دو اصلی آب معافیت تعطیل خیابان در بوستون در روز پنج شنبه, تبدیل خیابان ها به creeks.

مدت کوتاهی پس از نیمه شب بوستون آب و فاضلاب کمیسیون خدمه در پاسخ به 480 درچستر Ave. در جنوب بوستون اصلی آب که آب گرفتگی خیابان اصلی. استراحت و تعطیل کردن آب به 14 ساختمان و نقطه خیابان از الجزایر خیابان به اندرو مربع است.

سپس در روز پنج شنبه بعد از ظهر BWSC خدمه مجبور به تعطیل اصلی آب در نزدیکی میدان عقاب در شرق بوستون. این سازمان گفت: این تاثیر 10 خانه و چهار شیرهای آتش نشانی. کارگران شروع به حفاری تا خیابان و تعمیر خطوط آب.

این BWSC گفت: Southie 12-inch pipe بود چدن اصلی از سال 1931 اگر آن را با سیمان اندود شده در سال 2006. 12-inch اصلی در Eastie به نظر می رسد از 1880s این سازمان گفت.

کسانی که تاریخ نمی کنند سیستم به طور کلی. 1100 کیلومتر از شبکه آب در بوستون هستند خیط و پیت کردن با مقدار زیادی از لوله های قدیمی گذاشته از 1840s به روز در حال حاضر. یک گزارش در این سیستم از سال 2011 — که در بر داشت BWSC نشانی از یک کار خوب از تعویض لوله های قدیمی — دارای یک نمودار نشان می دهد که زمانی که برق نصب شده است که شامل مرجع قاب زمان آمریکا جنگ قصد بازگشت به جنگ داخلی که برخی از همین لوله های انجام شده آب در اطراف بوستون.

که گفت:, شهر سیاهی پایین تر از متوسط نرخ آب اصلی معافیت با 4.1 در هر 100 کیلومتر لوله در سال گذشته است. به طور متوسط برای شبیه شهرهای بوستون مقامات می گویند 25 معافیت در هر 100 مایل است.

این BWSC می گوید آن را جایگزین 363.5 کیلومتر از شبکه آب از سال 1978.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de