به نوبه خود به آشپزخانه برای خلاقیت و آسایش

آشپزخانه می تواند آرام بخش و درمانی است که به پیدا کردن مقدار زیادی از همکاران و دوستان شما حلق آویز کردن در طول این زمان نامشخص است. بعضی از آنها واقعا هرگز زمان زیادی را صرف در آشپزخانه به جز گرما چیزی در مایکروویو و یا برای گرفتن یک فنجان قهوه, اما با بسیاری از مردم در حال کار از خانه, آشپزخانه تبدیل شده است (اما همیشه بود) قلب خانه است. این روزها که به معنی پخت و پز برای خودمان و خانواده. برای برخی از ما غذا روال به شدت تغییر کرده است. مکرر ناهار خوری قرار داده شده است نامحدود نگه دارید در حالی که پست-سفارش غذا از تحویل موشک وار رفتن.

صنعت رستوران و مواد غذایی دیگر مربوط به کسب و کار دیده می شود پایه مشتری خود را ناپدید می شوند و درهای خود را توقیف. برخی ممکن است هرگز بهبود می یابند. بنابراین ما صفحه اصلی آشپزخانه مهم تر در حال حاضر از همیشه است و ما نیاز به فکر می کنم خلاقانه در مورد نگه داشتن خودمان سالم با غذا آماده.

که یک کار آسان تر است برای برخی بیش از دیگران است. اگر شما هیچ علاقه ای به آشپزی تکیه بر فست فود یا غذا خوردن در پرواز شما ممکن است تعجب خود را با چه لذت بخش و خلاق پخت و پز می شود و نیازی به وقت گیر است.

برای من مهم ترین چیز این است که یک برنامه ریزی بر اساس آنچه خانواده من را دوست دارد به خوردن تا من لیست مواد غذایی همیشه به کسانی که در مورد. اگر تعداد زیادی از مردم در حال ماندم, به, با, شما, آنها را درگیر در این فرآیند است. برخی از خمیر پیتزا با هم ریز ریز کردن سبزیجات برای هم بزنید سرخ و یا اختصاص هر کس یک شب هنگامی که آنها را طبخ!

نگاه در گنجه خود را و یا شربت خانه و تصور کنید آنچه که می توان با ساخته شده است که می توانید از ماهی تن و بسته بندی برنج یا خشک شده یا کنسرو لوبیا. سعی کنید ساخت نان یک فرایند ترکیب فقط مخمر آرد و آب و نمک اما یکی که نیاز به صبر و watchfulness. آن را فقط ممکن است کاهش فشار خون خود را قرار داده و شما را در خلق و خوی خوب و انتشار بیکر در شما.

مواد غذایی راهی برای اتصال همه ما است. در جدول داستان جریان را به عنوان شما چرخش که پاستا در اطراف خود را از چنگال پولی که سوپ یا تعجب خود را با دانش است که شما ساخته شده است که خودتان است. ما ممکن است مانند پناه در جای خود است اما در حال حاضر آشپزخانه جالبترین محل می شود.

ده دقیقه سوپ

1 qt. سوپ مرغ

1 کیسه منجمد مخلوط سبزیجات

2 ج. تکه مرغ پخته شده یا بوقلمون

1 می تواند به خوبی زهکشی شده و به خوبی شستشو داده نخود یا لوبیا cannellini

آب و مزه یک لیمو یا 1 T. آماده آب لیمو

گرما سوپ مرغ به کمتر جوش اضافه کنید و سبزیجات و کاهش گرما در حد متوسط و طبخ 3 دقیقه; کشف, اضافه کردن تکه مرغ یا بوقلمون و لوبیا; حرارت تا داغ است. هم بزنید در مزه و آب. اضافه کردن نمک و فلفل را به طعم و مزه.

خدمت گرم با نان ترد و سالاد. منتظر smlles. باعث می شود 4 تا 6 نفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im