ایالات متحده در نقاط رشد به عنوان ویروس موارد پیش افتادن از 620,000 جهانی

توسط KAT استافورد و مارتا ارواین

دیترویت (AP) — به عنوان تایید coronavirus موارد در ایالات متحده به رهبری جهان با بیش از 105,000 عفونت — شهرهایی مانند دیترویت و شیکاگو و نیو اورلئان رشد به عنوان نقاط شنبه در حالی که این ویروس همچنان به کوبیدن شهر نیویورک و همچنین ساخته شده راه خود را به روستایی امریکا است.

در بخش هایی از آفریقا, در ضمن آنتی ویروس پیشگیری اقدامات در زمان های خشونت آمیز به نوبه خود به عنوان کشور تحمیل مستندات و منع رفت و آمد و یا مهر و موم کردن شهرهای بزرگ با پلیس در کنیا شلیک گاز اشک آور و افسران در جای دیگر دستگیر شده در ویدئو ضربه زدن مردم با باتوم. روسیه گفت که مرزهای خود را خواهد بود به طور کامل بسته و از دوشنبه.

تعدادی از عفونت در سراسر جهان پیشی گرفته 620,000 با بیش از 28 ، 000 مرگ و میر به عنوان موارد جدید نیز انباشته به سرعت در اروپا و با توجه به چوب خط حساب کردن با جان هاپکینز. در حالی که ایالات متحده در حال حاضر آگهی جهان در گزارش موارد پنج کشور بیش از آن حدود 1,700 مرگ و میر: ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران و فرانسه است.

نیویورک باقی مانده بدترین آمار ایالات متحده در شهرستان. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: شکست دادن ویروس را “سال و ماه و هفته است.”

موارد نیز در حال افزایش است به سرعت در شهرهایی مانند دیترویت که در آن فقر و بهداشت ضعیف شده اند مشکلات برای سال. تعدادی از عفونت رسید به 1,381 با 31 مرگ و میر ثبت شده که از ظهر شنبه.

“در این زمان مسیر دیترویت است که متاسفانه حتی بیشتر تند تر از نیویورک گفت:” دکتر تینا Chopra, پزشکی, مدیر پیشگیری از عفونت و بیمارستان اپیدمیولوژی در مرکز پزشکی دیترویت.

“این است که نمودار.”

چوپرا کار کرده است که در دیترویت برای بیش از 15 سال گفت: بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری های مثل آسم و بیماری های قلبی دیابت و فشار خون بالا. او همچنین اذعان کرد که در دیترویت یکی از بزرگترین کشور آفریقایی شهرستانها وجود دارد یک بی اعتمادی در میان برخی در جامعه از سیستم پزشکی و دولت با توجه به نژادپرستی نظاممند.

“در دیترویت ما شاهد تعداد زیادی از بیماران که در حال ارائه به ما با بیماری شدید به جای جزئی بیماری” گفت چوپرا که نگران آن خواهد بود ضربه با یک “سونامی” از بیماران.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب یک فاجعه بزرگ اعلام میشیگان ارائه پول اضافی به آدرس شیوع. او نیز انجام داده است و همان را برای چنین متحده به عنوان نیویورک, لوئیزیانا, و ایلینوی.

این ویروس در حال حاضر در حال زور زدن سیستم های سلامت در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه است. مستندات از شدت متفاوت معرفی شده اند و در سراسر اروپا نزدیک به تخلیه خیابان ها به طور معمول شلوغ شهرستانها از جمله پاریس که در آن هواپیماهای بدون سرنشین عکس, نشان, نشانه, ترسناک خالی از سکنه.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در اعتراض به کشور است که تجربه کمتری از مرگ و میر در مقایسه با برخی از کشورهای همسایه به “صبور باشید.” او رئیس ستاد گفت: آلمان — که در آن مقامات بسته غیرضروری مغازه ها و ممنوعیت تجمعات عمومی از بیش از دو — نمی خواهد استراحت محدودیت های آن قبل از مارس 20.

اسپانیا که در آن اقامت-در-خانه محدودیت شده اند در محل نزدیک به دو هفته گزارش 832 بیشتر مرگ و میر پنج شنبه, بالاترین روزانه تعداد در عین حال آوردن مجموع آن به 5,690.

یکی دیگر از 8000 تایید عفونت تحت فشار قرار دادند که تعداد بالا 72,000. اما اسپانیا مدیر اورژانس فرناندو سیمن دیدم امید که میزان عفونت کاهش و آمار و ارقام “نشان می دهد که شیوع ثبات است و ممکن است رسیدن به اوج خود در برخی از مناطق است.”

پزشکان و پرستاران و رانندگان آمبولانس در اسپانیا بدترین آمار مناطق در حال کار بدون توقف و سقوط بیمار در نرخ هشدار دهنده. بیش از 9000 سلامت کارگران در کشور آلوده شده اند.

“ما به طور کامل غرق گفت:” paramedic پابلو Rojo در بارسلونا Dos de Maig بیمارستان. “هفت یا هشت (بیماران منتقل امروز) و همه با COVID-19. … و سن متوسط در حال کاهش است. آنها 80 سال دیگر آنها در حال حاضر 30 و 40 سال.”

اسپانیا تلاش کرده است برای دریافت coronavirus آزمون و دنده محافظ برای سلامت کارگران است. دولت شروع به پرواز به حمل و نقل تجهیزات به طور مستقیم از چین به منظور کاهش زمان انتظار.

به عنوان کانون منتقل شده به سوی غرب از وضعیت آرام در چین که در آن برخی از محدودیت ها برداشته شده است. شش خط مترو ترمیم محدود خدمات در ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر و پس از این شهر به آن ویروس در معرض خطر ارزیابی کاهش داد و از بالا تا متوسط. پنج منطقه از شهرستان از 11 میلیون نفر سفر دیگر محدودیت های سست خود عامل خطر بود به پایین کاهش می یابد.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و منجر به مرگ شود.

بیش از 135,000 مردم بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

اثر شیوع این بیماری شده اند احساس قدرتمند و فقیر به طور یکسان.

به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون شد اولین رهبر یک کشور مهم برای تست مثبت برای این ویروس یکی دیگر از اعضای کابینه خود را نیز توسعه علائم به عنوان تعدادی از مردم در انگلستان که فوت کرده اند برای بیماری تصویب 1,000 خوانده شده را علامت.

جانسون است که متهم به عدم پیگیری خود را-فاصله, قوانین, هر چند او می گوید: او است در خود قرنطینه در حال حاضر.

کشورهایی هستند که هنوز تقلا به خانه برخی از شهروندان رشته در خارج از کشور توسط مرز تعطیلی و نزدیک به خاموش شدن پرواز. در شنبه 174 گردشگران خارجی و چهار نپالی اتباع در دامنه کوه اورست شد پرواز کردن روز پس از سرگردان بودن در تنها فرودگاه در خدمت جهان بلندترین کوه.

در کشور همسایه هند و مقامات فرستاده اتوبوس به حومه پایتخت برای دیدار با خروج از کارگران مهاجر به شدت در تلاش برای رسیدن به خانه خود روستا در میان بزرگترین مستند. هزاران نفر فرار کرده بود خود را به دهلی نو خانه پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد 21-day مستند آغاز شد که روز شنبه و به طور موثر قرار داده و میلیون ها نفر از کار.

نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin دستور داده است تا خود را از مرزهای کشور به طور کامل بسته و از دوشنبه پس به طور فزاینده دقیق محدودیت های اعمال شده به تازگی. بین المللی پروازهای مسافری بودند متوقف جمعه. منظور excepts دیپلمات و همچنین ساکنان کالینینگراد exclave که باید با عبور از طریق کشور دیگری را وارد کنید بقیه از روسیه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل در روز جمعه, سفارش جنرال موتورز برای شروع ساخت و تولید هواکش.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا 2.2 تریلیون دلار بسته محرک پس از خانه مورد تایید جارو اندازه گیری با رای دادن صدا. آن را ارسال چک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها افزایش مزایای بیکاری کمک به کسب و کار و بازی شیر یا خط یک زندگی حافظ به ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.

دکتر جان بروکس از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار داد که آمریکایی ها باقی مانده است “در شتاب فاز” از همه گیر و همه گوشه و کنار این کشور در معرض خطر هستند.

“وجود دارد هیچ جغرافیایی بخشی از ایالات متحده است که امان از این” او گفت:.

___

ارواین گزارش از شیکاگو است. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im