پیچ و تاب و در اظهارات ستاره قرارداد بیهوده

کانبرا اجرایی همین Furner تایید کرده است ستاره رو به جلو جان Bateman شده است اجازه داده می شود به زمینه ارائه می دهد از باشگاه رقیب با وجود باقی مانده قرارداد از طریق به پایان 2021 NRL فصل است.

Furner نظرات آمده پس از Bateman, شکست سکوت خود را در حال انجام قرارداد حماسه بیش از آخر هفته گزارش انکار او در چهار موارد خواسته می شود منتشر شده از اظهارات خود قرارداد.

پیگیری گزارش ادعا Bateman مدیر اسحاق موسی درخواست کرده است منتشر شده برای مشتری خود را پس از grand هفته پایانی سال گذشته زمانی که Bateman قرارداد وضعیت ابتدا به نور است.

26-در سال گزارش شده است که در نیمه راه از طریق یک منحصر به فرد چهار سال مقابله با این اظهارات که اجازه می دهد تا او را به مذاکره مجدد شرایط مالی این قرارداد در پایان هر فصل.

پس از دستیابی به موفقیت های نجومی که در آن او اهدا شد گذراندن M دوم-پارو زن جایزه سال دیلی تلگراف گزارش Bateman مدیر می خواهد یک قرارداد ارتقاء ارزش حدود 800.000 دلار در هر فصل — یک ارتقاء قابل توجهی در $600,000 او برنامه ریزی شده است برای کسب درآمد در سال 2021 تحت نظر خود اظهارات قرارداد.

این وضعیت خاردار منفجر شد و در شب جمعه وقتی که Bateman با عصبانیت ضربه در فاکس خبرنگار ورزشی جیمز هوپر بیش از اولین گزارش از آزادی او درخواست.

“شما بهتر است چوب به پرداخت آن سر طاس بزرگ fella دلیل خود را (پو emoji) در حال journo. هرگز پس از من پرسید برای انتشار. مزخرف داستان #fakenews” او ارسال شده در توییتر.

Bateman حاضر به بازگشت به دور از اظهار نظر در مصاحبه با دیلی تلگراف و صبح سیدنی هرالد روز یکشنبه.

John Bateman has his hands full.
media_cameraجان Bateman دست خود را کامل.

این گزارش نشان می دهد Furner در حال حاضر گفت: Bateman باشگاه را پذیرفته است که آن را در یک موقعیت برای مطابقت با برخی از غنی معاملات Bateman است انتظار برای دریافت از باشگاه رقیب این سال است.

با وجود باقی مانده قرارداد تا پایان 2021, Bateman در حال حاضر انتظار می رود به ترک باشگاه در پایان سال 2020 است.

Bateman, اما ادعا می کند او می خواهد به ماندن در اظهارات دراز مدت.

“اگر من می خواستم به درخواست برای آزادی من می توانم انجام داده اند” Bateman گفت: smh.com.au.

“من نمی خواهم به ترک. من می خواهم به گسترش است. من هرگز یک بار خواسته برای آزادی. گفتم اسحاق ‘گوش دادن عجله نکنید به هر چیزی چون من در هیچ عجله’.”

دیلی تلگراف را Phil Rothfield نشان داد یک پیچ و تاب و در شب شنبه در یک بخش در فاکس لیگ آشکار Raiders خواهد بود آماده کردن پیشنهاد خود را نسبت به Bateman گزارش 800.000 دلار حقوق و دستمزد مطالبات — اگر بازیکن ستاره و نماینده او آماده شد به گسترش خود مقابله فراتر از 2021.

او گزارش Bateman و موسی نمی خواهید به امضای یک قرارداد بلند مدت.

“من فکر می کنم کانبرا خواهد بود بیش از شاد برای ارتقاء او, اما آنها می خواهند یک پسوند” Rothfield گفت.

“در این مرحله و اسحاق و موسی زدم که برگشت.”

WESTS TIGERS رویکرد FOLAU

Israel Folau hasn’t been forgotten.
media_cameraاسرائیل Folau نبوده است فراموش شده است.

اسرائیل Folau شد بنا به گزارش صدا کردن بیش از یک امکان بازگشت به NRL با Wests Tigers.

سیدنی rugby league club گفته شد به قرار دادن feelers برای دیدن اگر سابق رقابت ستاره خواهد بود علاقه مند به بازگشت به استرالیا اما گفته شد نه یک گزینه برای 31 ساله.

با این حال این باشگاه را ندارد, پیشنهاد رسمی, این گزارش می گوید. “Wests Tigers شد فقط احساس کردن وضعیت. آن را نمی بیش از حد و چیزی از آن آمده:” یک منبع نزدیک به Folau به نقل از به نقل از دیلی تلگراف.

Folau گفته است ترجیح می دهند باقی مانده در فرانسه با سوپر لیگ باشگاه کاتالانها که رئیس جمهور برنارد Guasch است گفت که او انتظار دارد Folau به یک نشانه جدید در سال مقابله با پرپینان-باشگاه بر اساس.

سابق dual-کد بین المللی, اخراج توسط راگبی استرالیا در سال گذشته برای بحث برانگیز مجوز های ارسال و مذهبی توییتهایی که برخی از یافت تهاجمی نیز رد روش از تیم راگبی باشگاه از جمله بالا 14 لباس مونپلیه.

— AAP

اظهارات سقوط تخت در رایگان به هوا

کانبرا از راه سخت آموخته اند که موفقیت همیشه نمی پرداخت خود را رایگان به هوا بازی های تلویزیونی امریکا از هشت به سه در تجدید نظر NRL قرعه کشی. بالا سوار پس از رسیدن به سال گذشته فینال این اظهارات داده شد خود را بیشتر free-to-air قرار گرفتن در معرض در یک دهه در اصل 2020 قرعه کشی. اما برنامه های تجدید نظر شده تجدید نظر با از دست دادن شش دور و رسانههای داشتن کمی بیشتر نفوذ با توجه به کمبود جمعیت و رقابت توقف.

به این معنی کانبرا تضمین شده نیست یک بازی نه بعد از دور 10 با امکان پخش هیچ صفحه اصلی بازی در تلویزیون خود را GIO ورزشگاه. کانبرا اند نا امید عدم free-to-air زمان به عنوان آنها سقوط از پنج شهرستان رتبه های بازار بود اما رها شده است تا در نهایت پاداش در ماه نوامبر گذشته.

اظهارات رئیس همین Furner ادعا کرد در آن زمان که قرار گرفتن در معرض اضافی خواهد آینده کسب پاداش های مالی با افزایش حمایت ارزش کشباف. می آید پس از این باشگاه تحویل داده شد سخت ترین سفرنامه سفر در NRL در این رقابت ها را راه اندازی مجدد خواسته به بازی بازی های خانگی خود را در کمپبللتون. جنوب غرب سیدنی زمین است 230km در شمال عادی خود را پایه با باشگاه توزین تا اینکه آنها بهتر است پرواز به “صفحه اصلی مسابقات”. مردانه و رزمندگان در میان دیگر بازنده بزرگ وقتی که می آید به قرار گرفتن در معرض تلویزیون در قرعه کشی.

John Bateman and Nick Cotric will get just three games on Nine.
media_cameraجان Bateman و نیک Cotric خواهد شد فقط سه بازی نه.

پس از حرکت در سراسر Tasman برای اطمینان از شروع مبارزات رزمندگان ظاهر خواهد شد و نه فقط یک بار در فصل به طور منظم. و حتی پس از آن کسانی که شروع به پریدن کرد بر رزمندگان’ ارابه موسیقی باید صبر کنید تا دور 17 زمانی که بازی Parramatta برای دیدن آنها را بر روی free-to-air TV. دریا عقاب نیز دچار کاهش free-to-air, تلویزیون, برنامه بازی های خود را رها از 11 تا شش.

در مقایسه امثال بریزبن و Parramatta باید 15 و 13 free-to-air بازی هر.

NRL اجرایی اندرو Abdo ادعا کرد در این سال اختلاف نیز ناشی از تمایل به برنامه فیلم های پرفروش به بازتولید این فصل است. “این واقعا پیچیده است زیرا آن را در تعدادی از عوامل” Abdo گفت. “در این سال است که واقعا متفاوت است چرا که ما می خواستیم برای تمرکز دادن به طرفداران فیلم های پرفروش در شروع سال ما شده اند قادر به دستیابی به آن است.” بریزبن free-to-air بازی در امتیاز پنج شنبه و جمعه شب با باشگاه نه برنامه ریزی برای یک روز بازی در فصل به طور منظم. جنوب سیدنی 12, رایگان-به-بازی های هوایی و خروس 11.

همه آمار و ارقام تنها بر اساس چهار شنبه, چهار شنبه و پنج شنبه بعد از ظهر وسایل.

ممکن است و نه می تواند خود را بازیابند شنبه شب پخش می از 7.30 بازی در فینال شش دور زمانی که یک تلویزیون جدید قرارداد امضا شده است.

در صورتی که مورد, خروس خواهد انتخاب کنید تا اضافی سه, رایگان-به-بازی های هوایی.

یکی از کسانی خواهد بود در برابر تاتنهام در نظر گرفتن اظهارات’ شمارش به چهار. در ضمن NRL معرفی کرده است یکشنبه شب نخست شکاف زمان برای اولین بار در نه دور به جای 2pm بازی.

هر NRL باشگاه های FREE-TO-AIR TELEVISION تعداد

بریزبن: 15

Parramatta: 13

ملبورن در جنوب سیدنی: 12

سیدنی Roosters: 11

نیوکاسل: 9

شمال کوئینزلند پنریته: 8

St George Illawarra: 7

مردانه, Wests Tigers: 6

Canterbury: 5

کانبرا کرنوللا: 3

Gold Coast, رزمندگان: 1

*مانع و در عین حال-به-می شود-تایید کانال نه شنبه شب پخش می نهایی در شش دور.

— AAP

در اصل منتشر شده به عنوان پیچ و تاب و در اظهارات ستاره قرارداد بیهوده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net