).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im