شهرهای ایالات متحده در حال بهتر است در اجتماعی فاصله گرفتن از کانادا آنهایی که داده ها نشان می دهد

داده ها از یک سفر برنامه ریزی برنامه را نشان می دهد که در حالی که جنبش غوطه ور است در چندین شهرهای کانادا, آن را هنوز هم بالاتر از آن را باید

نا امید مسئولان شهرستان در سراسر کانادا باید تلاشهای خود را در هفته گذشته به مردم به ماندن در خانه. در تورنتو شهردار John Tory تهدید به جریمه پس از تعطیلات آخر هفته جمعیت تبار در پارک ها و سواحل ونکوور مدیره پارک رنجرز به 430 هشدارهای بیش از آخر هفته به مردم در پارک های شهر, در حالی که پلیس در مونترال به سرکوب اجتماعی فاصله shirkers با 1000 دلار جریمه.

پیام از طریق گرفتن حداقل اگر شما گوش دادن به کانادایی ها. در یک نظرسنجی Leger بازاریابی منتشر شد سه شنبه 97 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که تمرین های اجتماعی و فاصلهی خود را و است که 94 درصد را متوقف کرده اند بیرون رفتن مگر برای ضرورت.

مشکل این است که کمی بیشتر مردم از آن در تورنتو, ونکوور و مونترال هنوز هم در خارج از خانه و ما می دانیم که به دلیل آنها هنوز هم در حال برنامه ریزی سفر در اطراف شهرهای خود.

جزئیات: کانادایی ها گفتن خود را دولت انجام آنچه در آن طول می کشد تا آن را به سمت راست

Citymapper یک سفر برنامه ریزی برنامه در حال حاضر ارائه می دهد یک تحرک شاخص است که تساوی در این شرکت ذخیره داده ها برای مقایسه چقدر مردم در شهرستانها در سراسر جهان هستند و در مورد مقایسه با سفر معمول حجم.

از یک سو آن را نشان می دهد ناگهانی رها در سفر است که رخ داده است. به عنوان مثال درصد از مردم در تورنتو بودند که هنوز هم در حال حرکت در اطراف در هفته گذشته کاهش یافته بود از 84 درصد در اواسط ماه مارس تا 20 درصد در هفته گذشته. اما تمام شهرهای کانادا شد و هنوز هم از دیدن حرکت بیشتر از بسیاری قابل مقایسه با شهرستانها ایالات متحده است. در نیویورک است که سخت در برخورد با کروناویروس شیوع درصد از مردم هنوز در سفر است و فقط هفت درصد از سطح معمول.

تحرک شاخص بود شدید اجتماعی فاصله به نظر می رسد مانند در ضربه سخت اسپانیا و ایتالیا. نسبت به سفر معمول سطوح فقط سه درصد از مردم در میلان بودند در طول هفته منتهی به 29 مارس در حالی که آن را به چهار درصد در بارسلونا و مادرید و رم. سنگاپور در انتهای دیگر این طیف ایستاده بود در 57 درصد است اما آن را نگه داشته Covid-19 اعداد را از طریق اقدامات دیگر مانند آزمایش های گسترده, تماس, ردیابی و هدف قرار دادن اقدامات کاهش.

تورنتو که بيشترين سهم از مردم هنوز هم به سفر هفته گذشته از سه کانادا شهرهای شاخص در حال حرکت در مسیر درست ، Citymapper شاخص نشان داد نسبی درصد از مردم سفر کرده بود کاهش یافته و به 17 درصد در روز دوشنبه. مونترال نیز بریده شده پایین. Vancouverites از سوی دیگر به نظر می رسید به رفتن و حتی بیشتر—نسبت به خود هفتگی متوسط 14 درصد در هفته گذشته 17 درصد در حرکت دوشنبه.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im