دو مظنون شناسایی شده در ارتباط با ضد سامی گرافیتی در بدفورد

دو نفر جوان شناسایی شده اند به عنوان مجرمان که با رنگ ضد سامی و هرزه تصاویر و کلمات در چندین کسب و کار خصوصی و در شهر ملک در بدفورد, مقامات گفت.

یک نر نوجوان و یک مرد جوان, بزرگسالان هر دو از آنها زندگی می کنند در بدفورد مسئول گرافیتی به تصویر می کشد یک صلیب شکسته مردانه, دستگاه تناسلی و ضد سامی و هرزه زبان است که پیدا شد در مارس 4 در یک کسب و کار خصوصی در جاده بزرگ, Middlesex, دادستان منطقه ماریان رایان و بدفورد رئیس پلیس رابرت Bongiorno گفت: در یک بیانیه مشترک.

پلیس همچنین دریافت گزارش از اسپری نقاشی در بدفورد Department of Public Works سازی گاراژ در Shawsheen گورستان دو دیگر شرکت های خصوصی و در امتداد پل دیوار در جاده بزرگ, رایان و Bongiorno گفت.

پلیس قادر به دست آوردن نظارت تصویری و شناسایی متهمان که نام آن را منتشر نکرده اند.

پس از مشاوره با اعضای جامعه و صاحبان املاک شهر مقامات و رهبران مذهبی رایان و Bongiorno گفت که آنها توافق کرده اند که به ارائه مظنون فرصتی برای تکمیل Middlesex منطقه وکیل نوجوانان و بزرگسالان جوان انحراف برنامه که شامل مشارکت در جوامع برای عدالت ترمیمی. اگر مظنون موفق به تکمیل هر یک از الزامات برنامه انحراف آنها می تواند موضوع جنایی به اتهام خرابکاری, رایان و Bongiorno گفت:

“این تصمیم به حل و فصل این مورد از طریق ما انحراف برنامه که شامل عدالت ترمیمی برنامه نویسی به رسمیت می شناسد که تاثیر فوق العاده ای که نفرت نمادها در بسیاری از اعضای جامعه” رایان گفت. “این اجازه خواهد داد که بسیاری از کسانی که تحت تاثیر احزاب برای آمدن به میز به آغاز روند شفا.

“ما برنامه انحراف به دنبال آموزش و بازسازی” او افزود: “و این است که ما انتظار آن است که انحراف – و RJ روند اجازه خواهد داد که عاملان به مسئولیت برای اقدامات خود و داشتن دست آورده و درک از آسیب است که آنها باعث تغییر رفتار خود را در آینده است.”

خاخام سوزان آبرامسون از معبد شالوم Emeth در برلینگتون و بدفورد مقیم گفت: او از استفاده از انحراف در این مورد.

“ما امیدواریم که که این حادثه برجسته نیاز برای ما هوشیار باشند و درگیر در جوامع ما به طوری که ما می تواند کار به طور دائم از بین بردن این نوع حوادث از ما فوق العاده جامعه” آبرامسون در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de