انگلستان مجموعه ای به گسترش مستند در میان نشانه های شیوع نزدیک شدن به اوج


2 دقیقه پیش

لندن — دولت انگلیس آماده شد پنج شنبه به گسترش در سراسر کشور lockdown برای چند هفته بیشتر به عنوان مقامات بهداشت گفت: بریتانیا شیوع کروناویروس — یکی از اروپا بدترین حال نزدیک شدن به اوج خود.

مقامات انتظار برای اعلام تمدید محدودیت در حرکت و فعالیت های کسب و کار پس از جلسه هیئت دولت در کمیته بحران کبرا.

قبل از اعلام رسمی انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: “خیلی زود است که برای ایجاد یک تغییر” به مستند دولت دستور داد در 23 مارس به سرعت گسترش ویروس. مدارس, میخانه ها, رستوران ها و اکثر مغازه ها تعطیل هستند و بسیاری از افراد مجاز به ترک خانه تنها برای کارهای ضروری و یا ورزش.

“من درک می کنم کسانی که خواستار پایان دادن به این مستند و یا نوعی از استراتژی خروج برای شروع در حال حاضر, اما من فکر می کنم آن را فقط بیش از حد در اوایل به صورت که” هنکاک گفت.

همانطور که از چهارشنبه 12,868 مردم مرده بود در انگلستان به بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. این رقم شامل نمی شود مرگ و میر در خانه های سالمندان و دیگر تنظیمات.

افسر ارشد پزشکی کریس Ersin گفت: در پادشاهی متحده است “احتمالا رسیدن به اوج کلی” اما که مقامات “هنوز در نقطه ای که ما می توانیم با اطمینان و خیال راحت این است که در حال حاضر گذشته اوج.”

در حال حاضر برای گسترش مستند گسترده عمومی و حمایت سیاسی. اما به عنوان دیگر کشورهای اروپایی با احتیاط سهولت خود را به محدودیت های دولت محافظه کار بریتانیا چهره فشار به توضیح دهید که کی و چگونه این کشور را بازگشایی شده است.

“ما موافق این اقدامات نیاز به در محل باقی می ماند, اما برای حفظ روحیه و امید مردم باید احساس چه می آید بعدی” گفت: Keir Starmer رهبر مخالفان حزب کارگر. “سکوت فشار در جوامع در سراسر کشور را نمی توان دست کم گرفت.”

دولت در پاسخ به همه گیر شده است پیچیده و عدم وجود نخست وزیر بوریس جانسون که نه بازگشت به کار پس از گذراندن یک هفته در لندن یک بیمارستان برای درمان covid-19 از جمله سه شب در بخش مراقبت های ویژه.

وزیر امور خارجه Dominic Raab پر است در حالی که جانسون recuperates اما دولت این است که با احتیاط از ساخت تصمیمات بزرگ تا زمانی که نخست وزیر شرکت می کنند.

منتقدان را متهم به انگلستان مقامات پنهان کاری های غیر ضروری. دولت تصمیم گیری در ویروس اقدامات بر اساس مشاوره از مشاوران علمی گروه برای موارد اضطراری یک پانل از دانشمندان که عضویت کامل لیست شده است ساخته شده است. دولت با استناد به دلایل امنیتی نمی افشای اطلاعات.

2559780_web1_2559780-d4f93732565b447a8c956c28e5ec1937

AP

نصب شده افسران پلیس گشت چهارشنبه در یک خلوت خیابان رجنت لندن به عنوان کشور در lockdown برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

یکی از این گروه و اعضای اپیدمیولوژی نیل فرگوسن گفت: “قابل توجهی” اجتماعی فاصله را باید حفظ شود تا زمانی که یک واکسن برای coronavirus — توسعه است که می تواند بیش از یک سال دور.

او گفت: تسهیلات نیز نیاز بسیار گسترده برای تست این ویروس به طوری که افرادی که بیمار هستند و مخاطبین خود را می تواند جدا شده و یا قرنطینه.

فرگوسن گفت که بدون وسیع تست “برآورد ما نشان می دهد ما نسبتا کمی راه گریز.”

“اگر ما استراحت اقدامات بیش از حد پس از آن ما شاهد احیای انتقال” او به بی بی سی گفت. “آنچه ما واقعا نیاز به توانایی برای قرار دادن چیزی در جای خود. اگر ما می خواهیم برای باز کردن مدارس و مردم اجازه بازگشت به کار پس از آن ما نیاز به نگه داشتن انتقال را در شیوه ای دیگر.”

دولت بریتانیا مورد انتقاد قرار گرفته بر بسیاری از جنبه های آن, پاسخ به همه گیر از جمله یک مقدار محدود از تست و تاخیر در گرفتن تجهیزات حفاظتی به پزشکان و کارکنان مراقبت.

دولت اصرار دارد آن است که اصلاح این اشتباهات. این عهد به انجام 100,000 آزمون در روز تا پایان مارس — بیشتر از پنج برابر افزایش در نرخ فعلی.

دولت همچنین متهم است که غفلت از کارکنان خانه سالمندان کارکنان و ساکنان. ویروس مربوط به مرگ و میر در خانه های سالمندان و یا هر محیط دیگر از بیمارستان گنجانده شده در دولت روزانه برگه اگر چه تعداد شماره منتشر شده است به طور جداگانه یک بار در هفته.

در آخرین نسخه 10 درصد از تمام مرگ و میر مربوط به covid-19 رخ داده در خارج از بیمارستان و یک شکل است که انتظار می رود به رشد است.

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار | آمریکا/جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de