U mad bro? Steelers طرفداران نظرات قوی در مورد پیش نویس NFL نژاد با کلاغ

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

این چیزی است که من اینجا هستم برای طول “این بار مشکل است.” به هدف خود در dunking غرفه.

بیان چند شک و تردید در مورد استیلرز پیش نویس کلاس. می گویند چند افتخاری, همه چیز در مورد Baltimore Ravens. و این است که معمولا چگونه آن را برای رفتن.

پس از آن همه استیلرز پیش نویس نسخه از “U mad bro?” این هفته است.

و فقط در مورد همه دیوانه در من.

آه و کلاغ ،


ژاک من فرستاده. او را دوست ندارم موضع که استیلرز باید گرفته ام ایالتی اوهایو در حال اجرا پشت J. K. Dobbins (یا ایالتی فلوریدا در حال اجرا به عقب افتاد Akers) در دور دوم به جای نوتردام گیرنده گسترده تعقیب Claypool.

دابینز است یک سکه ده ایالتی اوهایو در حال اجرا بازگشت. (Cataract) الیوت استثنا است. که در آن است “بوم” Herron? عرقچین چاه? ایالتی اوهایو می توانید هر کسی در آن وجود دارد و تولید اعداد بزرگ است. این سیستم است. این برنامه خود را. خود را سوپرمن.

نوتردام ندارد گل میخ گیرنده هر سال که ارزش تهیه پیش نویس در بالا و دو دور. در این سال آنها را انجام داد. Claypool معامله واقعی است. من هر OSU و هر ND بازی. Claypool یک گیرنده و تنها بهتر. مسخره بود او را به رفتن در 40-60 محدوده. ما او را در 49.

“متوقف کردن گریه کردن در مورد Dobbins. او بعد از رونق Herron.

آسان, Zach. ابراز خفیف مخالفت نمی کند و آن را “گریه.” بجوش و خروش آمدن.

نه مثل من نوشت: عشق نامه در مورد Dobbins. من فقط سوال حکمت انتخاب یک پسر که ممکن است چیزی بیشتر از یک چهارم گیرنده گزینه در این سال به عنوان یک مرد که می تواند بهترین در حال اجرا در این تیم با شروع فصل.

با عرض پوزش. احساس می کنم که راه مورد Dobbins. و بقیه استیلرز backfield.

برخی از خود را “comp کار” سوال برانگیز است ، منظورم رونق Herron!? او فراخوانده شد در ششمین دور! چه او باید با هر چیزی ؟ و glossing بیش از Zeke الیوت است که بسیاری از براق.

آنچه که من واقعا درک است که چگونه شما به طور همزمان استدلال می کنند که یک استثنا برای این قانون (الیوت) ثابت می کند که ایالت اوهایو در حال اجرا پشت هر گونه خوب در NFL. اما بدون استثنا برای این قانون نشان میدهد که Claypool خواهد بود خوب بیرون آمدن از نوتردام?

توضیح دهید که. جایی که امثال طلایی تیت خواهد فولر و مایل Boykin مناسب در این تجزیه و تحلیل? آنها کمک و یا صدمه زدن به استدلال خود را? من گیج شدم.

سلام Equanimeous سنت قهوه ای تدوین شد توسط هکرها در ششم-دور در سال 2018 است. او رونق Herron نوتردام?

همچنین من نمی دانم چه مسخره پیش نویس شما را دیدم. همانطور که اشاره کردم در ستون CBS Sports حال Claypool امتیاز به عنوان 74 بهترین بازیکن در این پیش نویس است. ESPN تا به حال او را در 62. NFL.com او را به حال 59.

اگر استیلرز بیش از پیش نویس او کمی که جرم نیست. اگر او با این نسخهها کار بهتر از دابینز پس از آن می شود. ما هر دو خوشحال می شود.

نقطه ستون من بود برای نشان دادن چقدر بیشتر از یک اولویت قرار دادن آنها در مکمل گسترده گیرنده موقعیت در مقابل در حال اجرا به عقب زمانی که هر دو سوراخ آشکار شد و هر دو استعداد استخرهای هنوز نگردند که در آن نقطه در پیش نویس است.

با عرض پوزش اگر بیش از حد بود “گریه.” شاید رونق Herron می تواند به من دست بافت.


فراموش دوم حدس زدن انتخاب کنید. ظاهرا من بزرگتر گناه ستایش کلاغ برای گرفتن دابینز پس از استیلرز گذشت بر او.

“ابری از گرد و غبار جرم”? چگونه ضخیم بود ابر ؟ به اندازه کافی ضخیم است که شما نمی تواند ببینید بالتیمور را جرم دوم شد و در NFL در سال گذشته ؟ و led لیگ در 33 امتیاز در هر بازی ؟

نگاه شما درست است. کلاغ نیست برنده شدن در یک بازی حذفی. درست مثل استیلرز موفق به انجام است. آیا برنده شدن در 14 بازی مقابل هشت معنی هر چیزی ،

در تجزیه و تحلیل خود من فرض کنید نه برنده شدن بیش از استیلرز در سال گذشته به معنای هر چیزی. من هم حدس می زنم شما نیست که بی اعتنا از استیلرز رفتن 13-3 در سال 2017 بدون حذفی برنده به عنوان شما را از کلاغ رفتن 14-2 سال گذشته است.

شاید من از دیدن همه چیز اشتباه به دلیل 223 متری از “گرد و غبار” بالتیمور لگد برابر استیلرز بر روی زمین با ذخایر خود را در هفته 17 سال گذشته است.

Eh در واقع. که 223 متری از گل. این بسیار بارانی آن روز.


نیک است در هیئت مدیره با ستایش کلاغ.

من می خواهم استدلال می کنند “مشکل” است که در بالتیمور برنده این بخش هر یک از دو فصل در حالی که استیلرز از دست رفته برگشتی.

که مشکل است. نه طرفداران و رسانه های ناجور.


مایک در سیاتل متنفر استیلرز پیش نویس است.

من سر در گم. که در حال انجام خود ارزیابی و کنار هم قرار دادن تابلوهای خود را? آنها حتی تابلوهای??

“ظاهر این طرح بن خواهد آمد و تمام آن را. نیز وجود دارد برخی از عظیم ناشناخته متغیر با او. اگر بازوی خود را تبدیل به اسپاگتی یا او دوباره زخمی آن آنها حتی کمتر پشت سر او از “Spud” دوپری. چون ظاهرا آنها را به رفتن با میسون (رودلف) و “اردک” Hodges به عنوان پشتیبان آینده سال است.

“ببخشید رودلف است و نه فقط مرد. من می دانم که او هنوز هم یادگیری و blah blah – ما دیده می شود به اندازه کافی. او یک کلیپ بورد ، و اردک? او یک ساندویچ هیئت مدیره ،

مایک من می خواهم سهولت در “Spud” صحبت کنید. جوانه Dupree شد مقدار زیادی خوب در 2019. آنها باید یک سال دیگر می خواهم که از او در سال 2020 است.

اما من موافق است که استیلرز رفت و با سلیقه شخصی است. آنها خوردن آهو بچه ها که آنها را دوست داشت و به صورت جداگانه به مراتب بیشتر از آنچه دیگر پیش نویس تخته گفت. که خیلی روشن است.

این نیست اشتباه است. آن را فقط به اعتماد به غرایز خود را در مقابل جمعی نظر از لیگ.

تا آنجا که نگرانی های خود را بیش از شکست به پیش نویس یک نسخه پشتیبان تهیه کارفرمایی من اختلاف نظر دارند. من نگران وضعیت پشت بن Roethlisberger به عنوان به خوبی. اما من نمی خواهم برای دیدن آنها را در رسیدن به یک کارفرمایی قبل از پرداختن به در حال اجرا به عقب گیرنده گسترده و خارج linebacker در پیش نویس است.

اگر گرجستان جیک فروم تا به حال شده است وجود دارد در دور ششم و یا اگر آنها به حال یک پنجم-انتخاب دور شاید.

خود را احساس وحشت و نگرانی بیش از عدم تقویت کارفرمایی عمق باید تمرکز بر آنچه آنها انجام نمی در آژانس پس از در پیش نویس است.

در حال حاضر در مورد این ساندویچ “اردک” است که فروش ؟ من یک سالاد مرغ روی سیاه با کاهو و ترشی.

هی باید حمایت خود را از کسب و کار محلی.


اجازه دهید نتیجه گیری با شخص دیگری متنفر است که من جرات. جزئیات این تبادل ایمیل من تا به حال با یک پسر به نام دیوید پس از یک ستون من نوشته شده در مورد آنچه که استیلرز نمی توانید در پیش نویس است.

“بی فایده تر اطلاعات از افرادی که فکر می کنم نظر خود را مهم است.”

در اینجا چگونه من در پاسخ به دیوید:

من شرط می بندم شما فکر می کنم این مسائل که من به شما گفتن چیزهایی که شما می خواهید به شنیدن.

“اما من می توانم به شما اطمینان دهم آنچه مهم نیست — ایمیل مانند این یکی در تلاش برای گناه من به حمل آب فقط برای شاد کردن تو.”

دیوید نیست انجام می شود.

“در واقع شما هرگز به من گفت هر چیزی که من همیشه می خواستم به شنیدن زیرا این اولین بار است که من به عنوان خوانده شده هر یک از مقالات خود را.”

بنابراین من ساخته شده شما این دیوانه تنها با یک مقاله ؟

وای! من خودم حلاجی 1.000 پس از آن. به طور معمول, مردم نیاز به یک slow burn واکنش به این منفی نسبت به من.

من در آتش است. من باید پا ام من بازی در طول بسته در.

تیم بنز یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید در تماس با تیم در [email protected] و یا از طریق توییتر. همه توییتهایی می تواند اعلان مجدد. همه ایمیل ها به موضوع انتشار مگر اینکه در غیر این صورت مشخص.

دسته بندی:
ورزشی | استیلرز/NFL | صبحانه با بنز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de